Мъж Телец - 7

  • 66 473
  • 751
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
Аз пък не мисля.

# 91
  • Мнения: 60
Телето поставя на първо място себе си, после който както се нареди. Мое мнение, и за мъжете и за жените.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 133
Телето поставя на първо място себе си, после който както се нареди. Мое мнение, и за мъжете и за жените.

Съгласна съм  Simple Smile

# 93
  • София
  • Мнения: 932
Интересна тема. Хайде и аз в клуба на живеещите с Телец, аз съм Водолей Simple Smile. Навсякъде се казва че връзката между Водолей и Телец е почти невъзможна , пък ние сме заедно вече 9 години. Много от нещата казани тук важат и за моето теленце, но някак си се напасваме един към друг, въпреки че понякога ситуацията става взривоопасна, но погасяваме бързо пожара още в зародиш Simple Smile.  Само в началото се опитваше да ми налага свое мнение, имаше резултат за известно време, но после водолейското в мен надделя явно и сега бих казала, че той повече се съобразява и допитва до мен , отколкото аз до него. Понякога имаме много различно виждане за нещата, понякога ми крие някои дребни нещица уж да не ме притеснява  но само ме вбесява, защото аз винаги научавам, понякога ми се бърка в мои дела, уж с идеята да ме защити от някого и това ме докарва до лудост. Да се чуди човек как сме заедно след като той е самото спокойствие и бавност а аз обратното на него. Но като цяло сме нагодили характерите си един към друг и ни е весело и хубаво заедно, заедно вървим напред, аз много бързо забравям малките му недостатъци и се научих да не се задълбавам толкова, по принцип винаги търся само хубавите неща у всеки, игнорирам лошите доколкото може.
Като положителни черти мога да кажа, че е прекрасен и отговорен баща, не ме е нагрубявал  никога досега , при все че често го предизвиквам. Все още след 9 години заедно и въртележката на семейния живот ме изненадва с някое цвете или нещо дребно специално купено за мен, помага ми с домакинските задължения и яде почти всичко което му сготвя  Joy, а ако не се е получило не ми мрънка и недоволства, просто го научих да ми казва че не му харесва,оставям го да яде каквото си иска, а той го прави деликатно за да не ме обиди.
Отрицателните вече сте ги споменали - мен често ме влудява бавното му придвижване на нещата и все го пришпорвам, но когато видя че започвам да го влудявам се спирам Simple Smile и изчаквам малко. Голям инат е, даже да не е прав казва на бялото черно и все другите му виновни, а той прав. Казвам си му директно, когато не е прав и той пак се инати да е на неговото.
Аз си имам тайна, когато започне да се инати, го оставям да си мисли че ще е на неговото, изчаквам и почвам да обработвам отдалече, докато не го накарам и той да мисли като мен, почти винаги става това което аз искам.

Последна редакция: пн, 14 май 2012, 14:40 от nellyani

# 94
  • Мнения: 19
nellyani, поздравления за 9-те години заедно, желая ви да ви е все така весело и хубаво заедно и занапред!   bouquet Радвам ти се защото и аз съм в същата "почти невъзможна" комбинация Водолей - Телец. И да си кажа... никак не е лесно на моменти.  Simple Smile Почти всичко, което си написала, го има и в нашите отношения. Единственото, което не мога да се науча да понасям, е точно криенето и лъжите за дребни нещица понякога, ама за пълни глупости! Мислех, че само мойто теле има такава склонност, ама явно не е така...

# 95
  • Мнения: 0
здравейте ,абе вие двата водолея какво му харесвате на телето  Simple Smile

# 96
  • Мнения: 7 201
Marmoset, какво разбираш под "лъжа за дребно нещо"?

# 97
  • Мнения: 17
Дребно, дребно, колко да е дребно? Телето, с което аз се занимавах, ме лъжеше за възрастта си най-безпардонно от самото начало, после като го разкрих ми каза, че се бил "объркал".  Laughing

# 98
  • Мнения: 60
Дребно, дребно, колко да е дребно? Телето, с което аз се занимавах, ме лъжеше за възрастта си най-безпардонно от самото начало, после като го разкрих ми каза, че се бил "объркал".  Laughing
Как бе, не каза ли, че не е казвал такива неща? Grinning

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
И аз се разписвам при вас. Доста неща познах от написаните. Даже по едно време косъма ми се изправи докато ви четях.  Laughing Но си го обичам. Така да се каже, може да е теле, ама си е моето теле.
Да видим какво ще излезе от Лъв и Телец. На мен понякога ми прилича на опасна връзка, но времето ще покаже. 

# 100
  • Мнения: 19
хах... MelissaP, объркал се човека, кво толкова! Те, телетата, са над нещата, особено, ако става въпрос за тях. Виж, ако ти се беше "объркала", щеше да е друг въпрос.  Simple Smile

Rosita, имам предвид не особено значителни неща, които ми поспестява или изопачава, основно когато не му се говори, за да си спести допълнителни въпроси и пр. от моя страна... предполагам. За нещо сериозно, касаещо по някакъв начин отношенията ни, досега не го е правил... или поне аз не знам.  Simple Smile

здравейте ,абе вие двата водолея какво му харесвате на телето  Simple Smile
Аз, като цял живот обградена от телета, съм силно пристрастна. Хората, които са най-близо до мен и обичам най-много, са в по-голямата си част телета. А що се отнася до конкретното теле - ами то притежава голяма част от качествата, които съм искала да виждам в мъжа до себе си. Има си и недостатъци, разбира се, ама то идеални няма!  Simple Smile

# 101
  • Мнения: 741
Радвам се, че темата отново се запълва с жени, обичащи Телци.  Hug
Че в един момент се почувствах доста самотно...

# 102
  • Варна
  • Мнения: 283
Еее аз винаги съм тук Grinning Мойто теле вчера беше рожденник и направихме много готино парти вкъщи, но преди това ми омрънка света, че не иска да празнува, че ще е тъпо, че незнам още какво... такива са си Simple Smile А на края беше много доволен и не спираше да ми благодари колко добре съм го организирала. Ня някой да му е познато Laughing

# 103
  • Мнения: 741
Познато ми е, да...  Flutter
Но мрънкането при нас за щастие не е голямо, сигурна съм че това е от скромност и желание да не са в тежест...

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
Какво си забелязах аз до сега при моето момче:
На първо място понякога пали за дреболии.
Ревнува. И то от глупости. От приятели в компанията  newsm78 Аз пък като един Лъв трудно понасям ревност, ама много трудно.
Когато е ядосан не комуникира. Аз пък не обичам да оставям нещата така.  Laughing Забавна работа. И все пак съм умерена. Ако ревна както си реват лъвовете, то ще настане трета световна. Нито той, нито аз ще отстъпя. Но виждам, че и той се съобразява.  
Ако трябва нещо да се прави изчакваме музата. Преди нея и сто пъти да му кажеш, то не става.

Но пък когато сме си двамата, се чувствам като най - обичаното същество в света. Може да е проклет и да пали на четвърт, но пък до мен е мъж. Обичлив, нежен. Понякога обсебващ. А какво му трябва на едно лъвче. Любов и обожание.  
За детето ми се грижи, все едно е негово. За мен и това е важно. Да не кажа решаващо.
Установих, че телеца у дома си е един, а сред приятели друг.
Познавам мъжа си от близо 20 години. Едва през миналата година се породиха по - различни отношения от приятелство. Той беше човека, който ме вдигна след развода ми с БНД. Той ми помогна да вдигнем и детето.  Смело мога да кажа, че не съм и очаквала такава разлика.  

Общи условия

Активация на акаунт