Къде в Пловдив??? - 30

  • 82 792
  • 746
  •   1
Отговори
# 645
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
В Тракия в  блок 190 до новото кметство.

# 646
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Мерси за отговорите. Днес подадох за еднократната помощ. А детски едва ли ще подавам докс, защото доходите ни са по-високи от 300 лв. на член от семейството.

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 298
здравейте момичета, може ли някой да ме ориентира къде в пловдив има магазини втора употреба  за мебели?
благодаря ви предварително!


http://comfort.alle.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8/

# 648
  • Мнения: 962
Мерси за отговорите. Днес подадох за еднократната помощ. А детски едва ли ще подавам докс, защото доходите ни са по-високи от 300 лв. на член от семейството.
350 лв е границата!

# 649
  • Мнения: 20
благодаря ви много!

# 650
  • Мнения: 5 608
здравейте момичета, може ли някой да ме ориентира къде в пловдив има магазини втора употреба  за мебели?
благодаря ви предварително!
Малко мебели има и срещу енерго Юг,заставайки с гръб към Енергото,вдясно улицата ,съвсем в началото. Peace

# 651
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 764
здравейте момичета, може ли някой да ме ориентира къде в пловдив има магазини втора употреба  за мебели?
благодаря ви предварително!
На Христо Ботев, като минеш светофара на сточна гара, посока гарата, вдясно. Преди бетонния мост.

# 652
  • Пловдив
  • Мнения: 687
В Пловдив има ли центрове за игра за деца под две годишна възраст?

В :Рива център" става и за малки деца. Ние много често ходим и сме много доволни, защото може да стоиш вътре при децата и да пиеш кафе там или отстрани в кафето. Последно имаше промоция от 10-16ч (не съм много сигурна за часовете) 2лв за 1 ч и 2 лв за 30мин.

# 653
  • Мнения: 1 230
Момичета,търся това столче за хранене http://www.babyland.bg/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%87%D0%B5-%D0% … nack-hip-hop/981/  събота и неделя трябва да намеря къде го продават.Ако някой е виждал,моля да ми пише,ще ме улесни много  Praynig
Този сайт не е ли на магазините Бейбиленд? Ако е така - просто се обади и ги питай в кой магазин имат това столче   bouquet Иначе ще проверя Бейбиленда до нас и ще ти пиша на лични  Peace

# 654
  • Мнения: 0
Момичета,и тук да питам...къде да ида при добър Енкринолог Rolling Eyes

Мерси! Peace
По добре не ходи тук!!!

# 655
  • Мнения: 6 206
здравейте момичета, може ли някой да ме ориентира къде в пловдив има магазини втора употреба  за мебели?
благодаря ви предварително!
На Христо Ботев, като минеш светофара на сточна гара, посока гарата, вдясно. Преди бетонния мост.

а има ли хубави неща, заслужава ли си? щото там спирането е голямо приключение, трябва да се върти във вътрешните улички, а вече ми писна от пародии във всички посоки

Магазинът на "Железарска" е Home studio, но доколко поддържат асортимента от сайта не знам.

Магазинът е затворен със сигурност.

Не знам какво не ви харесва в обслужването на Тач... Никога не е било да не обърнат внимание. Вярно онези преди тунела са дръпнати, но затова ще имат да ме търсят там...
Най-яки в обслужването бяха Бюти Хоум - момичетата за едни пердета идваха размери взимаха, шиеха, гладеха, качваха. Абе, шест бяха отвсякъде. Точно с обслужване успяваха да ми вземат два пъти повече пари от тези в Тач. Сега обаче ползвайки продуктите и на двете, трябва да призная, че Тач, особено спалното бельо е доста по-добро и като материя и като издръжливост на цветове.
Въпреки това Бюти Хоум си липсва - имаха много богат асортимент.
А Хоум Студио, въпреки че също бяха много любезни, там работеше моя позната, цените бяха супер супер високи /може би заради марките/.

# 656
  • Мнения: 6 206
искам да попитам къде продават лентички за зъби?
/като избелващите маркери, но лентички/

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
искам да попитам къде продават лентички за зъби?
/като избелващите маркери, но лентички/

Виж тук: http://crest-bg.com/

# 658
  • Мнения: 9 138
Момичета - има ли сред вас мама с детенце в яслена/градинска възраст?
Трябва ми прясна информация за Пловдив - в ХЕИ ли се изпращат децата от личните лекари, или в лаборатория по избор?
И друго: чета за изследванията, които се правят - но попадам на различно инфо. ЛЛ ли си решава какво да назначи за изследване, или (ако се изпращат там) в ХЕИ определят?
Извинете за тъпите въпроси, но ми дойде малко ненадейно и трябва да реагирам навреме.
Благодаря ви!

# 659
  • Мнения: 419
Имаше едно реалити, по Нова май, по което сбъдват мечтата на спечелилия. И там участваха едно многодетно семейство от Пловдив, мисля, че те спечелиха, едното момиче се бореше за пари за болната си сестричка, от левкемия мисля, че беше и да задържат къщата си. Бащата имаше фирма за производство на сокове. Дали тази фирма се казваше Мелето? Къде могат да се намерят тези сокове?

Общи условия

Активация на акаунт