Ако Мъжа е пушил марихуана при бебеправенето

  • 29 223
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 44 242
Araksi88 - няма как напушен човек, да не е е неадекватен, не пушача, самият той непрекъснато, а точно докато го държи тревата....
Google76 - редовното пушене на трева може да се сравни спокойно с редовното напиване... иначе ако си дръпваш 1-2 пъти, рядко, то може адекватно да се сравни с 1 чашка  от време на време.

За лечебни цели чак не се ползва, т.е. предимно за подтискане на болката при крайни стадии на рак например или при анорексия заради силната възбуда на апетит и т.н., иначе не лекува марихуаната Wink(въпреки, че пишат за в-ство , което се съдържа в канабиса, което може би спирало рака на гърдата, но това не става с пушене, а с извлек на самото в-ство) И не знам дали не се умира, като има изследвания, че повишава риск от рак на тестисите например, на белите дробове и т.н.....

Иначе да, тревата не е най-големият порок, освен ако разбира се не се пушат по 5 цигари на ден(защото и това съм го виждала), тогава вече не е малък порок....

Последна редакция: сб, 07 апр 2012, 12:21 от Angel_Dust

# 46
  • Мнения: 8
Всеки си има мнение.. Аз съм на мнението, че ако пушиш една цигара трева на ден, не е толлкова голям проблем, отколкото да пушиш по 1-2 кутии цигари на ден.. Факт е, че цигарите са по-вредни и предизвикват рак на дробове, тестиси и пр.За това няма спор Wink

# 47
  • София
  • Мнения: 44 242
е то и марихуаната същото предизвиква...обаче след 1-2 дори 30 цигари на ден си с ума си, а след една марихуана, половин-един-два часа никак не си съвсем адекватен...

# 48
  • Мнения: 8
е то и марихуаната същото предизвиква...обаче след 1-2 дори 30 цигари на ден си с ума си, а след една марихуана, половин-един-два часа никак не си съвсем адекватен...
Няма да споря с теб мила Simple Smile Аз не пуша цигари и съм против тях. До преди 3 месеца пуших.Не съм казала, че съм и за марихуаната. Просто мисля, че цигарите са по вредни от тревата Simple Smile) И стига с тая адекватност. Не знам защо си милиш че всички тревомани за НЕадекватни... НЕадекватни са пияниците, и наркоманите на твърда дрога.

# 49
  • София
  • Мнения: 44 242
защото съм пушила трева, както и почти всичките ми познати и много добре знам, точно как се чувстваш след това. Иначе то според разни хора те са си ок и след бутилка водка....

# 50
  • Мнения: 8
Отнесохме се от темата. Единствено ще кажа на Kris_Krsko да не се притеснява за нищо. Нищо няма да се случи, ако приятелят и е пушил трева при бебеправенето. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 80
е то и марихуаната същото предизвиква...обаче след 1-2 дори 30 цигари на ден си с ума си, а след една марихуана, половин-един-два часа никак не си съвсем адекватен...
Няма да споря с теб мила Simple Smile Аз не пуша цигари и съм против тях. До преди 3 месеца пуших.Не съм казала, че съм и за марихуаната. Просто мисля, че цигарите са по вредни от тревата Simple Smile) И стига с тая адекватност. Не знам защо си милиш че всички тревомани за НЕадекватни... НЕадекватни са пияниците, и наркоманите на твърда дрога.
ето една любителка на тревата Wink неадекватни са, колкото и да не ти се иска до го признаеш...

# 52
  • Мнения: 62
Стига бе,моят мъж пуши  от 20г трева и не съм го видяла неадекватен.Преди 7 месеца спря цигарите и тревата,ей така от раз.

# 53
  • София
  • Мнения: 44 242
сериозно - прясно напушен и е все едно е изпил чаша вода?

# 54
  • Мнения: 4 965
сериозно - прясно напушен и е все едно е изпил чаша вода?

Напълно възможно е, ако марихуаната не е никаква марихуана, а най-обикновен български коноп.
Много хора си мислят, че пушат марихуана, която в нашенски условия трудно расте. У нас расте коноп, който по външен вид не се различава от марихуната, дори мирише по същия начин, но няма упойващи свойства - има ги в съвсем миниатюрно количество и у нас "дилърите" спекулират и продават точно коноп, от който бабите някога са плели въжета. Wink

# 55
  • сф
  • Мнения: 394
хахахах, запис  Laughing

# 56
  • Мнения: 62
тревичката даже той си я отглеждаше по едно време.А за да е неадекватен трябва да се е напил,което е изключително рядко.

# 57
  • Мнения: 8
тревичката даже той си я отглеждаше по едно време.А за да е неадекватен трябва да се е напил,което е изключително рядко.

Напълно съм съгласна с теб. Това се опитвах да обясня и аз, но никой не иска да слуша..Излишно само стресирват хората.

# 58
  • Мнения: 1 239
Каквото било - било, по - важното е за напред той да се съобразява с твоето здраве и това на бебето Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 849
сериозно - прясно напушен и е все едно е изпил чаша вода?

Напълно възможно е, ако марихуаната не е никаква марихуана, а най-обикновен български коноп.
Много хора си мислят, че пушат марихуана, която в нашенски условия трудно расте. У нас расте коноп, който по външен вид не се различава от марихуната, дори мирише по същия начин, но няма упойващи свойства - има ги в съвсем миниатюрно количество и у нас "дилърите" спекулират и продават точно коноп, от който бабите някога са плели въжета. Wink

марихуаната Е коноп. Всъщност, във всички сортове коноп има някаква концентрация на веществото тетрохидроканабинол (ТХК), просто в диворастящия то е много малко. Апропо, пак е значително над нормата за влакнодайния коноп (този, от който бабите са плели въжета и чието отглеждане е разрешено, макар и при много сложен разрешителен режим), но е мнооооого под това, което би било необходимо за да има някакъв ефект.  В България такива разрешителни не са издавани в последните години, доколкото ми е известно.

всъщност, нормите за влакнодайния коноп са толкова занижени, че в южните държави реално не могат да се постигнат. Колеги от Испания са ми споделяли, че постоянно се правят разни еквилибристики с това кога се правят необходимите тестове, за да се докарат в норма.. защото ако се направят както и когато трябва скачат 2-3 пъти над нормата.. макар, че дори и тогава концентрацията на ТХК е такава, че за да се напуши човек трябва да изпуши 20 килограма  hahaha hahaha да, не бъркам мерната единица, килограма..

така, че ако ти продават диворастящ коноп, дори и да не може да бъде класифициран като влакнодаен, въобще не се учудвам, че може някой да е напълно адекватен след пушене на такъв  Mr. Green

ПП. за протокола, не съм любител на марихуаната (или какъвто и да било друг вид дрога), професионално ми се е налагало да се занимавам с този въпрос Peace

Общи условия

Активация на акаунт