Кърмене и 90-дневна диета - тема 2

  • 41 543
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 26
Здравейте,
Ваче, няма да се отказвам... ще изкарам до края - имам още 3 седмици. То аз не я спазвах май суперстриктно, но не съм смесвала - моят грях понякога е късното ядене. Ама вече не се втелясвам много, много, щото повече май не искам да свалям, сега трябва да ги задържа и да се постегна (още не съм стигнала до Пилатеса  Embarassed )
Кити, благодаря за комплимента, ама и на тебе все ти казваме, че изглеждаш чудесно и в момента. Мисля, че когато лошите премеждия останат зад гърба ти и ти се почувстваш по-добре и щастлива и себе си ще започнеш да харесваш повече.  Praynig  Hug
Мимата, мюсли можеш да ядеш във въглехидратния ден, накиснати в сок.
Радвам се, че в новата темичка се появиха нови момичета - успех на всички и бързо оправяне на всички болнички  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 13 206
МамоАни, аз също не съм стигнала ни до пилатеса, ни до колелото. Ама ще стигна, като зачука лятото на вратата и не мога да се вмъкна в белите си дънки  Joy То аз таз година няма да се вмъкна в тях, ама поне са ми стимул  Laughing Скапаха ми се дивидитата и сега ще видя как да си прожектирам пилатеса на тивито в хола  Wink

Кити, аз вчера казах каквото имах да казвам  Grinning Ти може да искаш да сваляш още и още. няма лошо, искай си! Факт е, обаче че изглеждаш прекрасно. Аз не съм те виждала след лятото в градинакат с кораба, а разликата е драстична. Не е като за 7 кг.  Wink

# 17
  • На топло...
  • Мнения: 584
Ваче, ще направя 90 дни за затвърждаване Grinning.
След като миналата година след приключването уж се пазих и пак полека-лека за около половин година се качиха разни нагли кила Thinking...
Искам поне една година строг контрол да извърша, да не качвам, пък и да си наложа свикване с разделното хранене, с часовете, че май след едва три месеца пак бързо се връщам към старото русло, което е много лошо и така не може Naughty. Плюс организмът да свикне, че е нов човек и не му харесва дебел Grinning.
Целта ми не е да свалям, максимум съм си дала 5-6 килограма - сега съм 60 (завърших на 57,5). Надолу изглеждам вече грозно, но не това е важното. Най-важно ми е да задържа под 58-59, не повече, защото 62 ми е границата на здравословните проблеми.
Освен това сега съм си извадила една таблица от разделничките и се чудя дали да не карам по нея режима (айде с грешна въглехидратна вечеря от време на време, ако се озаптя Crazy), а след това това да ми е вече начинът на хранене, след отново 90 дни почивка де Confused...

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Ох, Нану и на мен ми е проблем разюзданото хранене  Rolling Eyes
Аз ям късно вечер, не мога просто, много ми е трудно. При мен това е нещото,което трявба да наложа. Иначе откъм въглехидрати не съм толкова проблемна. Не мога едиснтвено без захар в кафето и чая. Ама по90-те дни така го пих.. с неудоволствие  Confused Хляб мога да не ям изобщо. Но оня ден с малкото обикаляхме по центъра и бях яла на обяд една филия с лютеница. Само това и към 16:30 минах покрай едни гевреци със сусам  Shocked Shocked Shocked Е взех си и го изядох като невидяла  Twisted Evil

Аз също бих се хранила разделно, но по-скоро разделно не по 90-дневния, а спрямо класическото разделно.

# 19
  • Мнения: 26
Ваче, не можеш ли да свържеш компа с ТВ-то? А не става ли на компа да си гледаш? Аз така мисля да направя.
Нану, каква е тази таблица? Може ли линк?
Аз продължавам да свалям. Въпреки въглехидратния ден вчера, днес съм надолу. Всъщност не ми се иска да свалям повече, но пък така, после ако върна 2-3 кила, ще стане добре  Wink  Laughing

# 20
  • На топло...
  • Мнения: 584
Мама Анелия, eто я табличката. От разделничките я взех Grinning!

Ваче, точно това мисля да направя, разделно класическо, съчетано с 90-дневната - за пълен контрол и после чисто разделно класическо. То е ясно, че съм човек и от време на време ще се дъня, ама поне да наложа около година задържане на по-ниски килограми, за да свикне организмът и да не се мъчи нон-стоп да ми прави номера Rolling Eyes.

Инак на мен вечер започна чак последната седмица да ми се хапва, след като се отприщих и зарязах правилата. Иначе сладкото си ми е слабост, но аз гледам поне да е домашно и да спазвам часове разни, а и като правя разтоварващ ден веднъж седмично не се отразява на кантара Peace.
Тоя разтоварващ ден за мен се оказа най-важният през почивката, без него веднага ставам парцал и като бонус  Animal Pig изскача ooooh!. Съчетавах го с лунните фази, за да си го имам фиксиран, щото инак мога о безкрайност да го отлагам...

И движението позарязах още декември месец, сега съм щастлива, че идва пролетта и мога да си действам из градинката - това е моят фитнес Grinning.

# 21
  • София
  • Мнения: 13 206
Нану кажи за разтоварващия ден? Кога, какво представялва и т.н.

МамоАни, при нас комовете са в отделна стая, трябва да пускам кабели към тв. Не мога да играя пилател спред компа, че си трябва място на земята да се изтегнеш  Wink

Сега ще видя дали на едното двд не му работи гнездото за флашка Crazy

# 22
  • Мнения: 98
Мамита, ха честит ви празник!   bouquet Да станете фиданки и да сте много обичани и желани  Hug

Нану, много хубава табличка, мерси  Hug

# 23
  • На топло...
  • Мнения: 584
Абе един плодово-зеленчуков най-обикновен веднъж седмично се препоръчва за почивката - разтоварващ Peace.
Което си е и логично де, от режим, в който на 4 дена един си разтоварвал, да минеш директно на всеки ден манджане, е подозираемо да качиш...
Аз съчетавах с лунната, за да са ми фиксирани дните - да няма тън-мън.
Ето днес е пълнолуние, правя и детокс, който според доктора става за бременни и кърмачки. Иначе на всяка фаза на луната по един витаминен ден, като по новолуние може и на зеленчукови супички, леко подправени, да се кара Grinning.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 227
Привет!

Ден 66 - плодов.

До тук -7 кг. през първия месец, 2 кг. играха през втория, но паднаха. Сега боря кило номер 10!

Прегрешенията ми: не пия достатъчно вода; вечерям около 20-21 ч. (понеже уж беше ОК, че и мъжа ми е с мен на диета) пък сега го чакам за вечеря - не винаги де... и определено не изяждам половината на обяда си и не ям същото като обяда. Туй то... Иначе ако преям, то поне е с режимна манджа.

И аз мисля да се храня разделно след това... Правила съм го, мисля, че прехода ще е лесен. Освен това идва лято - любими плодове, зеленчуци... Ще направя комбинация от почивка + раздлено.

На 21 март заминавам за Австрия за 5 дни, преди да изляза в майчински работех в тур. агенция и сега отивам да разглеждам хотели (само 5*) в Алпите. От сега ме е страх от шведската маса... Обяд няма да имаме предвиден... ще се омажа, то се знае, ще се опитам максимално да се пощадя. Иначе единия хотел е с невероятно спа, не знам колко външни и вътрешни басейни има... Да си вземем бански пише организатора... ох мислех най-рано лятото да сложа бански, все още съм 85 кила... ужасссс!

Изглед към външния басейн с термална вода

# 25
  • Варна
  • Мнения: 227
П.С. Ще пътувам с помпата за кърма, бебето ще го кара на замразена.

Суче само вечер и сутрин, е и нощем, много ясно  Twisted Evil Надявам се баба му да успее за 5-6 дни да го накара да минава само с вода! smile3533

# 26
  • Мнения: 71
 Честит празник!
 Днес ми е плодов и такъв главобол ме мори...  ooooh! Надявам се да е така само в началото. 80 кила токсини не се изхвърлят лесно  Wink
 Тъкмо бях започнала да влизам във форма с много фитнес и пост и хоп - пак забременях. Бях си обещала, че няма да допускам същата грешка от първата бременност - 25 килца отгоре  Embarassed , ама лакомията и тоблероните по мен ходят, не по гората.

 

# 27
  • София
  • Мнения: 13 206
Нану, мерси за отговора! Hug

# 28
  • Мнения: 37
Момичета, от утре и аз съм Вас. Имам момиченце на 6 месеца, което още кърмя, само сутрин защото тя сама се отбива. Надявам се, че няма да й навреди режима. Правила съм го и преди и останах доволна. Сега имам още 10 кг за сваляне. Утре почвам! Успех на всички!  Heart Eyes

# 29
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Привет и от мен  Simple Smile

Днес ми е 8-ми ден от диетата, досега пишех в другата тема, т.к не знаех за тази. Кърмя и смятам да го правя до около годинката на бебка. След първия плодов ден, който спазих стриктно, забелязах, че бебка на следващия ден сучеше и от двете гърди и нервничеше, иначе си яде само от една гърда и ги редувам. Затова на днешния плодов хапнах малко варено жито, заради лактогонния ефект. Иначе за З шепа сушени червени боровинки, О ми е зелева салата с изцеден лимон, следобед ще хапна микс ядки и стафиди, В - не съм решила още.


Общи условия

Активация на акаунт