Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 04 -Тема 93

  • 32 087
  • 593
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 194
Момичета, видяхте ли, че пак ще има мини-брошура за К05-К06? Има интересни предложения, да се надяваме, че този път няма да свършат още преди средата на първата кампания  ooooh! А и нямаше да е зле да ни пратят от тези брошурки, за да ги раздаваме все пак на клиентките  Crossing Arms Сега чакам с нетърпение да пуснат и Панорама 07. Да видим дали там ще има нещо интересно и мотивиращо  Mr. Green

# 556
  • София
  • Мнения: 4 179
Пак да се намърдам и да питам Wink - мостра на Rare pearls мога ли да открия  Rolling Eyes



Мисля, че нямаше.

Благодаря! Ще откажа клиентката от този парф., че не ми се рискува после да ми го върне  Confused

Парфюма е хубав и траен.

# 557
  • Русе
  • Мнения: 633
rimar - четох, че се харесва от клиентките, но примерно мен ми идва тежък и не ми допада. Както бях писала на по-предните страници момичето харесва Черната рокля и бялата Пур Бланка. Поръча си розова Пур Бланка, защото й беше харесала миризмата от страницата, но после каза, че това не е нейния аромат (тежък й е). Затова търсех, ако има мостра. Покрай мен никой няма аромата - мислех поне да взема на заем само да го душне Wink

# 558
  • София
  • Мнения: 4 179
rimar - четох, че се харесва от клиентките, но примерно мен ми идва тежък и не ми допада. Както бях писала на по-предните страници момичето харесва Черната рокля и бялата Пур Бланка. Поръча си розова Пур Бланка, защото й беше харесала миризмата от страницата, но после каза, че това не е нейния аромат (тежък й е). Затова търсех, ако има мостра. Покрай мен никой няма аромата - мислех поне да взема на заем само да го душне Wink
Аз май го имах, но дали още имам-трябва да проверя. Но си далеч.

# 559
# 560
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
   *Elina* , парфюмите Перли аз също не ги харесвам. Много се натрапва миризмата им. Направо стиска за гърлото. Мен първият ме душИ. Така ми беше станало лошо от него, че чак ми предизвика позиви за повръщане. А се напръсках да го пробвам в офиса на Ейвън, защото хвалбите за него бяха големи. Беше отдавна. Сега пак се осмелявам да ги душна от страницата, но пак са  Sick за мен.

 Ако имах възможност, щях да ти пратя някакво количество. Попитай във вашия офис дали няма за да пробва клиентката ти.

 П.П. Продуктите от новата мини брошура никак не впечатляват с ниски цени. Отново изцепка. ooooh!

# 561
  • Мнения: 78
Да кажа и аз за новите рол-они-взех си розовия от демото. На миризма го докарва, свежичко, но цапа, на блузата ми има бели петна. Другите казаха,че са взели син и не цапа. Чак да намалява изпотяването... мечти!

# 562
  • Мнения: 0
Момичета нещо много странно се случва  Thinking Thinking . Набирам си сега поръчката, но за 4 кампания и какво виждам!? Всичките дезодоранти против изпотяване On Duty са на СИВ светофар. Някаква идея!? Това е изключително странно, защото си ги има и в следващата 5-та кампания. !?  newsm78

# 563
  • Мнения: 33
Ужас и аз имам поръчки от тях.Пак ще разочаровам някои клиенти

# 564
  • Мнения: 1 640
На мен клиентка два пъти ми поръча Раре Пърлс/бялото шише/,всеки ден се виждам с жената,минава покрай мен и усещам парфюма-траен е -Да!  Но аз не бих си го купила-изобщо. Не ми допада,дразни ме,сякаш не е парфюм,а нещо ...не знам. Съвсем друго ще кажа за Голд Перлата- /златистата капачка/-харесва ми,продадох два на клиентки,и те като минат край мен-усещам го,но за себе си няма да го взема,има някаква остра нотка в аромата. Аз си падам по:
1/Сикрет Фентази , ТТА Романтик Вояж, Сцентини- и трите вида,Оутспокън Фърги
2/ Персийв Дю, Персийв
3/ Малка бяла рокля, Малка червена рокля
4/ Селебре

От мини брошурата харесах поне 4 оферти- на Солюшън , инт.гел и лосионите Avon Care,които са хубави и т.н. Ох,набутвация ще е ...

Последна редакция: вт, 20 мар 2012, 22:25 от ФЕЯТА

# 565
  • Мнения: 1 174
 Привет, ейвънки!  Hug Мда, пак изцепка на ейвънци, първо ми изпращат мини брошурата на втора поръчка  и то само една, при положение, че на първа поръчка съм взела 30 каталога. И второ сигурна съм,че изключителните им предложения там няма да ги има още в началото на 5- та кампания, а какво остава за 6-та  ooooh!
Rare pearls, този парфюм на мен изобщо не ми харесва, ужасно сладникъв е и много силен, много ми напомня на един ефтин парфюм от преди години, но не се сещам как се казваше.  newsm78

# 566
  • Мнения: 1 640
Да,има нещо , дето го отклонява от категорията Изискани скъпи парфюми.Освен това и на клиенти не го препоръчвам,направо им казвам да подминат страничката и да не ми задават въпроси за този парфюм Blush

# 567
  • Мнения: 4
Току-що пуснах заявка и  Shocked

В червено светят к-тите от стр.181 - 5 продукта за 12,90
                             гел за очи с нар
                             и к-та от стр.13 - планет спа и Спотлайт
В жълто светят  парфюм Унгаро
                           парфюм Малка черна рокля
                           крема за тяло с лотос
                           антицелулитната терапия

Заявката ми от 380лв  пада на 159лв, ако изброените продукти не дойдат, понеже имам по няколко броя от тях  ooooh! ooooh! ooooh!

# 568
  • Русе
  • Мнения: 633
Благодаря ви, момичета ( ще я откажа, определено няма да е нейния аромат Wink  )  bouquet

Аз утре си чакам кашончето от светещите ми светофари само Тониращия крем е запазен за следваща поръчка. Другите неща пристигат Wink

П.П. а това за мини брошурата наистина странна политика  Thinking и при мен ще дойде 1 във втората поръчка. Преди нали идваха със съответните брошури. Да не е трябвало да си ги поръчваме отделно и тях  Naughty

# 569
  • Мнения: 220
Аз втора поръчка не съм пускала ,та нямам брошура-мини Crossing Arms.
Явно сега са се сетили да я пуснат ,ама и аз като гледам цените май само шампоаните си харесах /и то зависи каква отстъпка ще ползваме/.

Туиг........Асен Блатечки..........завиждам ти ,ама много   Laughing Hug.

Общи условия

Активация на акаунт