Къде в Пловдив??? - 30

  • 82 737
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Отстрани на Метро 1 - точно до Хиполенд, Техномаркетите ... на една редица са.

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 14 092
Видях сега в нета, има в каталога, но са от екокожа и са по 30 лева.

# 677
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Как се казва фитнес залата до Билла на бул. Марица?

# 678
  • Мнения: 9 110
Елфита, Нефертари - благодаря!
Това с клечката в дупето ме втрещи.
Имам ужасни спомени от детството ми точно по този повод, искам да го спестя на детето, затова, ако знаете в коя лаборатория са склонни да ми позволят аз да го направя вкъщи..?
Нефертари, вие къде ходихте?
А всъщност - това със стъкълцето, и това с клечката в дупето - 2 еднакви изследвания ли са? Щото ако са с различна цел, май нямам особен избор...Всеки ми казва различно Rolling Eyes
Благодаря ви Hug

Видях сега в нета, има в каталога, но са от екокожа и са по 30 лева.
Странно Thinking Купувала съм от там от плат, и от едно друго нещо, което не беше кожа - може би в момента нямат просто Thinking Само че, не такива мънички като на първата картинка, ами като кубове, големички.

Последна редакция: сб, 31 мар 2012, 16:25 от .:.Stef.:.

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 14 092

Видях сега в нета, има в каталога, но са от екокожа и са по 30 лева.
Странно Thinking Купувала съм от там от плат, и от едно друго нещо, което не беше кожа - може би в момента нямат просто Thinking Само че, не такива мънички като на първата картинка, ами като кубове, големички.

Ами може пък да ги няма в каталога. Ще мина тия дни натам да видя.

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Имаше едно реалити, по Нова май, по което сбъдват мечтата на спечелилия. И там участваха едно многодетно семейство от Пловдив, мисля, че те спечелиха, едното момиче се бореше за пари за болната си сестричка, от левкемия мисля, че беше и да задържат къщата си. Бащата имаше фирма за производство на сокове. Дали тази фирма се казваше Мелето? Къде могат да се намерят тези сокове?
Имат 2 магазина - един на Главната в пресечката където са дюнерите, точно след магазина на Рефан и един на Опълченска  близо до градинката на 4 пазар. И в двете правят фрешове, но имат и бутилки със сокове, продават и разни правени от тях десерти, салатки, хляб. В това на Опълченска има и 2-3 маси и предлагат и готвени работи за деня. Peace
Най-малкото детенце да не е момченце и да се казва Стефан? Май е в яслената група на сина - поне бащата като го взема е с кола, която е с реклами на МЕЛЕТО.
Редактирам се, точно те са - видях снимката на интернет страницата им. Все се каня да питам таткото за соковете, обикновено нашите синковци са последни

# 681
  • Мнения: 8
Сменях преди 2г., по препоръка на инкасаторката си купих български от едно железарско магазинче на кръстовището на "Мария Луиза" и "Източен" (от страната на Папараци или как беше там бившата баня), зад будката с вестници. По спомен, беше под 20лв., монтира ми го водопроводчик (след като няколко пъти се обаждах във ВиК да го направят те срещу заплащане, но не можаха да ми дадат точен ден), пломбира ми го инкасаторката.
Въпросът ми беше дали да е български или незнам какво си производство, дали да е цифров или обикновен...Не ги разбирам изобщо и ако има някой който има наблюдения да сподели.Казаха ми един път че с цифров им се е намалил разхода на водата, от друго място чух че точно цифров им е увеличил сметките....Има ли нещо вярно...

# 682
  • Мнения: 9 110
Вкъщи сме с цифров водомер - не намирам особена разлика между сега и преди, все си плащаме по 10-12лв. месечно.

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

А всъщност - това със стъкълцето, и това с клечката в дупето - 2 еднакви изследвания ли са? Щото ако са с различна цел, май нямам особен избор...Всеки ми казва различно Rolling Eyes
Благодаря ви Hug

.

различни са и трябва и двете да ги правите
това с клечката изобщо не изглежда кофти.в смисъл,че се вкарва съвсем малко в анусчето-на крайчеца.но може би зависи коя сестра го прави.на нас ни се падна една много мила

Нефертари ще каже къде ги дават за вкъщи

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Мами искам да си купя ролки за коса-от онези старите дунапренени  Embarassed  Някои да е виждал някъде? Или просто да ми препоръчате къде има избор на ролки-търсих по големите супермаркети,в DM,в няколко квартални парфюмерии-има само от онези самозалепващи,които са ужасни  Peace

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Мами искам да си купя ролки за коса-от онези старите дунапренени  Embarassed  Някои да е виждал някъде? Или просто да ми препоръчате къде има избор на ролки-търсих по големите супермаркети,в DM,в няколко квартални парфюмерии-има само от онези самозалепващи,които са ужасни  Peace

избор на ролки има в Зара
трябва да имат и дунапреновите

# 686
  • Мнения: 733
Елфита, Нефертари - благодаря!
Това с клечката в дупето ме втрещи.
Имам ужасни спомени от детството ми точно по този повод, искам да го спестя на детето, затова, ако знаете в коя лаборатория са склонни да ми позволят аз да го направя вкъщи..?
Нефертари, вие къде ходихте?
А всъщност - това със стъкълцето, и това с клечката в дупето - 2 еднакви изследвания ли са? Щото ако са с различна цел, май нямам особен избор...Всеки ми казва различно Rolling Eyes
Благодаря ви Hug

Предварително се извинявам за детайлите, но са важни...  Laughing Първите проби са микробиология - тука се изследват разните Ешерихия коли и други лошотии. Ние понеже ходим на гърне, взимам мъничко с една клечка за уши и го слагам в мъничко найлоново пликче с името на детето отгоре. За тиксото - то е за  паразитология- мисля конкретно глисти. Прави се сутрин като стане детето преди да е свършило нещо и да не е измито дупето. Отлепя се тиксото от стъкълцето, лепва се на анусчето и пак се лепва на тиксото. Носим си изследванията във 2 ДКЦ на р-т Стадиона. Със сигурност ще вземат проби и там на място, аз споделям, че има и друг вариант, стига да ви е по-удобен. Мисля, че когато става дума за деца, всички са по-внимателни, така че не трябва да се притеснявате!  bouquet

# 687
  • Мнения: 9 110
Нефертари, благодаря ти от сърце за подробното пояснение, сега вече ми се изясни картинката Hug

Извинявам се още веднъж на другите в темата,че повдигнах въпрос, който не е баш за тук.   bouquet

# 688
  • Мнения: 425
Как се казва фитнес залата до Билла на бул. Марица?
Nitro фитнес http://nitrofitnessclub.com/  Peace

# 689
  • Мнения: 733
Нефертари, благодаря ти от сърце за подробното пояснение, сега вече ми се изясни картинката Hug

Извинявам се още веднъж на другите в темата,че повдигнах въпрос, който не е баш за тук.   bouquet
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт