ЗОНАТА и ние - 8 Тема

  • 43 607
  • 734
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 0
Разбира се,че има смисъл,как да няма, кантарчето го ползваш всеки ден и знаеш кое колко е, така, че тези дни ще гледаш на око, Naughty и преценяваш-без отказване #2gunfireна мен от 20 .05 ми предстои такова страшно изпитание ,че нямам даже идея как ще успея ,но не се отказвам , тогава ще му мисля newsm78    да ви кажа на какъв хубав тахан попаднах ,до сега винаги съм взимала от био магазин,този път си купих от пазара ,от арабите-ливански страхотен вкус и то за 1кг.8лв. eat а,за състезанието съм готова още от днес ,до момента съм си зонова само зеленоооооо    9бл./67.700 бях сутринта така, че започвам с тези кг.

# 526
  • Мнения: 0
Ini  Hugти ме уби #2gunfireколко кг. си свалила от както си храниш по този начин #Crazy

# 527
  • Мнения: 73
Емигрантке, то това състезание по-дълго от Олимпиадата, бе  Wink
Около 24 май в България има празници, затова може за някои да е трудно.  През май месец се хапва агнешко по традиция, а то не е от най-зелените  Wink
А аз никога не съм яла само зелено, и никога не съм пила повече от 1 л вода. Не мога да пия повече вода. С тези недостатъци в спазването, пак отслабвам, ама не знам дали ще е достатъчно добре като за състезание, затова ще се почудя още малко до утре, защото при тези драконовски условия ще напълня кошера с търтеи.

# 528
  • Мнения: 5 405
Абе май само ще ви гледам отстрани този път  newsm78 Влизането във форума ще ми е най-малкия проблем. Нито знам какво ще ям, нито дали ще мога да ги направя 5 бройки за деня. Че няма да мога да тегля, това е ясно. И все пак ще се старя да бъда в Зоната и като се завърна ще се състезавам от скамейката  Peace Laughing

# 529
  • Мнения: 83
roksi12    bouquet
Бях свалила 5-6 кила с тичане,лишения и разни такива и исках да си задържа килата просто ,заради това започнах Зоната Simple Smile И тогава бях 48 кг и след само месец в Зоната станах 45 и карах на 8 блока  и така ги държах цяла зима ,ама ся не знам дали е защото почнах да спортувам и ми тежат мускулчетата повече или аз нещо си позволявам на моменти повече ,сега се колебая между 46 -47 кг ... и искам да се включа в състезанието,за да имам малко повече контрол,да видя как ще е Simple Smile

# 530
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 115
Охооо, то верно че Май месец си е купонджийски месец, newsm68 балове, гергьов ден... Ми не знам момичета.. newsm78 , ако мислите че не е време за състезание, думата е ваша Simple Smile Аз съм на лице, вие каквото кажете Simple Smile Решете да има ли състезание, или да се отложи, каквото решите вие Simple Smile За мен няма значение Simple Smile Ако кажете, почваме още утре Simple Smile  smile3508

# 531
  • Мнения: 73
Аз мислих, и реших да участвам в тая "Зонова Олимпиада"  Mr. Green, пък ако се изкалпазаня, ще си посипя главата с пепел.
Ако искате да е 2 седмици, че да свършим преди 24 май? Но и 3 седмици да е, пак ще участвам.   chef

# 532
  • Мнения: 83
И аз участвам и за 2 седмици е добре : ) И от утре да почнем,пак добре  Wink

# 533
  • Мнения: 493
И аз съм за 2 седмици, или по-точно 15 дена - като предния път. От 5 до 20 май.

# 534
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 115
OK,Айде обявяваме 5ти май за старт, 15 дена Simple Smile Почвайте да загрявате Simple Smile

1. Moharet – ? кг.- 9 Блока
2. dani1712 – 74 кг – 10 Блока
3. roksi12 - 67.700  кг- 9 Блока
4. MeRiTo`-  ? кг, 8 блока
5. Ini` -47 кг - 9 блока
6. Carmen- ?кг, ? блока

Давайте инфо, почваме на 5ти Simple Smile

# 535
  • Мнения: 5 405
Emigrantka, аз съм с 9 блока, ама няма да се състезавам, ще гледам от скамейката.  Peace Laughing

# 536
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 115
Emigrantka, аз съм с 9 блока, ама няма да се състезавам, ще гледам от скамейката.  Peace Laughing
Laughing пъзла  Joy

# 537
  • Мнения: 493
Само няма да освиркваш съдията, че на 3-ия тур да не ти го върне hahaha

# 538
  • Мнения: 5 405
Само няма да освиркваш съдията, че на 3-ия тур да не ти го върне hahaha
Joy Joy Joy Ще внимавам  Laughing

Еее, бива ли такова нещо сега..  Naughty Grinning

# 539
  • Мнения: 73
Аз съм 60.500 кг и ще започна с 10 блока, но ако са ми много, ще мина на 9.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт