Детоксикацията на д-р Михайлов - тема № 9

  • 71 475
  • 667
  •   1
Отговори
# 60
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Момичета, пълнолунието нали е на 6-ти след 21 часа, т.е. почти целият 7-ми април всъщност е пълнолуние.
Не е ли по-удачно дните да са 5.,6.,7. newsm78?
Започва на 4.април в 22.19ч и свършва на 7.април в 22.49ч,когато свършва и пълнолунието. PeaceНадявам се,че не съм объркала часовете. Thinking

# 61
  • Мнения: 276
Момичета, пълнолунието нали е на 6-ти след 21 часа, т.е. почти целият 7-ми април всъщност е пълнолуние.
Не е ли по-удачно дните да са 5.,6.,7. newsm78?

Дам, май така излиза. newsm78

Започва на 4.април в 22.19ч и свършва на 7.април в 22.49ч,когато свършва и пълнолунието. PeaceНадявам се,че не съм объркала часовете. Thinking

Така стават 4 дни. Rolling Eyes

# 62
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Да,целият 7-ми април е във фаза пълнолуние и който реши може да детоксва на 5,6,7, а на 8-ми да захранва.Въпреки,че при детоксикациите часът на пълнолуние не е важен.Но в такива случаи като може да се използва максимално луната-не е грешно.Т.е. който иска може да детоксва на 4,5,6,а на 7-ми захранване; или варианта 5,6,7-8.04 захранване.
Дано сте ме разбрали и не объркам тотално някого.
Кимбърли, бананите не стават за детокс,гроздето също.

# 63
  • Мнения: 276
Да,целият 7-ми април е във фаза пълнолуние и който реши може да детоксва на 5,6,7, а на 8-ми да захранва.Въпреки,че при детоксикациите часът на пълнолуние не е важен.Но в такива случаи като може да се използва максимално луната-не е грешно.Т.е. който иска може да детоксва на 4,5,6,а на 7-ми захранване; или варианта 5,6,7-8.04 захранване.

Благодаря, БубаЛина!  bouquet

Кимбърли, бананите не стават за детокс,гроздето също.

Жалко!  Wink

# 64
  • Мнения: 177
Благодаря БубаЛина   bouquet
Мисля и аз да се включа на 5,6,7 април. Ще ми е за пръв път  Blush

# 65
  • Мнения: 395
Здравейте и аз ще се присъединя към вас . Grinning
Ще ми е първа детоксикацията и съм се спряла на грейпфрути (защото ги обожавам) и белтъци.
Чудя се дали ще е вредно, ако направя детокса 4 дни 4, 5, 6, 7?

# 66
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036


Започва на 4.април в 22.19ч и свършва на 7.април в 22.49ч,когато свършва и пълнолунието. PeaceНадявам се,че не съм объркала часовете. Thinking

Така стават 4 дни. Rolling Eyes
Не,точно 3 са.Всъщност детокса се пада на 5,6 и 7.април. Peace

# 67
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Чудя се дали ще е вредно, ако направя детокса 4 дни 4, 5, 6, 7?
Недей! Или 4,5,6 и на 7-ми захранване, или 5,6,7 и на 8-ми захранване Peace

# 68
  • Мнения: 9 120
Приемате ли в скромните си редици още един желаещ за детокс Blush
След дълго чудене и ровене из нета, реших, че ще опитам да се справя с това предизвикателство. За мен си е точно това - не знам как и дали ще успея да издържа, но трябва да опитам, защото организмът ми се чувства зле, имам килограми за сваляне и имам нужда от пречистване. От 3 седмици вече и тренирам, така че поне съм започнала с първата крачка към промяната Simple Smile
Надявам се да ме подкрепяте (не съм от хората със силна воля), друго си е дружно да се прочиства човек, дет' се вика, от кумова срама ще трябва да се справя Laughing
Започнах да си изваждам важни бележки от първа страница, надявам се, ако имам нужда от помощ по някой въпрос - да мога да питам (дано не досаждам с въпроси, които са дъвкани много пъти) Blush

Честита рожбичка на БубаЛина - прекрасно име сте избрали, да ви е жива и здрава принцеската bouquet

# 69
  • Мнения: 276
4,5,6 и на 7-ми захранване Peace

Така ще го направя аз, на 7-ми съм на народни танци и ако не съм яла 3 дни ще припадна на хорото. Поне да се захраня сутринта, та да имам сили да рипам. Laughing 

# 70
  • София
  • Мнения: 1 462
Така ще го направя аз, на 7-ми съм на народни танци и ако не съм яла 3 дни ще припадна на хорото. Поне да се захраня сутринта, та да имам сили да рипам. Laughing 

Кимбърли, и аз ходя на народни танци  Hug По време на детоксикация съм ходила на хорце и не съм имала проблем с това, че не съм яла. Всеки знае за себе си, само споделям моя опит  Peace

Аз след тази детоксикация, мисля да направя един курс със сиропа MADAL BAL. За съжаление, за около 2 , а и повече седмици трябва да преустановя народните танци и фитнеса.

Хубав неделен следобяд.   bouquet

# 71
  • Мнения: 276
Петяя Hug аз обаче, когато не ям, се чувствам много отпаднала. А репетициите са по час и половина, почивки няма.  Crazy Прибирам се гроги вкъщи, което е целта на упражнението де, та за това май ще се презастраховам.

Кажете, този детокс с какво ще го правите - сокове или плодове и какви  Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 1 462
Петяя Hug аз обаче, когато не ям, се чувствам много отпаднала. А репетициите са по час и половина, почивки няма.  Crazy Прибирам се гроги вкъщи, което е целта на упражнението де, та за това май ще се презастраховам.

Кажете, този детокс с какво ще го правите - сокове или плодове и какви  Hug

Съгласна съм с тебе, на всеки не храненето се отразява по различен начин. Ти познаваш тялото си най-добре.  Peace 
Детокса ще го правя със сокове.

# 73
  • Мнения: 2
Страхотна тема!

# 74
  • Мнения: 11 828
Аз ще те правя детокса на 5-6-7.. още не съм решила на какво, но вероятно сокове..

.:.Stef.:., много се радвам да те видя! Много е приятно, аз всеки месец с нетърпение чакам детокса, този ще ми е 10-ти пореден! Успех! Прегръдки на теб и дребосъчко! Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт