Използвате ли суплементи (хранителни добавки) и какви? – 7

  • 41 000
  • 209
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 31
Това се получава от липса на витамини. Не се страхувай за Б-комплекса. Даже си е много добър вариант. Прочети малко за действието на Б витамините в организма и ще разбереш, че няма как да навредиш на съпруга си с тях. Може дори да съчетаете с вит. C, пчелно млечице, вит. А и D...
само гледай да не са от тези разтворимите, те не се усвояват от организма.


Я да чуем за разтворимите витамини как не се усвояват  Laughing Laughing Laughing на мене ми е интересен този принцип как водоразтворим витамин от група В не се усвоява  Thinking Thinking това всъщност би било и интересно за фармацевтичните компании, както и за милионите потребители на ефервесцентни таблетки.

# 166
  • Мнения: 1
Това се получава от липса на витамини. Не се страхувай за Б-комплекса. Даже си е много добър вариант. Прочети малко за действието на Б витамините в организма и ще разбереш, че няма как да навредиш на съпруга си с тях. Може дори да съчетаете с вит. C, пчелно млечице, вит. А и D...
само гледай да не са от тези разтворимите, те не се усвояват от организма.


Я да чуем за разтворимите витамини как не се усвояват  Laughing Laughing Laughing на мене ми е интересен този принцип как водоразтворим витамин от група В не се усвоява  Thinking Thinking това всъщност би било и интересно за фармацевтичните компании, както и за милионите потребители на ефервесцентни таблетки.


А какво ще кажеш за мастноразтворимите витамини като А,Д,К,Е????
Или на тези опаковки, на които пише "Мултивитамини" мастноразтворимите отсъстват?
99% от всички разтворими витамини са некачествени, ниско дозирани и формите на витамините са с възможно най-ниската усвояемост. Как иначе ще си обясниш цена от 2 лева за 20 дози...Прочети повече: http://www.bb-team.org/forums/viewthread/42389#ixzz2jbFQLM62

# 167
  • Мнения: 31
Това се получава от липса на витамини. Не се страхувай за Б-комплекса. Даже си е много добър вариант. Прочети малко за действието на Б витамините в организма и ще разбереш, че няма как да навредиш на съпруга си с тях. Може дори да съчетаете с вит. C, пчелно млечице, вит. А и D...
само гледай да не са от тези разтворимите, те не се усвояват от организма.


Я да чуем за разтворимите витамини как не се усвояват  Laughing Laughing Laughing на мене ми е интересен този принцип как водоразтворим витамин от група В не се усвоява  Thinking Thinking това всъщност би било и интересно за фармацевтичните компании, както и за милионите потребители на ефервесцентни таблетки.


А какво ще кажеш за мастноразтворимите витамини като А,Д,К,Е????
Или на тези опаковки, на които пише "Мултивитамини" мастноразтворимите отсъстват?
99% от всички разтворими витамини са некачествени, ниско дозирани и формите на витамините са с възможно най-ниската усвояемост. Как иначе ще си обясниш цена от 2 лева за 20 дози...Прочети повече: http://www.bb-team.org/forums/viewthread/42389#ixzz2jbFQLM62

Изгради собствено мнение, базирано на по-големи капацитети от ББ тийм. Не че обиждам писанията на авторите на статииките, де, но повечето са оттук-оттам попреписани, къде разбрани, къде не. Въпрос на интерпретация. Дай медицинска обосновка, ако имаш нужното образование, все пак.
А и ти бе дала съвет само за витамин Б, ако не ме лъже паметта  Laughing и беше "преценила", че човекът няма нужда от мастноразтворими  Laughing Ама то човешкото тяло има нужда само от определени неща, а не от комплексни  Thinking
Колкото до цените на мултивитамините, тези които струват 2 лева, не струват. Тук става въпрос за фармацевтични компании, а не Кенди-та (което освен с асоциация за бонбони, с друго не го свързвам).

# 168
  • Мнения: 1
Това се получава от липса на витамини. Не се страхувай за Б-комплекса. Даже си е много добър вариант. Прочети малко за действието на Б витамините в организма и ще разбереш, че няма как да навредиш на съпруга си с тях. Може дори да съчетаете с вит. C, пчелно млечице, вит. А и D...
само гледай да не са от тези разтворимите, те не се усвояват от организма.


Я да чуем за разтворимите витамини как не се усвояват  Laughing Laughing Laughing на мене ми е интересен този принцип как водоразтворим витамин от група В не се усвоява  Thinking Thinking това всъщност би било и интересно за фармацевтичните компании, както и за милионите потребители на ефервесцентни таблетки.


А какво ще кажеш за мастноразтворимите витамини като А,Д,К,Е????
Или на тези опаковки, на които пише "Мултивитамини" мастноразтворимите отсъстват?
99% от всички разтворими витамини са некачествени, ниско дозирани и формите на витамините са с възможно най-ниската усвояемост. Как иначе ще си обясниш цена от 2 лева за 20 дози...Прочети повече: http://www.bb-team.org/forums/viewthread/42389#ixzz2jbFQLM62

Изгради собствено мнение, базирано на по-големи капацитети от ББ тийм. Не че обиждам писанията на авторите на статииките, де, но повечето са оттук-оттам попреписани, къде разбрани, къде не. Въпрос на интерпретация. Дай медицинска обосновка, ако имаш нужното образование, все пак.
А и ти бе дала съвет само за витамин Б, ако не ме лъже паметта  Laughing и беше "преценила", че човекът няма нужда от мастноразтворими  Laughing Ама то човешкото тяло има нужда само от определени неща, а не от комплексни  Thinking
Колкото до цените на мултивитамините, тези които струват 2 лева, не струват. Тук става въпрос за фармацевтични компании, а не Кенди-та (което освен с асоциация за бонбони, с друго не го свързвам).



Със сигурност мнението ми не е базирано само на прочетени писания по форуми.
Не живея под стъклен капак и съм пробвала бая неща и сама мога да преценя кое действа и кое не. Не си спомням някога през съзнателния си живот да съм отричала мастноразтворимите витамини, но явно си ме разбрала на криво. Не виждам кому е нужно да давам медицинска обосновка. Все пак не съм лекар, а и ако някой има нужда от такава едва ли ще седне да чете форуми. По вероятно е да отиде до най-близкия кабинет, само че хората са наясно, че дори и лекарите пробутват лекарства на определени фирми, без значение дали те са ефикасни или не.

# 169
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Да ви похваля Хром пиколинат. Мисля че е много подходящ при диети. Сега го пия и съм много доволна а съм пила какво ли не. Друг път при диета се чувствам слаба, вие ми се свят и чувствам постоянно глад. При приемането на хром тези симптоми ги няма. Дава страхотна енергия, няма виене на свят и притъпява глада.

# 170
  • Бургас
  • Мнения: 458
Нещо имаше негативно за този хрома,ама не се сещам newsm78

# 171
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Негативно четох в една статия, но няма доказателства че е от него, а и хората които са го пили уж са предозирали сериозно. Примерно вместо 200 мг. дневно са приемали по 2000

# 172
  • Мнения: 2 677
Пила съм няколко пъти Коензим Кю 10 с хром пиколинат и съм много доволна. Точно 200 мг има в дневната доза  Peace

# 173
  • Мнения: 1
Здравейте.До сега не съм писала в темата,но я изчетох прилежно.
Въпросите ми са към по-опитните с добавките за сваляне на килограми.
156см съм, 75кг. След раждането така и не успях са сваля излишните килограми.От 4 месеца тренирам в домашни условия на кростренажор по 50 мин и от 85кг стигнах тези 75кг., но имам още много за сваляне.От около месец пия това http://dm-fitnes.com/american-strong-labs-mega-termo-caps-100caps-p-89.html .Започнах го с голямо недоверие,но като че ли има ефект - свалянето стана малко по-бързо, позагубих апетит, пия повече вода.Негативния ефект идва явно от кофеина - вдигам кръвното.
Въпроса ми е: да взема ли още една опаковка от това чудо, дали според вас е добър избор?
Втория ми въпрос е:кой е по-удачния вариант - термо бърнър или комбинация от L-карнитин, синефрин и аспирин?

# 174
  • Мнения: 6 589
Ползвам - зелена енергия водорасли и коластра.  Пия по 2 на ден, поддържаща доза.

В този ред на мисли, понеже съм срещала противоположни мнения, искам да попитам и тук. Редно ли е хранителните добавки да се пият целогодишно? Някои казват - да, няма проблем, те са добавки, не са лекарства. Други са на противоположното мнение - че все така трябва да се правят почивки. Не се ли адаптира така организмът прекалено много и в един момент, ако се спрат, може да има обратен ефект и имунната система да отслабне.  Rolling Eyes
Какво е вашето мнение или вашия опит?

# 175
  • Мнения: 2 677
ReName, вкъщи пием продуктите на Аквасорс от три години, само хубави неща мога да кажа за тях. Не съм забелязала негативен ефект върху хора, които са ги спрели. За мен са начин да обогатя здравословното хранене на семейството ми.
stelyna, не мисля, че е редно да правиш експерименти със здравето си. Има и по-здравословни начини да се свалят килограми  Peace

# 176
  • Мнения: 6 589
ReName, вкъщи пием продуктите на Аквасорс от три години

И аз пия от техните продукти, притеснява ме ефектът да не е обратен като се спрат за известно време  Thinking

# 177
  • Мнения: 2 677
Спокойно, не е  Hug

# 178
  • Варна/Сливен
  • Мнения: 26
Здравейте нова съм в темата изчетох почти всичко каквото сте написали, но не можах да намеря това което ме интересува,ако е питано се извинявам за въпроса. Въпроса ми е следния имам да свалям 10 кг. След раждането в мом съм на хранителен режим,който спазвам много стриктно. Отделно пия продукта на Аква сорс "Лесно начало" от 2 седмици,започнах да тренирам 5 дена в седмицата като редувам каланетика,пилатес и боди уърк микс като в дните които има пилатес и каланетика 30-40 мин правя кардио тренировки. За по ефективно сваляне на килограните започнах да приемам и Липотропик фет бърнар на Амикс сутрин преди тренировка по 3 капсули и вечер непосредствено преи да си легна по 2 капсули. По принцип съм с ниско кръвно и от 2 дена т.е от както взимам фет бърнара ми пада повече кръвното и най вече долмата граница. Та след толкова много прелюдия въпроса ми е възможно ли е да е от фет бърнара започвам да усещам леко главоболие и напрежение в тъпанчетата ми. Моля ако някой го е ползвал този продукт да сподели мнение и дали му се случвало нещо подобно .
Благодаря за отговора предварително. Хубав и усмихнат ден!  Simple Smile

Последна редакция: нд, 30 мар 2014, 13:45 от semruna

# 179
  • Мнения: 5
Рибеното масло е най-добрата добавка към храната за по-добра фигура. Ако се добавят и кардио и диета нещата стават фантастични  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт