Жената Козирог 3

  • 38 949
  • 637
  •   1
Отговори
# 60
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Ееее,стига де Rolling Eyes Аз пък на светло немога Thinking Blush Joy
Е ти пък, поне на една чаена свещичка... Да не вземете да объркате нещо там  Laughing

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 40 847
Е,добре,така става...Свещите са вече друг вид светлина Laughing Whistling

# 62
  • Мнения: 274
По повод честите меланхолични моменти, щото аз много мразя думата депресия  Laughing на скоро четох някаква астроложка какво съветва козичките за 2012г , божейййййй ма тя хич ни на изненада  Laughing
"През годината ще имате и проблеми с нервите. Ако ги чувствате "опънати", то определено ще имате нужда от повече развлечения и смях. Събирането с приятели, ходенето на гости, излизанията сред природата, груповите занимания, са само част от възможностите да се преборите с нервността си. Намерете смисъл от съществуването си, започнете да се занимавате с някакво хоби. Използвайте естествени начини за разпускане на напрежението и стреса - например йога или медитация. Белите ви дробове ще са много чувствителни и ако пушите, наистина ви съветвам да се откажете от този навик......"

# 63
  • София
  • Мнения: 721
Veselaaaa много права тая жена бе  bowuu

# 64
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
vesselaa, признавам си кълбо от нерви съм, от както е влезнала годината Tired Трябва да помисля за сериозни странични занимания...

# 65
  • Мнения: 48
Да ви кажа , много светло и мен не ме кефи.. Wink Обичам в къщи да ми е леко затъмнено, като че ли така ми е по-уютно. Но когато се развихря с препарати и прахосмукачки...тогава искам да ми е много светло и отварям и дърпам щорите на всякъде  newsm75 newsm79 newsm28

А по повод меланхоличните моменти - много зле се чувствам когато  започна да се съмнявам в нещо ( няма значение какво ) , за миг да усетя че губя твърда почва под краката си и мога да се депресирам . doh

# 66
  • В близката далечина...
  • Мнения: 18
Мадам Дьо Помпадур  и аз съм така...криво и съм крива на всички и всичко Embarassed Shocked
Много мразя когато започна да се самонавивам...много го умея да ви кажа това упражнение.
Когато нещо ми тежи, от девет кладенеца вода нося, че да ми стане още по-тежко newsm78 Какъв е този мой мазохизъм не зная, вкарам ли се в някой филм..."отиде коня у ряката"...
Много се дразня на това си качество, не мога с лека ръка да кажа, "айде върви по дяволите"...Видимо външно не давам вид , че изживявам нещата , но вътрешно каква буря бушува в мен и какви сценарий се разиграват само аз си зная  ooooh! Rolling Eyes newsm78

# 67
  • Мнения: 274
Момичета, недейте така....пролет е, времето се оправи и да си призная слънцето ми се отразява много добре  Wink , всяка свободна минута съм на вън и си търся занимание....Например от няколко години гледам цветя, с грижите покрай тях си отпочивам, а те ме даряват с прекрасните си цветове....Избягвам да търся "под вола теле" ....защото който много рови намира  Wink . Живота и покрай моя мъж се научих да виждам, че чашата е наполавина пълна ...сценариите и съмненията ги изхвърлих ....така се чувствам добре и не се натоварвам излишно....защото два пъти съм се срещала със смърта и от тогава осъзнах, че времето ми е ценно и немга да го пилея в нерви и разни меланхолични моменти....

# 68
  • В близката далечина...
  • Мнения: 18
....Избягвам да търся "под вола теле" ....защото който много рови намира  Wink . Живота и покрай моя мъж се научих да виждам, че чашата е наполавина пълна ...сценариите и съмненията ги изхвърлих ....така се чувствам добре и не се натоварвам излишно....защото два пъти съм се срещала със смърта и от тогава осъзнах, че времето ми е ценно и немга да го пилея в нерви и разни меланхолични моменти....
Това го зная и много искам да успея да го приложа на практика Grinning
vesselaa искрено ти се възхищавам на духа и позитивизма който лъха от теб  Grinning
Винаги си казвам, че съм "над нещата" ,но в последните години дразнителя е толкова качествен, че...Ей сега от събота съм на тръни и вече три филма съм съчинила с финал и т.н. LaughingШегата на страна, аз съм доста черногледа и всячески се мъча да изкореня това.Просто настоящия период продължи хем дълго хем е и тежък (чужда държава, друг език, натрапване и навлеци и т.н и т.н.)От неделя си правя разходки с километри само и само за да не минават глупости през главата и нещо трудно се получават нещата...но пък съм упорита като магаре и току виж съм успяла Laughing Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 274
Лорче, козичките винаги успяваме  Peace , защото сме уприти и сме винаги с рогата напред  Hug

# 70
  • В близката далечина...
  • Мнения: 18
Лорче, козичките винаги успяваме  Peace , защото сме уприти и сме винаги с рогата напред  Hug

Весела, то добре , че са ни рогИте наче да сме си разбили главИте с нашата упоритост Grinning  Hug
Ама сме си готини... Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 5 502
Здравейте козички! И честита първа пролет!   bouquet
 Аз днес съм се развихрила с прахосмукачката и парцала,дала съм си почивен ден и съм във вихъра си  newsm79 newsm75 1ironing wash 1dishes

# 72
  • Мнения: 48
Честита първа пролет и  на теб  *Bubble*и на всички козички   bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 410
Честита първа пролет и от мен  момичета smile3525  Най-накрая пекна така очакваното слънце и като един типичен представител на зодията ни съм запланувала и аз тези дни хигиенен не полуден а направо хигиенно денонощие  hahaha  Все пак предстоят и най-хубавите празници  Hug

# 74
  • Мнения: 274

Цветя от моята градина, за пролетно настроение  Wink

Общи условия

Активация на акаунт