СЕПТЕМВРИ е далече, но чакаме със нетърпение малкото човече!

  • 27 814
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 844
rossy-pm ,това са думи на гинеколога,при който ходя в Сф.Според него няма читави лекари в Бургас като цяло.А това с изпращането на кръв по куриер съм го практикувала достаааа пъти. Laughing
То ,че няма читави , няма ! За съжаление това е доста голям проблем. И аз като ходих на док в Сф ,където и да спомена от къде съм и следва едно поклащане на главата  Laughing
Мисълта ми за това което написах е , да не си помисли някоя мама ,че трябва да отиде до Сф , за да си направи БХС. То всеки си избира разбира се. Аз и предния път правих БХС по същия начин ,който описах Wink

# 31
  • Мнения: 39
Е,то и аз може грешно да съм се изказала. EmbarassedНАй-удачния вариант е този,който rossy-pm е споменала с куриера  Peace
Та, аз днес съм на работа след болничен от 8 дни.Малко ми е кривичко,защото свикнах да съм в къщи.. Laughing,но какво да се прави.Трябва да се работи.
Милички,желая ви една хубава,слънчева и спорна седмица,с много положителни емоции и риткащи бебоци   bouquet

# 32
  • Мнения: 54
Здравейте момичета,
втори ден се боря с вируса с бабини илачи, днес уж съм по-добре, но си пуснах 2 дни болничен, да се доизлекувам ...Еva 82, ти как пребори настинката? Аз пия много чай от джинфжифил за гърлото, топля краката с морска сол, инхалации с лайка правя и си капя лайка с мед в носа за отпушване..Ако имаш още някой съвет, моля те сподели  Peace
Пазете се момичета и усмихнат ден Peace

# 33
  • Мнения: 41
Здравейте! Simple Smile
Много искам да се присъединя към вас, въпреки че термина ми е на 1 Октомври:) Надявам се да приемате нови попълнения Simple Smile За мен това е първа бременност и съм много развълнувана от този факт, но и за това в главата ми е пълна каша Simple Smile

# 34
  • Мнения: 54
mozy, добре дошла! Simple Smile Моя термин официално също е на 1 октомври, но иначе реално май ще е септември, понеже чакам близначета...
Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!   bouquet

# 35
  • Мнения: 24
Здравейте:).Не съм се включвала скоро,че малко неприятности ,но ето ме сега с добри новини.Вчера бяхме на ФМ при доктор Дамянов ,всичко с бебчо е много добре.Е...не се виждаше особено много,наложи се с вагиналния ултразвук ,защото доктора каза че ще се вижда по-добре.Вас как ви прегледаха?Дадоха диск и няколко снимки,които естествено постоянно се гледат  Laughing .А  на мен за онова постоянно неразположение ми казаха че сърчицето ми нещо попрескача и тия дни съм на кардиолог.Дано е нещо временно.Поне за щастие бебето е ок:).Мислех ,че ми е попорастнало коремче,ама сутрин  никакво го няма и се влияе от дневните дажби Embarassed.Хубав и успешен ден ви пожелавам Simple Smile)) И обещавам да съм по-честа,о и браво за темата-доста емоционално заглавие Wink

# 36
  • Мнения: 272
запис, запис  Simple Smile Фейт страхотна тема както винаги  bouquet

# 37
  • Мнения: 844
Здравейте момичета,
втори ден се боря с вируса с бабини илачи, днес уж съм по-добре, но си пуснах 2 дни болничен, да се доизлекувам ...Еva 82, ти как пребори настинката? Аз пия много чай от джинфжифил за гърлото, топля краката с морска сол, инхалации с лайка правя и си капя лайка с мед в носа за отпушване..Ако имаш още някой съвет, моля те сподели  Peace
Пазете се момичета и усмихнат ден Peace
Току-що и ние се приборихме с гадния грип. Малкия беше болен (сега още само кашля малко). Гадни вируси  #2gunfire
За гърлото(за облекчаване на болката )  има едно спрейче - прополис и невен , върши мн добра работа. Витамин Ц , Панадол, лайка ,както прилагаш , прополки за гърлото , инфлуцид, осцилококциум ..Бързо оздравяване  :
hug:

# 38
  • Мнения: X
Колко много сте изписали за един уикенд Simple Smile не мога да изчета всичко.

# 39
  • Мнения: 78
F.a.t.e,страхотна тема,както винаги!Едно голямо благодаря! Hug
Днес съм за първи път на ЖК от 16h,ще ми пуснат изследвания предполагам,а ако видим и бебчето,ще е страхотно!Пак ми е много отмаляло,направо не мога да се търпя вече,искам да съм енергична заради Дени,а не мога...Вчера цял ден бяхме навън,той поне се наигра едно хубаво...Да идва вече пролетта,да пекне слънчице,съвсем друго ще бъде!

# 40
  • Мнения: 2 802
Здравейте! Simple Smile
Много искам да се присъединя към вас, въпреки че термина ми е на 1 Октомври:) Надявам се да приемате нови попълнения Simple Smile За мен това е първа бременност и съм много развълнувана от този факт, но и за това в главата ми е пълна каша Simple Smile

Добре дошла и леко бременеене  Hug Дай ми само години и град, за да те запиша на 1-ва страничка  Flutter

tolinka успех на прегледа  Peace

Хубав ден на всички  Hug

# 41
  • Мнения: 478
Fate много хубава темичка...браво Simple Smile Аз да се оплача снощи както си стоя пред компа и реших нещо да си погледна корема и гледам целия се е обринал на едни малки червени точки...и общо взето се бях обринала от кръста нагоре...на краката нищо ми няма...а тази сутрин почти няма и помен от тоя обрив...Сигурно е било някаква алергична реакция ама към какво нямам идея...Чудя се дали тая алергия може да направи нещо на бебето... Confused

# 42
  • Мнения: 844
mozy   welcome ЛЕка бременност Hug

# 43
  • Мнения: 2 802
ro6li4ka Спомни си какво си хапвала вчера, освен това може и да е от някаква козметика  Whistling

# 44
  • Мнения: 4
момичета, исках да ви питам, някой ползва ли микровълнова? знам, че много ги отричат - вече не смея да си топля млякото в нея, за да не избяга калция за бебо и затова ползвам котлона  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт