Ако Мъжа е пушил марихуана при бебеправенето

  • 29 172
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
По принцип може, но си е индивидуално, на някои не им отчита толкова рано. Най-сигурно е с кръвен тест - отиваш в някоя лаборатория и казваш, че искаш кръвен тест за установяване на бременност, той няма как да излъже и ще покаже със сигурност. Успех  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 98
Мерси много за помощта,ще пробвам първо с тест за бременност и ще видим какво ще покаже,а ако до утре още не ми е дошло ще си направя и кръвен тест.Успех на Всички Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 446
Стискам ти палци и пиши като има резултат  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 44 122
Аз не бих забременявала докато той пуши, дали ще се отрази на плода...не е невъзможно, но пък да родя бебе и таткото да е периодично напафкан и неадекватен да реагира ако има нужда нещо покрай бебето...не мерси.
Да вземе да се стегне и да ги зареже....

За теста, освен ако нямаш мн късна овулация би трябвало да покаже още при първият ден закъснение.

# 19
  • Мнения: 98
Туко що си направих тест и.....1 чертичка Cry CryНо все още не ми е дошло,а никога не ми закъснява,възможно ли е да съм бременна,но теста да не отчита понеже е много рано????

# 20
  • София
  • Мнения: 44 122
има и такива случаи, не рядко всъщност Simple Smile колко ти закъснява?

# 21
  • Мнения: 98
Всъщност като се загледам има втора лентичка но бледа???Какво трябва да означава това???Да ли съм бременна???Бледа втора лентичка може ли да се получи от друго???Винаги ли я има или трябва да е само една червена,а втора изобщо да не се забелязва???Моля Ви за бърз отговор,незнам да ли да се радвам вече!

# 22
  • Мнения: 3 271
Всъщност като се загледам има втора лентичка но бледа???Какво трябва да означава това???Да ли съм бременна???Бледа втора лентичка може ли да се получи от друго???Винаги ли я има или трябва да е само една червена,а втора изобщо да не се забелязва???Моля Ви за бърз отговор,незнам да ли да се радвам вече!
ОТ какво друго да се получава.Щом има втора бледа черта е бременност.Колко време ти закъснява.



# 23
  • Мнения: 337
Две чертички означават единствено бременност.

# 24
  • Мнения: X
втора черта, бледа, небледа, си е бременност  Peace

# 25
  • Мнения: 4 954
Честито!! Сега наистина е време да поговориш с приятеля си за марихуаната, защото бременност и пушещ наоколо, а по-късно и бебе не вървят никак добре заедно. Успех и лека бременност!

# 26
  • Мнения: 1 446
Честито!! Сега наистина е време да поговориш с приятеля си за марихуаната, защото бременност и пушещ наоколо, а по-късно и бебе не вървят никак добре заедно. Успех и лека бременност!

Напълно подкрепям мниението! Не се притеснявай всичко ще се нареди!  bouquet

# 27
  • Мнения: 4
 на мен лично ми закъсня с 5 дни и направих тест положителен се оказа и след два дни още един  и той беше положителен изчаках да не ми доиде и втори път записах си час при гинеколог и на видеозона си показа бебчето , и аз и мъжа ми пушехме "трева" и спрях когато направих теста ходих на изследваня кръв урина и т.н. и всичко си е в нормите така че относно марихуаната .... едни ще убеждават че е вредно други че се използва и за лечение просто времето ще си покаже дали всичко ще е наред  Simple Smile колкото и да е безотговорно случило се е това значи ли че трябва да се махне най-голямата радост в живота? 

# 28
  • София
  • Мнения: 44 122
къде някой е писал нещо такова? всички казват, че да може да се яви проблем, но не , не е задължително.

За мен проблема идва после, при отглеждането, т.е. ако единият родител пуши редовно, то в тези периоди той става неадекватен и човек, който нито може да се грижи, нито да се разчита на него ако нещо се наложи около бебето....

# 29
  • Мнения: 4
значи грешката е  моя Simple Smile  определено ще трябва да се спре с появата на бебчето едва ли марихуаната е по важна за него от Детето !!!

Общи условия

Активация на акаунт