Детоксикацията на д-р Михайлов - тема № 9

  • 71 322
  • 667
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 116
Добро да е утрото за всички нас!

Ето ме и мен - оцелях  Wink
Явно кризата с глада отмина бързо и вечерта беше много приятно спокойна Simple Smile
Резултатът е трети успешен детокс и съм много щастлива от резултата = -3кг. Чувствам се толкова леко и приятно пролетно.
Днес се захранвам. Накиснала съм ядките и след малко ще им се насладя максимално. Направила съм си и план за хапването през деня.

Честити на всички успели!

# 16
  • Мнения: 55
И аз се отчитам с успешен детокс Simple Smile много съм доволна..днес сутринта при мен настана голямо прочистване и пречистване ..явно наистина се детоксикирах , за което съм супер доволна!
За април не знам дали ще включа, но май месец задължително Simple Smile оо и съм минус 2,5кг
Успех и хубав месец на всички до скоро!  Hug

# 17
  • Мнения: 55
да питам само дали може мюсли, че забравих да купя овесени ядки... а в офиса има само мюсли Sad

# 18
  • Мнения: 276
Здравейте, и аз отчитам успешен детокс! Резултата е - 2,5кг. Shocked Днес мислех чак на обяд да хапна ябълка, да изчакам да свърши лунната фаза, но имах ходене по задачи, а се чувствах страшно отпаднала. Хапнах ябълката към 9ч, а след около два часа хапнах Несвита с ябълки. За довечера картофена салатка с лук съм замислила.

Поздравления за всички успели!  bouquet

# 19
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
БубаЛина,страшно полезно инфо в новата тема!  bouquet Желая ти леко раждане и незабравима първа среща с малкото човече!

Успешен детокс и от мен!Два дни на ябълки,вчера на круши,днес за сега успешно захранвам.Студено ми е все още,от тоалетната също не мога да се отдалеча.Странно...

За кафето–по едно на ден,сутрин,без захар! Peace

# 20
  • Мнения: 12
Здравейте   Hug
Има успех и при мен ! Доволна и щастлива се чувствам.
В килограми съм минус 4 кг. ,обаче имам съмнение ,че е основно вода ?!
Следващия месец съм отново с вас  Flutter

Много хубава нова тема !
БубаЛина леко раждане и от мен    party006

# 21
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Благодаря ви момичета! Hug Дано всичко мине ок!
Мурка- Heart Eyes  Рядко те "виждам" и винаги много ти се радвам!!! Hug
Поздравления на всички успели,а и да не сте-не губете кураж!!!
Аз откакто бременея си седя в храстите Embarassed Така и не направих детокс без издънка и накрая се отказах. Сега очаквам появата на Чудото в живота ми и смятам трайно да се настаня в рердиците на детокситата Flutter
Хубава вечер на всички и внимавайте на масата Wink

# 22
  • TX
  • Мнения: 590
Бубе тук съм ама времето мнооого ме притиска, възродих  детоксчетата ама идните дни да си призная заради теб влизах   bouquet другия път да се похвалиш с най лекото раждане на света ти желая  Praynig Praynig Praynig

# 23
  • Мнения: 685
Искам да попитам момичетата с опит, запазвате ли свалените килограми след приключването на детокса?

Аз за първи го направих и съм много доволна от себе си. Подейства ми доста ободряващо.

# 24
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Cantariny всеки следващ детокс ще ти действа все по-ободряващо Wink Апетита идва с яденето,нали знаеш Simple Smile Виж препоръките на д-р Михайлов на 1 стр. за след детокс-спазвай ги и ще задържаш сваленото и постепенно стигнеш до желания резултат.Успех!
Мурка   Hug Hug Hug Скоро,много скоро!!!Мисля,че момента наближава!Само се моля всичко да ок!

# 25
  • На топло...
  • Мнения: 584
БубаЛина, желая ви и на двамата с бебчо леко раждане, възстановяване и първи стъпки в новия живот Heart Eyes!

# 26
  • Мнения: 10
И аз с пореден успешен детокс,днес захранвах.Тегленето го правя винаги на следващия ден след захранването.Кафе не пия.До другия месец.
Бубалина леко раждане и бързо възстановяване на теб,а на малкото човече да е послушно и весело бебе.Ще чакаме хубавата вест.
Лека вечер на всички.

# 27
  • Мнения: 685
Cantariny всеки следващ детокс ще ти действа все по-ободряващо Wink Апетита идва с яденето,нали знаеш Simple Smile Виж препоръките на д-р Михайлов на 1 стр. за след детокс-спазвай ги и ще задържаш сваленото и постепенно стигнеш до желания резултат.Успех!
Много благодаря за отговора. Аз съм си извадила основните насоки от първа страница.  Sunglasses
Леко раждане и от мен и здраво бебче на финала.

# 28
  • варна
  • Мнения: 74
Аз орледелено бързо възстановявам свалените килограми, но не мисля, че това е целта на гладуването, а и не го правя с цел да свалям. Аз например нямам никакъв ефект от английската сол - дори има дни които не отразявам тоалета, но пък се чувствам добре и смятам да съм с вас живот и здраве много месеци напред.

# 29
  • Мнения: 3 181
Моят детокс вчера се провали в един ресторант  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт