90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 178

  • 37 008
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Тинки, благодаря!  Hug
Аз пък си празнувам 8-ми март и то с голям ентусиазъм. Кво не му харесваш, Бабе? Аз много си го обичам и даже утре ще ходя на типичен соц. банкет с колежките. И даже ми е белтъчен ден като по поръчка.  smile3508

# 16
  • Мнения: 11 478
Аз празнувам де що може да се нарече празник или повод Laughing
Плюс това шефа като иска да ми честити и да ме пуска по-рано, аз да се дърпам ли   Laughing
И аз така  Mr. Green
За утре менюто е измислено:
З - кантар + сантиметър + ябълка  Laughing
О - кебапчета + гуакамоле + малко кис. зеле нарязано
В - същото
Тинки   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 669
Абеее, хубаво нещо са празниците.   bouquet

# 18
  • Мнения: 50
моцарела, доматен сос, пресни гъби, царевица, чушки, маслини, броколи, риган
Като махна моцарелата и царевицата да ли тази пица от Верди е подходяща и режимна за утрешния въглехидратен 8-ми март? Ще поръчам да ги махнат още в пицарията при приготвянето.

# 19
  • София
  • Мнения: 12 554
Тинки, благодаря!  Hug
Аз пък си празнувам 8-ми март и то с голям ентусиазъм. Кво не му харесваш, Бабе? Аз много си го обичам и даже утре ще ходя на типичен соц. банкет с колежките. И даже ми е белтъчен ден като по поръчка.  smile3508


Кво не му харесвам ли - просто не смятам, че точно в един определен ден мъжът/синът трябва да се сещат, че съм най-важната в живота им. Трябва да е ежедневие  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 700
моцарела, доматен сос, пресни гъби, царевица, чушки, маслини, броколи, риган
Като махна моцарелата и царевицата да ли тази пица от Верди е подходяща и режимна за утрешния въглехидратен 8-ми март? Ще поръчам да ги махнат още в пицарията при приготвянето.

Става, да. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 8 131
Записвам се, да не ви изпусна. Лека вечер. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 85
И аз като Весето:)

# 23
  • Мнения: 50
моцарела, доматен сос, пресни гъби, царевица, чушки, маслини, броколи, риган
Като махна моцарелата и царевицата да ли тази пица от Верди е подходяща и режимна за утрешния въглехидратен 8-ми март? Ще поръчам да ги махнат още в пицарията при приготвянето.

Става, да. Simple Smile
Благодаря ! Ще си хапна като хората.... newsm44

# 24
  • Мнения: 234
Просто Хари, благодаря. Ами до сега върви ок. Но ето пък сега 2 дни съм подута. Съмнявам се да успея да сваля и тези 7 , които искам. Но ще пробвам , поне 5 да са Grinning

# 25
  • Мнения: 1 700
На 92-ия ден ще се види.В крайна сметка и 20 да свалиш, не са никак малко.  bouquet

# 26
  • Мнения: 5
Тинки, благодаря!  Hug
Аз пък си празнувам 8-ми март и то с голям ентусиазъм. Кво не му харесваш, Бабе? Аз много си го обичам и даже утре ще ходя на типичен соц. банкет с колежките. И даже ми е белтъчен ден като по поръчка.  smile3508


Кво не му харесвам ли - просто не смятам, че точно в един определен ден мъжът/синът трябва да се сещат, че съм най-важната в живота им. Трябва да е ежедневие  Mr. Green

 newsm10
Преди да се роди малкия даже не го приемах за мой празник, за мен беше - празника на мама!
Сега празнуването се състои в това да отговоря с еуфория на еуфорията на детето. Тази вечер 2 часа бяха затворени с баща си в стаята без да ме пускат, защото беше решил да прави някаква картичка + още някаква изненада, а и утре в градината ще правят изненада, заради която ще носим макарони  Thinking Май утре ще съм с макаронен гердан  Laughing А малкия често ми прави такива саморъчни подаръци-изненади, не е само на 8-ми март! И е мнооооооого доволен, когато аз съм мноооооого изненадана! Ще купя една малка тортичка да почерпя детето и това е моя празник!
Между другото адски ми е досадно честитенето цял ден! Аз само на мама честитя празника и подарявам винаги и само цвете в саксийка, че тя е маняк!
Отплеснах се за този 8-ми март...

# 27
  • Мнения: 5
Забравих да се похваля, че успешно изкарах първия си плодов ден, но с 5 хранения. Че както бях на косъм да колабирам, можеше да прегреша със солен айрян. Днес имаше резки промени в атмосферното налягане и явно от това ми беше проблема (много ми влияе). И макар че целия ден изпитвах (и сега пак) вълчи глад, нямах апетит. Като казвам, че съм совичка, така си е. Преди час ми светна пред очите и ми дойде и апетита, ноооооо няма да се провалям!
Я кажете много ли ми е храната като за плодов:
08:30 - 2 банана
12:30 - 60-70 гр. сурови бадеми
14:30 - 8 сушени смокини
17:00 - 2 банана
20:00 - купичка зеле с малко лимонче (и не можах да го изям, защото се подух)
А водата дотук е към 5л.
?

Последна редакция: чт, 08 мар 2012, 00:16 от titi_75

# 28
  • Мнения: 26
Момичета, честит 8ми март! Бъдете винаги много здрави, щастливи и обичани!  Simple Smile  Аз днес имам рожден ден и искам да ви почерпя виртуално по едно парченце от тази готина тортичка!   ura  Gift

# 29
  • Мнения: 1
Честити празник,дами!   bouquet

Кога мога да ям мюсли с мляко или със сокче  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт