Дали да започнем захранване?

  • 2 733
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 892
Правилно, nadq_tay, и аз редовно попадам на простотиЙ във форума, включително и в тази тема. hahaha

# 31
  • Мнения: 782
Един от постовете, които ми бяха направили много силно впечатление в самото начало беше, че нощното хранене ту си отивало, ту пак се връщало (не помня кой го беше казал). Тогава ми се видя много странно, защото детето само се беше отказало от нощното много рано и спеше по цяла нощ без проблем. Ами оказа се че наистина е така - като тръгнаха зъбките се върна и нощното хранене, после пак спря, после пак се върна...И така я караме на приливи и отливи. Мисля че това нощно хранене много се преекспонира и превръща в голям проблем без нужда. Аз при второ определено няма да му мисля толкова дали трябва да се яде през нощта или не и да го мъча да го отказвам. Детето си показва най-добре какво иска.

# 32
  • Мнения: 47
ами и аз като другите,обичам да давам мнение

Добре е, да е аргументирано, и по възможност от източник различен от "еднаженатакаказа.ком" Mr. Green... Peace


но е малко прекалено да обесняваш как ЕДИН СОК ОТ ЯБЪЛКА ЩЕ ТИ УВЕРИ ДЕТЕТО нали?

Не е хич даже прекалено-съвсем реално е...ако прочетеш, ще разбереш Peace
ПИСАХ ЧЕ ЗА ЯБЪЛКАТА МИ КАЗА ПЕДИАТЪР , А НЕ ЗНАХАР!!!



И ДА,ОБИЧАМ ДА СИ ДАВАМ МНЕНИЕТО,НО В ТЕЯ ФОРУМИ КАКТО КАЗА ЕДИН ПОТРЕБИТЕЛ ОТ ТУК:
Английски форум: Задаваш въпрос и ти отговарят.
Руски форум: Задаваш въпрос, отговарят ти и ти отвръщат с такъв.
Български форум: Задаваш въпрос и ти обясняват колко си тъп!

# 33
  • Мнения: 47
Еха. Записвам се. Хвръкнаха искрички  Mr. Green
АМИ ДА ВСЕКИ СЕ ПРАВИ НА НАЙ-РАЗБИРАЩ,ТИПИЧНО ЗА БЪЛГАРИ

# 34
  • Мнения: 3 241
Спокойно, без нерви и без големи букви - тук, в този български форум (който не е задължителен), това значи крещене  Grinning

# 35
  • Мнения: 9 490
ooooh! nadq_tay , в ТЕЯ форуми много верни неща са написани, ама няма кой да чете...и да отсее сеното от плявата... Whistling

# 36
  • Мнения: 20
случайно попаднах на темата,защото и мен ме интерсува това.
специалистка по детски болести ми каза,че като влезе в 3-я месец мога дам изцеден ябълков сок от 1/2 ябълка.и така и направих,1-я ден 1 лъжичка,2-я-2,всеки ден й цедя по 1/2 ябълка и й давам цял ден по малко между храненето.не съм забелязала да има смущения нито в акото,нито в състоянието й като цяло.НО ВСЯКО ДЕТЕ Е РАЗЛИЧНО и уникално.на моето се отразява благоприятно,но на една приятелка детето започна да има адски колики.
и аз смятам да започна с пюрета от 4-5 месец,засега ще цоква по малко ябълка
аз направих абсолютно същото със сока от ябълка, и даже смея да кажа , че в момента пием всякакви сокчета и на бебека много много и харесват. Нито сме имали проблем с изхождането,нито сс колики и не виждам защо да и ги спирам..........аз съм ЗА!!!

# 37
  • Мнения: 9 490
аз направих абсолютно същото със сока от ябълка, и даже смея да кажа , че в момента пием всякакви сокчета и на бебека много много и харесват. Нито сме имали проблем с изхождането,нито сс колики и не виждам защо да и ги спирам..........аз съм ЗА!!!

А атопичния ѝ дерматит на какво го отдаваш? newsm78

# 38
  • Мнения: 27 524
аз направих абсолютно същото със сока от ябълка, и даже смея да кажа , че в момента пием всякакви сокчета и на бебека много много и харесват. Нито сме имали проблем с изхождането,нито сс колики и не виждам защо да и ги спирам..........аз съм ЗА!!!

Всеки, който не е информиран и няма желание да седне и да прочете, за да разбере кое е правилното и му е по-лесно да си зарови главата в пясъка, е ЗА  Wink Но както казвам неведнъж по подобни поводи - всеки сам си преценява дали и колко да наврежда на бебето си. Щом го искаш - действай  Peace

# 39
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
Ох, Блонди, ай спрете като зла прокоба на дърти орисници да го развявате това хипотетично "навреждане".
Като гледам няколко поколения ходят безвъзвратно увредени по земята.

# 40
  • Мнения: 9 490
Ох, Блонди, ай спрете като зла прокоба на дърти орисници да го развявате това хипотетично "навреждане".
Като гледам няколко поколения ходят безвъзвратно увредени по земята.

Явно обаче "дъртите орисници" в лицето на докторското съсловие, е именно това, което е констатирало вредите у нашите поколения....и именно поради тези факти, от 2005г насам (у нас конкретно) СЗО и разни други, препоръчват именно "късно" захранване-т.е. след 6 навършени Peace


А друг е въпроса, че човек сам може да ги констатира същите тези вреди, четейки тук-там Wink

# 41
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
Четете, момичета, четете...най-много хипохондрия да си докарате  Wink

# 42
  • Мнения: 9 490
Ние е видно, че четем...също и това, че ти не го правиш Laughing-поне като употребяваш непознати за теб термини, виж им значението първо, че е смешно....  Joy

# 43
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
Радвам се, че ви забавлявам  Laughing
Простичка съм, кака...на село при патките съм расла, къде ти книги там, тълковни речници и нАучна литература  newsm78

# 44
  • Мнения: 27 524
Като гледам няколко поколения ходят безвъзвратно увредени по земята.

И как го установи това?  Wink Не развявам нищо, казвам си мнението. Децата са си ваши. Всеки има глава на раменете си. Отделен е въпросът доколко има нещо в нея  Peace

Общи условия

Активация на акаунт