Мъж Телец - 7

  • 66 406
  • 751
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 741
Ами иди някой ден да я видиш, толкова ли добре изглежда наистина.
Ти познаваш неговия вкус и изисквания, прецени дали наистина е възможно съмненията ти да са основателни или просто ей така си говори. Но в никакъв случай не издавай притесненията си и пази в тайна идеята да провериш за какво точно става въпрос. И не показвай никаква ревност. Макар те самите да са ужасно и болезнено ревниви, мразят да бъдат ревнувани.

# 76
  • Мнения: 1 334
THE_dilian, аз съм ЗА откровения разговор с телето.Поне моят каквото и да го попиташ, всичко си казва, било то и най-ужасната истина да е.

# 77
  • Мнения: 60
THE_dilian, аз съм ЗА откровения разговор с телето.Поне моят каквото и да го попиташ, всичко си казва, било то и най-ужасната истина да е.
Какъв ти откровен разговор, само най малкия намек за ревност или не вярване на това, което казва и  започва да говори сам. Ако  го прекъснеш жална ти майка.

# 78
  • Мнения: 741
  Party Краси Радков е Телец!   Party
А аз се чудех защо ми е толкова мил, симпатичен и чаровен...  Heart Eyes
РедБул, къде си?  Hug
Месеца на Телците е!  Heart Eyes
На всички Телци от темата, а и извън нея пожелавам щастливо празнуване!
  bouquet

# 79
# 80
  • Мнения: 142
Хайде и аз в кюпа с телетата  Heart Eyes Ние сме от 6 години и половина  заедно. В тази тема доста негативни неща прочетох....някои ги намирам и аз в половинката като ревност (умерена), вечното бавене и туткане във всяко едно отношение...все трябва да го ръчкам и да му пиля на главата за да свърши нещо  Close Другото, което е че обича да послъгва и то за мнооого дребни и глупави неща, но мен ме вбесява и в началото на връзката ни имаше сътресения и мисля, че вече е поспрял (или е задобрял Joy)

Започнах с лошите му черти, но пък добрите са в пъти повече, така че компенсират всичко Heart Eyes И все пак повече си зависи от човека какъв е и как в възпитан, отколкото зодията. Ще продължавам да ви следя с интерес  Mr. Green особено и като сме 2ма рогати в къщата...(аз съм овен). Взривоопасна комбинация от крава и овца  Laughing

# 81
  • Мнения: 104
Аз малко да вдигна темичката. И да се запиша.
Мили дами,  Hug аз точно прекръснах връзка с едно отвратително овне и се натресох на следващия в зодиакалния кръг  ooooh!
Ама ми е толкова хубаво...  Embarassed Телето ми е едно такова разбиращо, мило, търсещо- ама пеперудки в стомаха отвсякъде..Ама все аз трябва да го предразположа към разговор иначе си мълчи и трае и аз в продължение на няколко срещи трябва да го гадая- иска ли ме , не ме ли- ако не бях почнала аз разговора- надали щяхме и да го проведем.Ама нищо де- то аз съм си свикнала .С овена също беше така.Аз съм близначка- хаотична като всички, но луната ми е в телец и имаме страшно допирни точки с него, много еднакви мнения по различни въпроси, относно това какво искаме в една връзка...Ама нали ни знаете какво сме своенравни близнаците..е тука има нещо нетипично за телците- моето теле , много натиска нещата- ама бърза да станат като пуле пред майка си..А мен като ме притиснат и аз дърпам назад..Нещата трябва да се случват по мое усмотрение и сега съм му наложила вето аз да реша кога искам да се видим- иначе ако питате него всеки божи ден му е най-добре.Поговорих с него- прояви разбиране, каза , че ще стане така както искам аз и сега кротко си седи в биволската кошарка.  Whistling Някой нещо да допълни за нашата комбинация Близнаци- Телец. newsm78

# 82
  • Мнения: 19
е тука има нещо нетипично за телците- моето теле , много натиска нещата- ама бърза да станат като пуле пред майка си..А мен като ме притиснат и аз дърпам назад..Нещата трябва да се случват по мое усмотрение и сега съм му наложила вето аз да реша кога искам да се видим- иначе ако питате него всеки божи ден му е най-добре.
welcome Аз не мисля обаче,че поведението на телето ти е толкова нетипично за тази зодия.Напротив.Моето бивше теле се държеше по абсолютно същият начин..........първите два месеца обаче  Naughty.Когато аз още не бях хлътнала по него  Blush.После,като се успокои,че ме е оплел добре в мрежата си,се отдръпна да си преживя блажено в кошарката си и да ми гледа сеира.Вече почти 3 месеца не сме заедно и въпреки всичко той не ме оставя да го забравя.Ако двамата не се видим няколко дни в компанията,в която излизаме,телето започва да ми звъни по глупави поводи,продължава да ми прави сцени на ревност,макар да не сме заедно,като му прищрака нещо започва да ме ухажва..........това негово поведение е ужасно  Naughty.Всеки път се питам знае ли какво ми причинява ?!Макар да не се издавам и да се опитвам да се изкарам безразлична,мисля че телето е наясно ,че аз все още имам чувства към него,а пък той прави всичко възможно тези чувства да не изчезнат. Това  аз наричам телешки егоизъм  Rolling Eyes...........

# 83
  • Мнения: 741
mim_, Телецът ревнува само когато обича истински! Поведението на твоят Телец има много общо с любовта, но нищо общо с егоизъм.
Но ако си решила да приключиш с него завинаги, търпението и ухажването му няма да са вечни. В един момент просто ще се отдръпне, макар и той да остане наранен.

# 84
  • Мнения: 104
Ау, не знам, моя искал нещо трайно и каза, че ще чака колкото кажа и му е много хубаво с мен, говорим си много и ..и...  newsm51 ама още не съм го допуснала дори до първа база Grinning

# 85
  • Мнения: 95
коя е първа база?

# 86
  • Мнения: 104
целувка не е ли ?  Whistling или се бъркам ? Crazy

# 87
  • Мнения: 0
Абе с тея разсъждения ,че допускаш някой или нещо - не ми харесват - според мен телеца е за равноправеност и взаймност във връзката  Simple Smile

# 88
  • Мнения: 104
това да, но аз излизам от връзка и все едно веднага да вляза в друга.. нека почака, пък той каза, че му се чака- нека чака..
Сега разбрах следното:
Аз- Близнаци, с асцендент Скорпион, Луна в Телец
Той- Телец с асцендент Скорпион и луна в Лъв
Как ни стои?

# 89
  • Варна
  • Мнения: 283
Абе с тея разсъждения ,че допускаш някой или нещо - не ми харесват - според мен телеца е за равноправеност и взаймност във връзката  Simple Smile
Даже бих казала, че поставя любимата жена на първо място и след това е всичко останало! Peace

Общи условия

Активация на акаунт