Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 04 -Тема 93

  • 32 089
  • 593
  •   1
Отговори
# 540
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
   Добро пролетно утро, момичета!

  *Л-и-я* , ролката НЕ цапа. Това каза дъщеря ми тази сутрин.  Peace

 Веси, стига въздиша по мъже.  Crossing Arms Убав е, но не чак толкова, че да припадаш по него. Дъщеря ми си губи ума по въпросния, но на мен ми заприличва на таксиметров шофьор с поведението си понякога. Не че съм против тях, де, ама простотията им идва в повече.
 
 Хайде, разходете се, разпуснете, позабравете Ейвън в този предизвикателен и слънчев ден!

 С любов:

# 541
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Що, бе Нелка, остави ме ... то и без това само с това ще си остана. Ще перефразирам малко благоверния, когато гледа снимка на някоя натокана красавица с влажен поглед. "Горката тя .... дори не подозира, че съществувам ..." - въздъхва мъдро той. Та обърнете му думите и съжалете Блатечки. Как да осъзнае човекът какво му липсва като не знае, че мен ме има на този свят  Mr. Green
... и звънецът удари.

По въпроса за Он дюти-то - не ме разбирайте погрешно. Хареса ми ароматът - нали и аз си взех от демото синичкия заедно с ролката към него. Но няма да повторя именно, заради цената им поотделно. Не са ми толкова трайни, въпреки че ефект от тях има.

# 542
  • Пловдив
  • Мнения: 1 334
Хе-хе-хе!
Добро и слънчево утро!
Ще взема все пак да пробвам синята ролка Он Дюти.
Изпотяването ми е проблем  Embarassed и ... какво ли не съм пробвала...
просто съм горещо и динамично момиче Joy
А колкото до цапането, сигурно не ви казвам нещо ново, но това, което съм установила -
мацате се с ролката и малко ходите по сутиен  hahaha, докато изсъхне под мишниците.
Тогава не ми цапа!
Усмихнат ден!

# 543
  • Мнения: 76
neli mar4 и аз получих комплект за маникюр без да знам защо, но след като го обсъждахме тук решихме, че явно на някакъв случаен принцип ги пращат не по заслуги или нещо Wink Аз този комплект го имам но ще отиде за подарък. По скоро ми идеше да рева за новите червени портмонета понеже имах 2 или 3 поръчани от които едно за мен и нито едно не дойде.

П.С. Честита първа пролет Simple Smile

# 544
  • Мнения: 194
По скоро ми идеше да рева за новите червени портмонета понеже имах 2 или 3 поръчани от които едно за мен и нито едно не дойде.

Да, да, даааааа, и аз! Така го харесах това портмоне и имах две поръчани, но така и не дойдоха, а онзи ден в магазина виждам една с такова и...  smile3515 много ме хвана яд на мацката  Joy

# 545
  • Мнения: 1
Честита първа пролет! Много усмивки и слънчево настроение Simple Smile

Напоследък ви изпуснах , но ще наваксам обещавам.
К 5 се очертава разоряваща за мен. Ще пробвам новите цветове на боите, искам и очила и още 10 неща ако може Simple Smile
Винаги гледам да съм на 0 а не на минус, но този път май няма да стане.
Пожелавам ви успешна К 5 и само зелени светофари
 
Моля ако някои има впечатление от тъмния цвят на новата боя да сподели

# 546
  • Мнения: 330
Благодаря на всички за милото посрещане. Исках да попитам също за тези оферти за Представители, които са ако изпълниш определи нива.  Едната програма е за новоназначени, а другата мисля, че не.  Вие изпълнявали ли сте ги? Нещо не са ми много ясни

# 547
  • Бургас
  • Мнения: 5 694
Ще питам дъщеря си. Тя го искаше  и го ползва. Каза, че действа, но за бели петна не сме говорили.

Ще съм ти благодарна,ако споделиш.  Hug

А имате ли впечатления и от дезодорантите? Те дали оставят петна?  newsm78
Аз да кажа за деото и ролона също - ароматът наистина е хубав, НО... дезодорантът на мен ми щипе и цапа ужасяващо много!!! Ролонът е по-мек като действие и не щипе, но пак леко ми зацапва (дори когато се обличам изсъхнала под мишничките) и файда йок при мен! Потя си се като крава на припек и нищо не ме спасява Crossing Arms

Май нищо почти не си харесвам от К05... горката аз hahaha

# 548
  • Русе
  • Мнения: 633
Пак да се намърдам и да питам Wink - мостра на Rare pearls мога ли да открия  Rolling Eyes

Честита Първа Пролет!   bouquet

# 549
  • София
  • Мнения: 5 831
Аз пък да питам някъде в нета дали могат да се открият цветовете на новите червила от серията UCR Moisture Seduction на стр. 63?
Защо вече не пускат мостри на червилата, моите клиентки искат да ги пробват преди да поръчат  ooooh!

Последна редакция: вт, 20 мар 2012, 15:45 от Amidala

# 550
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Ще питам дъщеря си. Тя го искаше  и го ползва. Каза, че действа, но за бели петна не сме говорили.

Ще съм ти благодарна,ако споделиш.  Hug

А имате ли впечатления и от дезодорантите? Те дали оставят петна?  newsm78
Аз да кажа за деото и ролона също - ароматът наистина е хубав, НО... дезодорантът на мен ми щипе и цапа ужасяващо много!!! Ролонът е по-мек като действие и не щипе, но пак леко ми зацапва (дори когато се обличам изсъхнала под мишничките) и файда йок при мен! Потя си се като крава на припек и нищо не ме спасява Crossing Arms

Май нищо почти не си харесвам от К05... горката аз hahaha

Малко извън темата, но Одорекс е много ефикасен против изпотяване.  Wink

# 551
  • София
  • Мнения: 4 179
Пак да се намърдам и да питам Wink - мостра на Rare pearls мога ли да открия  Rolling Eyes



Мисля, че нямаше.

# 552
  • Мнения: 33
Момичета някакви коментари за новите спирали на първата страница.Един въпрос ако имам поръчка само бижута те нали не влизат в образуването на отстъпка,плащам ли такса,че не сам достигнала ниво на отстъпка.

# 553
  • Русе
  • Мнения: 633
Пак да се намърдам и да питам Wink - мостра на Rare pearls мога ли да открия  Rolling Eyes



Мисля, че нямаше.

Благодаря! Ще откажа клиентката от този парф., че не ми се рискува после да ми го върне  Confused

# 554
  • Мнения: 35
Момичета, един много спешен въпрос - някой ще пуска ли поръчка днес или утре от тази кампания - 4? Че имам само едно колие и гривна, а не мога да ги пусна.

Общи условия

Активация на акаунт