Гледат ли ни омъжените жени „отгоре”?

  • 26 456
  • 532
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 569
Лабби, много истина има в поста ти. Все някой гледа отгоре, защото не си като него.  Tired
Важното е човек да е щастлив с човека до себе си без значение дали има подпис или не.

# 46
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Цитат
Ааа, моля, моля! И аз казвам "мъжа ми", а нямаме брак. Има разлика от "съпруга ми". Някак не върви след 11 години съвместен живот и дете да казвам "приятеля ми".

Да,но аз направих уточнението,защото жената си мислеше,че приятелката ми се е омъжила,щеше да продължава да разпитва пък кога,как и т.н.

# 47
  • София
  • Мнения: 6 110
Необичайно мирно е тук като се има предвид естеството на темата.   tiptoe

# 48
  • София
  • Мнения: 62 595
На Палада й се изтърка номерът с провокациите, затова е спокойно. Напоследък мине-немине някоя и друга седмица, и се пусне тема за онеправданото положение на сингълите и завистта на омъжените. нее е само палада, де, и други потребители изпонапускаха теми по този въпрос.

# 49
  • Мнения: 1 488
........ определено май ти имаш проблем с омъжените...   Simple Smile


Не ти знам другите теми, но това е първоначалното ми мнение......
Е,може и някои да гледат отгоре,но това е прекалено ограничено сякаш.
Омъжените нямат никаква гаранция, че и утре ще бъдат омъжени, образно казано, ако разбираш какво имам предвид.
Някои могат и да завиждат на неомъжените, ако смятат, че са направили грешка, като са встъпили в брак.
Въобще ситуации разни.
На мен специално никога до сега не ми беше хрумвал такъв въпрос  ooooh! Whistling

# 50
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Палада , що за комплексарски въпрос , бива ли такова нещо и то от теб   Wink ?



На Палада й се изтърка номерът с провокациите, затова е спокойно. Напоследък мине-немине някоя и друга седмица, и се пусне тема за онеправданото положение на сингълите и завистта на омъжените. нее е само палада, де, и други потребители изпонапускаха теми по този въпрос.
Споделям

# 51
  • Мнения: X
Аз пък друго започвам да се чудя....За какви глупости се терзаят хората.
Докато не започнах да чета в тоя форум, някои теми и "грижи" дори не ми бяха минавали през ума...
Що не си гледате кефа и живота ,бе , хора?
Кой как ме гледал, кой кво си мислел за мен, кой .....еди кво си.
И?Важно ли е какво мисли сульо и пульо за мен?За теб?За другия?
Ако човек се чувства добре, що му пука кой откъде и как го гледа/коментира/клевети?
Нито ще угодиш на всички, нито ще се харесаш на всички....та какво ти пука за другите?

# 52
  • Мнения: 1 288
Глупости.

# 53
# 54
  • Мнения: 2 448
Какви са тези глупости, ще говоря за някаква позната да речем и ще уточнявам, че живеела с мъж и имала дете, ама няма брак. Че аз за някои дори не знам имат ли нямат ли, да не им искам брачните свидетелства и дали е признато детето и т.н.  ooooh!

# 55
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Да, вероятно има и такива омъжени жени, които да го правят.
Ако на неомъжените не им пречи да са неомъжени, то предполагам, че
не би трябвало да им пречи и това, че някой ги гледа отгоре, каквото и
да значи това. Считам, че е нормално да се случва, все пак различните
хора споделят различни ценности.

# 56
  • Мнения: 4 300
Какви са тези глупости, ще говоря за някаква позната да речем и ще уточнявам, че живеела с мъж и имала дете, ама няма брак. Че аз за някои дори не знам имат ли нямат ли, да не им искам брачните свидетелства и дали е признато детето и т.н.  ooooh!
И аз това се зачудих, откъде се знаят такива неща за хората ( и по други поводи ми е правило впечатление). Хайде, да е някой приятел от детинство- как да е, макар че пак не е сигурно, но за човек с който съм се запознала в работата си да кажем и живее с някой от 10 години няма никакъв начин да знам. И реално не знам. Деца, мъже, кучета- споменават се лични детайли, разбира се, хора сме, водим разговори, но кой е женен и на чие име е апартамента не са сред темите, поне около мен.

# 57
  • Мнения: 3 447
Онзи ден една приятелка ме пита за наша обща позната(скоро родила детенца).Та ,пита ме дали познава мъжа и.Аз казва,.че нямат брак.В смисъл ,уточнявам,че не и е мъж,а приятел.

Ааа, моля, моля! И аз казвам "мъжа ми", а нямаме брак. Има разлика от "съпруга ми". Някак не върви след 11 години съвместен живот и дете да казвам "приятеля ми".
Ахахах, стигнахме и до "приятеля ми", любимото  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3 371
не мога да повярвам, че има хора, дето цял ден ще седят и ще чепкат вълната на някоя какво магаре е яхнала и дали и е законно, или си живеят така петнайста година, че дори и ще  я гледат отгоре  Shocked

# 59
  • Мнения: 75
Палада , що за комплексарски въпрос , бива ли такова нещо и то от теб   Wink ?

Големи. Сън не ме хваща и вода не пия.




Темата не е провокация. Питам се дали жена със статус "омъжена" се чувства по-сигурна и по-добре приета в обществото от жена със статус "живеем заедно". Приемете, че щом питам, съм станала свидетел на нещо. Няма нужда да развявам тука чужди долни гащи за доказателство. Та ако искате да пишете по темата, моля!

Общи условия

Активация на акаунт