Къде в Пловдив??? - 30

  • 82 722
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Как се казва фитнес залата до Билла на бул. Марица?
Nitro фитнес http://nitrofitnessclub.com/  Peace

Ох, мерси много, че не можех да се сетя!

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 40 826
Момичета,къде мога да намеря нещо като дамско яке тим "флай"...спортно,сещате ли се Rolling Eyes Или в краен случай хубав спортен елек без ръкави.Трябват ми за спортен екип.

# 692
  • Мнения: 2 132
Джъмбо до колко работи днес?

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Момичета, търся табуретка-кутия, на цена около 10 лева, имало ги в някои от магазините за левче. Има ги и по големите магазини, но съм виждала по 40 лева и не ме устройва. Ето за нещо такова става въпрос:

http://www.berru.bg/large/00049.png
http://srvimg14.prodavalnik.com/images_prodavalnikcom/4282695_1_585x461.jpg

Днес бях в Джъмбо и видях такива като на първата снимка в черно-бял десен. Цена 9.99лв.

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Джъмбо до колко работи днес?
До 20:00 часа.

# 695
  • Мнения: 3 459
Продават ли някъде детски обувки Кларкс ?
Обиколих де що се сетя магазин и само дамско и мъжко, детско няма никъде.
Мерси Simple Smile

# 696
  • Мнения: 2 382
Не съм виждала детски. А къде има мъжки? И в мола и в Галерията затвориха магазините, които ги продаваха.
Напоследък имам усещането, че градът ни се превръща в "магазин за един лев".

# 697
  • Мнения: 3 459
Не съм виждала детски. А къде има мъжки? И в мола и в Галерията затвориха магазините, които ги продаваха.
Напоследък имам усещането, че градът ни се превръща в "магазин за един лев".
Мъжки ми се стори, че видях вчера в Галерията в единия от магазините.
От вчера обикалям за обувки за малката, направо се озорих. Днес най-накрая успях да намеря едни Найк, които ми харесаха, от магазина им на центъра. Много е трудно за толкова малко дете, защото повечето започват от 21, а на нас ни трябва 19-ка.
Колев и Колев са ми пълна скръб, при това на цени от 59 лева, хайде мерси съм.
Хубави спортни се намират за по-малко Simple Smile

Тъй че абсолютно съм съгласна с мнението ти, масово се пробутват боклуци навсякъде.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
Не съм виждала детски. А къде има мъжки? И в мола и в Галерията затвориха магазините, които ги продаваха.
Напоследък имам усещането, че градът ни се превръща в "магазин за един лев".

Къде е бутона "Харесва ми"!?
Шайнче, толкова точно си го казала!

# 699
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Искам да купя на дъщеря си за РД рибки или морски свинчета, не съм решила още какво, но и идея си нямам къде в Пловдив има ЗОО магазини. Ако са в Кичука или района на Сточна гара още по-добре. Но ако ми кажете някъде другаде голям магазин с голям избор и добри цени не ми пречи да отида и до там - с кола съм.

# 700
  • Мнения: 0
Искам да купя на дъщеря си за РД рибки или морски свинчета, не съм решила още какво, но и идея си нямам къде в Пловдив има ЗОО магазини. Ако са в Кичука или района на Сточна гара още по-добре. Но ако ми кажете някъде другаде голям магазин с голям избор и добри цени не ми пречи да отида и до там - с кола съм.
Здравейте,
Рибки си купуваме от зоомагазина,който се намира в началото на Капана.Преди Тунела влизаш по Железарска,първата в ляво и на 20м.от дясно е магазина.

# 701
  • Мнения: 1 230
Искам да купя на дъщеря си за РД рибки или морски свинчета, не съм решила още какво, но и идея си нямам къде в Пловдив има ЗОО магазини. Ако са в Кичука или района на Сточна гара още по-добре. Но ако ми кажете някъде другаде голям магазин с голям избор и добри цени не ми пречи да отида и до там - с кола съм.
1. На "Шести септември" - в двора на Барт (това е 2 сгради преди Вис Виталис като идваш откъм Бриколаж)
2. На Авксентий Велешки - между Профсъюзния дом и Градската градина - на един ъгъл в стара къща е магазина

И в двата има каквото търсиш, като втория ти е по-удобен  Peace, но пък първия е по-богат откъм асортимент на животни и клетки (аквариуми)

# 702
  • Мнения: 0
Не съм виждала детски. А къде има мъжки? И в мола и в Галерията затвориха магазините, които ги продаваха.
Напоследък имам усещането, че градът ни се превръща в "магазин за един лев".
Точно и много жалко.

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Мелето предлагат много интересни неща. Аз редовно си взимам от тях хляб с квас  Peace В магазин-ресторанта им на Опълченска предлагат брашно от елда, просо, лимец и др., които се мелят на момента с каменна мелница. Може да се вземат и зърна насипно. Имат и дом.ябълков оцет  Peace

# 704
  • Мнения: 45
Може ли малко повече информация къде точно се намира мафазин-ресторанта на Мелето

Общи условия

Активация на акаунт