Нашите second hand находки- част 6!

  • 106 359
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Днес в бъргаския Зиг Заг до Краснодар имаше лятно зареждане.Е толкова красоти на едно място не бях виждала,дори ходих втори път, първия път не се наситих.Невероятни ризи,туники,блузи,рокли.Оставих 40 лв,ама доста неща взех,а колко не ми станаха.Много от нещата бяха с етикета.Не ми хареса, Че са вдигнали цената на 24 лв за кг,ама явно щото са по-леки.
В отдела за обувки 90 процента бяха с етикета,но нямаше мой тип,а детските нямаше като за мойте деца номера.Изобщо много добро зареждане.
Едната туника,която взех е естествена коприна,на линдекс,с етикета от 30 евро,излезе ми 3,50 лв.

Да не бъркаш имената на магазините случайно? Зиг Заг работят на 19 лв. най висока цена.
Другия вариант е Зиг Заг да са вдигнали цените.

Последна редакция: сб, 10 мар 2012, 22:24 от *Pukanka*

# 16
  • Мнения: 5 060
В този ред на мисли, в софийските ЗЗ ще има ли увеличение на цените  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 73
Днес в бъргаския Зиг Заг до Краснодар имаше лятно зареждане.Е толкова красоти на едно място не бях виждала,дори ходих втори път, първия път не се наситих.Невероятни ризи,туники,блузи,рокли.Оставих 40 лв,ама доста неща взех,а колко не ми станаха.Много от нещата бяха с етикета.Не ми хареса, Че са вдигнали цената на 24 лв за кг,ама явно щото са по-леки.
В отдела за обувки 90 процента бяха с етикета,но нямаше мой тип,а детските нямаше като за мойте деца номера.Изобщо много добро зареждане.
Едната туника,която взех е естествена коприна,на линдекс,с етикета от 30 евро,излезе ми 3,50 лв.

Да не бъркаш имената на магазините случайно? Зиг Заг работят на 19 лв. най висока цена.
Другия вариант е Зиг Заг да са вдигнали цените.

Да се намеся и аз, наистина ЗЗ си вдигнаха цената на 23.99лв до първата седмица след зареждането.. след това 21.99 и т.н. Аз ходих в пловдивския вчера и ми дадоха календарче до май месец. Заредих се доволно с 4 потника и една блузка..мисля, че всичко беше H&M. Whistling

# 18
  • София
  • Мнения: 85
благодаря за новата тема Simple Smile

гласувах за "когато си харесам нещо", но истинският ми отговор е "когато заредят пролетно-летни неща", писна ми от пуловери и жилетки Laughing

освен дрехи втора употреба купувам аксесоари (чанти, шалове, колани, шапки). и книги Simple Smile

# 19
  • Мнения: 9
qg0dkata  пусни ми календарчето ,че ме интересува как ще са цените до края на април, моля..  Hug искам да хваня намаленията но незнам кога и каква цена ще е..
-въпросче   към пловдивските дами  къде има техника втора употреба в Пловдив ??? и стоки за вкъщи, търся си сешуар  за коса  че моя издава багажа а в момента не ми се дават безбожни 100 лв за нов та ако си намеря да си купупя да изкарам до лятото, че мисля лятото да отпусна повечко пари за по хубав , моля..
-ОТГ на въпроса-само дрешки и то отскоро друго незнам къде се продава в Пловдив , но ми се иска да разгледам та ако има нещо което ми трябва и е на прилична цена може и да го взема..

# 20
  • Варна
  • Мнения: 777
Към момичетата от Варна - знаете ли идната седмица каква ще е цената/кг в Бултекс - Владиславово?

# 21
  • Мнения: 0
11.99 щe  в понеделник Peace

# 22
  • Мнения: 1 377

Така е, да. Peace

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
В Хумана  на Алабин днес улучих 1 час на 1/2цена и си взех интересен шал от вълна от лама за 2,50,друго не си харесах

# 24
  • Мнения: 10 503
гласувах с първата опция Wink

# 25
# 26
  • Мнения: 78
И аз тук. Simple Smile

Купувала съм дрехи, шапки, шалове, ръкавици, чанти, обувки, книги, моб. телефон като се замисля и телевизор.

# 27
# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Ей,къде без мен,а Laughing  bouquet

Да добавя от предната тема...всички ризки са от Ла Ф.,само последната тениска-червената е от ЗЗ.Ходих там един следобед,ама...хем скъпо и нищо не харесах ThinkingА едната Ла Ф. е близо до нас и редовно отскачам след работа.Там пак е 23лв. май лятното,но ризата като е лека излиза към 3 и нещо,напр.Та така.

Търся си спортен елек без ръкави-червен(не ярко),че за РД мъжо ми купи маратонки(червени),та... Grinning И ми се ще и някаква пола да си намеря.Вчера се помъчих да вляза в една,амъъъъ Blush се надцених. Laughing

Приятна неделя,дами Hug

# 29
  • Мнения: 1 515
 Привет и от мен! Simple Smile

Не съм фен на ВУ, или поне не бях до преди няколко седмици....Влязох с една приятелка в Хуманата на "Сливница" и ...о, чудо - попаднах на страхотна чанта Фурла, абсолютно оригинална и запазена, с единствен недостатък - от стара колекция, но в общи линии не ми пука, предвид цената - 12 лв. Разбрах , че съм в деня след зареждане.

Второто ми нашествие бе след следващото зареждане и този път попаднах на две нови удивителни находки - чанта на Фенди и шал на Ермес. Просто незнам как продавачките или дизайнера на витрината са ги пропуснали , но добре са сторили, защото станаха мои срещу 9,50 лв. за чантата и 9 лв. за шала  Grinning

Оставам с резерви към дрехи , но виж за чанти и шалове - ще съм първа писта след всяко зареждане. Отсега си пожелавам Луи Вюитон  Joy

Общи условия

Активация на акаунт