Жената Козирог 3

  • 39 041
  • 637
  •   1
Отговори
# 75
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Мадам Дьо Помпадур  и аз съм така...криво и съм крива на всички и всичко Embarassed Shocked
Много мразя когато започна да се самонавивам...много го умея да ви кажа това упражнение.
Когато нещо ми тежи, от девет кладенеца вода нося, че да ми стане още по-тежко newsm78 Какъв е този мой мазохизъм не зная, вкарам ли се в някой филм..."отиде коня у ряката"...
Много се дразня на това си качество, не мога с лека ръка да кажа, "айде върви по дяволите"...Видимо външно не давам вид , че изживявам нещата , но вътрешно каква буря бушува в мен и какви сценарий се разиграват само аз си зная  ooooh! Rolling Eyes newsm78
lllora, и аз съм така понякога с тази разлика, че трудно се спирам да си го тая в себе си, често давам свобода на емоциите си.
Обичам и да си плача, но сама. След това така леко ми става на душата  Grinning

vesselaa , прекрасни кокичета, обичам пролетните цветя  Hug

# 76
  • В близката далечина...
  • Мнения: 18
Честита астрономическа пролет мили дами Козирози  Grinning !
Vesselaa точно преди десет минути с една позната коментирахме , при тях ( тя живее в Шотландия) имало изкуствена гора, която всяка пролет била обсипана с кокичета...а аз много го обичам това цвете...напомня ми прекрасното ми детство...кокичетата показали главички из под снега на къщата на селото на родителите на баща ми...прекрасно време...
Тук поне не съм виждала до момента, по селата може и да има.Затова съм решила догодина живот и здраве да си взема луковички от БГ и в едно сандъче да си посадя , да ми радват окото Grinning
Купих си от един център зюмлюл в едно нещо наподобяващо епроведка...Трябваше да го напълня с вода и луковичката да пусне корени, да израсне виолетов зюмюл...Е да ама не, луковичката започна да мирише на лошо и се спаружи CryЗдраве да е  Grinning догодина с цяла артилерия  ще се обсипя от БГ.
Което ме подсеща, тук има едни прекраси рошави, парцаливи лалета...някой има ли опит с такива?

# 77
  • Мнения: 274
Добър вече! Лорче, ще ти кажа че сега не им е времето  Wink ....сеят се на есен, не изискват много грижи, моите са вече около 10 см поникнали  Laughing , много им се радвам  Laughing
Малийййй, тия в Шотландия за всичко са помислили   Wink за да радват хората...а тук имаме всичко ...но хората незнаят да му се радват  Sad

# 78
  • София
  • Мнения: 5 541

Което ме подсеща, тук има едни прекраси рошави, парцаливи лалета...някой има ли опит с такива?
Моят Лъв като ходи в Холандия и ми донесе 10 луковици.Засадих ги на вилата и ще си ги чакам да поникнат.Силно се надявам да не са измръзнали.Казвали са ми че септември месец е най-добре да се садят

# 79
  • not found
  • Мнения: 581
Може ли да покажете снимка на тези парцаливи лалета  Laughing И аз обичам да отглеждам цветя , но до време миналата година имах няколко саксии с цветя ,но ги забравих , сложих ги на сянка през лятото да не ги пече жаркото слънце и като не са ми пред погледа не ги поливах  Blush имах и еко магданоз много хубав беше , но него някакви буболечки го налазиха и спрях да го ползвам  Blush може тази година пак да си посея и копър този път и да назнача някой да ги гледа и полива  Laughing

# 80
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Golden*Carnival ,

откриваш ли сред тези лалета това, което търсиш?

Скрит текст:
         

Момичета, горещо препоръчвам Флората в Бургас, там е невероятна красота. Трябва да се види не може да се опише с думи. Е вярно е, че вече не толкова пищна колкото преди години, но пак има какво дас е види   bouquet

# 81
  • Мнения: 71
Здравейтее Hug Чак сега ви откривам! Приемате ли нови козички сред вас Laughing
Според мен никога не съм си отговаряла много на характеристиката на зодията, асцендента ми е Рак, и според мен клоня повече към тази зодия по характер. Но сега като ви прочетох, откривам страшно много общи неща, та може и да си се окажа чистокръвен Козирог Mr. Green


Много мразя когато започна да се самонавивам...много го умея да ви кажа това упражнение.
Когато нещо ми тежи, от девет кладенеца вода нося, че да ми стане още по-тежко newsm78 Какъв е този мой мазохизъм не зная, вкарам ли се в някой филм..."отиде коня у ряката"...
Много се дразня на това си качество, не мога с лека ръка да кажа, "айде върви по дяволите"...Видимо външно не давам вид , че изживявам нещата , но вътрешно каква буря бушува в мен и какви сценарий се разиграват само аз си зная  ooooh! Rolling Eyes newsm78
Ето в това мнение напълно откривам себе си Crazy Ужасен песимист съм, няма друг като мен Laughing Самонавиването и вкарването във филми ми е най-редовно, обичам да си плача често.. Абе не знам и аз, когато съм сред хора създавам впечатление, че съм много отворен и весел човек, а всъщност съм толкова мрачен и песимистично настроен индивид, че няма на къде ooooh!

Хубав ден ви желая!  bouquet

# 82
  • not found
  • Мнения: 581
Мадам Дьо Помпадур, по принцип нищо не търся , беше ми интересно да ги видя , определението е доста образно описанието Laughing и много ми харесаха , не бих се сетила ,че са лалета ,ако ги видя , по принцип лалетата като вид изобщо не ги харесвам , допадат ми храстовидни и кактусови или палмови някакви цветя , но може за спорта да се пробвам да си направя малка градинка с лаленца  Blush
Арвен.., добре дошла  Hug

# 83
  • Мнения: 274
Здравейте  Hug
Тия дни с идването на хубавото време ми е дошла една идея за промяна на външния вид  Wink  ...ама нещо май не мога да се реша  Thinking . Та искам да ви питам, нали сме от една порода  Wink , обичате ли да експериментирате с външня си вид?  Мисля да сменя цвета на косата  newsm78  он май не ми стига смелостта, а и неискам да се разделя с дължината....инъче към вещите не съм така привързана и лесно мога да се разделя с тях   Laughing
Мадам Дьо Помпадур, винаги съм искала да посетя  Флората в Бургас, но нещо става и пропускам, да не се заричам, този път мисля да отида  Peace  ще е последната седмица на април и началото на май. 
Арвен, добре дошла  Hug

# 84
  • Мнения: 405
Здравейте  Hug
Тия дни с идването на хубавото време ми е дошла една идея за промяна на външния вид  Wink  ...ама нещо май не мога да се реша  Thinking . Та искам да ви питам, нали сме от една порода  Wink , обичате ли да експериментирате с външня си вид?  Мисля да сменя цвета на косата  newsm78  он май не ми стига смелостта, а и неискам да се разделя с дължината....инъче към вещите не съм така привързана и лесно мога да се разделя с тях   Laughing
Мадам Дьо Помпадур, винаги съм искала да посетя  Флората в Бургас, но нещо става и пропускам, да не се заричам, този път мисля да отида  Peace  ще е последната седмица на април и началото на май. 
Арвен, добре дошла  Hug
Аз един път в годината се боядисвам в черно  Mr. Green
Подстригах се преди 1 месец и мислех да си правя един син и един розов кичур /щеше да си отива с прическата/, обаче това си остана само идея, дожаля ми за косата /трябва и поддръжка после/ и лудите пари /типично козирогче/, които трябваше да дам.

# 85
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
vesselaa , ako ти се отдаде възможност обезателно посети Флората. През цялото време докато траеше обиколката на изложението гледах с ей такива очи  Shocked Абе, невероятна симфония за душата  Grinning

А сега за преобразяването. Два пъти съм рязала дълга коса до под раменете. Единият път когато ми се наложи да обърна нова страница в живота си, а втория път когато беше модерна асиметричната прическа на Спайската, сега отново съм с дълга коса  Crazy
Така, че смело и безотговорно мога да експериментирам  Laughing

Golden*Carnival , това е любимото ми дърво- храст и аз не зна какточно да го нарека.



Скрит текст:
   

# 86
  • Мнения: 405
vesselaa , ako ти се отдаде възможност обезателно посети Флората. През цялото време докато траеше обиколката на изложението гледах с ей такива очи  Shocked Абе, невероятна симфония за душата  Grinning

А сега за преобразяването. Два пъти съм рязала дълга коса до под раменете. Единият път когато ми се наложи да обърна нова страница в живота си, а втория път когато беше модерна асиметричната прическа на Спайската, сега отново съм с дълга коса  Crazy
Така, че смело и безотговорно мога да експериментирам  Laughing

Golden*Carnival , това е любимото ми дърво- храст и аз не зна какточно да го нарека.



Скрит текст:
   
Магнолия

# 87
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
la vie est belle, да знам, че е Магнолия  Grinning Имах предвид дали се води дърво или храст  Hug

# 88
  • not found
  • Мнения: 581
Аз вече си одрязох дългата коса , не ми е проблем да си сменя прическата , с цветовете не експериментирам понеже искат подръжка ,а не ми се занимава , ангажиращо е  Laughing
Мадам Дьо Помпадур,
Цитат
У нас е пренесена от Америка и Азия. Азиатските пришълци са повече листопадни дървета и храсти и цъфтят напролет, преди разлистването, докато американските са повече вечнозелени и цъфтят през лятото.Дървото цъфти с изключително красиви цветове в розово, бяло или пурпурно, жълто и други.
показаната от теб магнолия прилича на дърво  Laughing
Аз реших какво ще сея - Ананас  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 21 мар 2012, 18:16 от Golden*Carnival

# 89
  • Мнения: 71
Благодаря, добре заварила Hug
vessela, относно въпроса ти - аз обичам да експериментирам с външния си вид. Била съм с какви ли не цветове на косата (без червено). Забелязала съм, че след раздяла имам нужда да променя нещо в себе си, и това най-често е косата. След една 3-годишна връзка и трудна раздяла си отрязах дългата коса на каре. Сега е пак дългичка. Общо взето не се двоумя много-много, решавам и го правя. Но пък много трудно се разделям с всичко останало - вещи, домашни любимци, любими хора... А мисля, че съвсем скоро ми предстои раздяла Cry Опитвам се да свикна с мисълта, но не мога...
 


Общи условия

Активация на акаунт