Кърмене и 90-дневна диета - тема 2

  • 41 550
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 114
Здравейте на всички.Днес ми е 2-ри ден на тази диета. И да питам понеже не мога да намеря какви са правилата на диетата за кърмачки?Какво може да се добавя като храна?Може ли да се закусва с овесени ядки?

# 751
  • София
  • Мнения: 131
Здравейте на всички.Днес ми е 2-ри ден на тази диета. И да питам понеже не мога да намеря какви са правилата на диетата за кърмачки?Какво може да се добавя като храна?Може ли да се закусва с овесени ядки?

може ядки, във вторият ден с вода примерно, или чай, само не знам колко ще е вкусно. Иначе правилата са същите, само количествата може да са повече, и да не се прави водният ден.

Днес, ден 2 (83,9 показа кантара сутринта)
з: 2 банана, по-късно ягоди
о: ориз със зеленчуци + 1 филийки вита
в: ориз със зеленчуци + салата айсбер с краставица и чери домати

# 752
  • София
  • Мнения: 114
plesure благодаря за бързия отговор.
Да попитам правите ли плодовия ден ?
започвам диетата със 72кг/ 172в.
Закусвах овесени ядки.
За обяд и вечеря лещичка с по 1 ф.х.

# 753
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 795
Да попитам правите ли плодовия ден ?
Аз правя.  Simple Smile

# 754
  • София
  • Мнения: 114
Да попитам правите ли плодовия ден ?
Аз правя.  Simple Smile
Кърмиш ли?

# 755
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 795
Кърмя. Малчо е основно на кърма - едва изяжда около 20-50 гр. нещо друго дневно.  ooooh!

# 756
  • Мнения: 307
Момичета може ли да се ядът бадеми в неплодов ден а до обяд, на другите дни. Много ми намаля кърмата, а малката си иска млякото не иска нищо друго.
Има ли някакви други неща да правя. Не искам да спирам диетата (пък и не мисля, че от диетата е намалената кърма)

Плежър
И аз съм на ориз със зеленчуци днес.
Закуска 2 ябълки и 20 бадема
Обяд : ориз със зеленчуци
вечеря: ориз със зеленчуци

Може ли на следобедна закуска едни мюсли като чипс да си хапна ( без вода) ?

# 757
  • София
  • Мнения: 131
Синапова, ядки само в плодов ден, мюсли мисля че във въглехидратен може, защото има захар. Виж, друго, което мога да ти предложа като идея е това, което аз правих извесно време след като реших да спра режима и да се боря за кърменето - почни да хапваш на принципа на разделното хранене, както всъщност е режима, но не на цикли, а на хранене. Примерно сутрин закуси плод, втора закуска въпросното мюсли, обяд бавните въгхелидрати (бобовите), вечеря белтъци със салата. Така всеки ден за известно време. Аз близо месец карах така, после месец и половина нищо не спазвах, и пак не качих, а наобратното свалих 1,5кг за това време..

Момичета, кой отговаря за темите? Трябва ни нова.. Ако трябва аз да направя нова такава..

# 758
  • Мнения: 307
Ок мерси вече няма да ям бадеми сутрин. И мюслите май няма да мога да ги ям.

# 759
  • София
  • Мнения: 131
Аз все пак направих

Последна редакция: чт, 11 апр 2013, 01:08 от plesure

Общи условия

Активация на акаунт