Помощ за съфорумка!

  • 42 277
  • 261
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4
аз съм превеждала на братовчедка ми 50 евро и тя получи 60 лв Shocked което според мен е много нагло


Само да поясня за ваша информация, че таксите за валутните преводи в Евросъюза са винаги споделени по Директива не я знам кой номер е. Вижте тарифата на банката : 0,1 % не по малко от 10 евро. Тарифите на банките за валутни преводи са подобни на всички и навсякъде има минимум. Дори и да получиш 10 000 евро таксата ще е същата Sad.  Но все пак остатъка е пак помощ за Деси и стискам палци да събере по-бързо сумата и болката да спре, за да се радва на малкото си ангелче по 24 часа на ден!  Hug

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Мила Деси, много искам дати помогна, но ще мога чак към 10-ти другия месец. Надявам се до тогава да са събрани пари за едната става.  Hug
Слагам линк към темата в отчетната ни и където още се сетя.

# 107
  • Мнения: 849
Жалко, че не четете правилно написаното . ...
...
При положение,че сте толкова зле вероятно от доста време, защо досега не сте минали на ТЕЛК? Втора група ви е сигурна отвсякъде. Човек трябва сам да се бори за правата си. Никой няма да дойде да ви покани вкъщи. Но мене ме подразни друго. От прочетеното разбрах, че ако не се оперирате веднага, и край - лягате прикована на легло. А можахте да отидете до банката да си вземете банкирането.
Нищо лично нямам против вас, сигурно имате много трудности в живота, не всеки успява да се оправя както му се иска. Но за хората, които не са запознати със болестта, малко ги поизсилвате нещата. Аз 4 години отлагах, докато събера смелост и пари , а вие за седмици говорите.

 Shocked  Sick
Дакелина, нещо ми се губи - ти къде точно ги прочете тези твърдения???  newsm78 Аз лично не си спомням някога Деси да е драматизирала... Момичето просто сподели (познаваме се от няколко години и сме свикнали да го правим като с приятели, дори без да търсим конкретна полза от това, представи си...), а ние се опитваме да й помогнем. Кой с дрешки, кой с пари, кой с каквото може в момента. Защото дори да не можем, поне се опитваме да си представим в какво положение се намира - сама, с малко дете, с тежка загуба в живота си, със заболяване, в безкрайно затруднено финансово положение и т.н., и т.н.
Аз лично съм изключително впечатлена от нея. Не си спомням в други подобни теми някой да е казвал - Събрах много, спрете да изпращате  Shocked. Не си спомням някой в толкова тежко положение да е казвал, че е щастливец...  Shocked Изобщо, кому е нужно това заяждане (на мен поне ми звучи като такова)??? В случая, ако не можем да помогнем, е редно поне да не пречим. Елементарна проява на човещина... Angry

# 108
  • Мнения: 43
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ и тук се намери човек,който да си мисли ,че нещо го лъжат и много драматизират .
Престанете бе хора ,толкова е силна Деси въпреки всичко . Както каза Криси момичето сподели и това е .И както Сиска е написала за това ли се регистрирахте???????Нямам думи просто.
В Каспела съм ходила лично, да хубаво е ,чисто с плазмите , но повярвай ми това не вълнува Деси,знам го от опит.

# 109
  • Мнения: 60
Майчета, искам да ви споделя една хубава новина. От Бюрото по Труда предложиха на сестра ми възможност да се запише на безплатен курс по Мениджмът и Управление. Днес отиде да провери и направо я приеха  Peace Очаква се да подпише договор, за което. Курсът е за близо два месеца като се ходи от Понеделник до Петък всеки ден. С това сестра ми увеличава шансовете си да си намери работа Praynig Тя винаги е била прилежна ученичка и съм убедена, че ще се справи -  Peaceтоку виж и аз покрай нея налея малко знания Grinning
Относно, Дакелина. Би било добре да прочетеш написаното до тук в темичката преди да пишеш. И за едно си права не всеки има добър живот. Не знам за твоят, но моят вече е добър, защото имам най-добрите приятели на света. Тези, които ми помагат и подкрепят. БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА  bouquet  bouquet  bouquet Hug Heart Eyes Hug

# 110
  • Мнения: 5 609
Деси,за сестра ти питайте в бюрото по труда и за курсове по език( английски) по някаква програма,пак бяха безплатни.Дано още е в сила програмата,че информацията ми от преди година  Peace

# 111
  • Мнения: 60
Майчета, нека ви зарадвам до този момент събраните парички са 2497,56лв. Още малко мами и първата става ще е факт. Simple Smile
Трапезица, много пъти питахме и сега отново и няма. Защо са спрели тези курсове не зная. Но и курсът на сестра ми е нещо и все е квалификация.

# 112
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Момичета, има списъка с последните внесли. Ако някой иска потвърждение да  Whistling

Малко остана от първия напън  Praynig

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 6 675
Сега видях темата...
Ще направя всичко възможно, още тази седмица да преведа някой лев, искрено надявайки се, вече да е  за другата става Praynig
Кураж миличка, надявам се съвсем скоро да можеш да тичаш след слънчицето си Hug

p.s. пускам линк и в нашата отчетна

# 114
  • Мнения: 4 312
Майчета, искам да ви споделя една хубава новина. От Бюрото по Труда предложиха на сестра ми възможност да се запише на безплатен курс по Мениджмът и Управление. Днес отиде да провери и направо я приеха  Peace Очаква се да подпише договор, за което. Курсът е за близо два месеца като се ходи от Понеделник до Петък всеки ден. С това сестра ми увеличава шансовете си да си намери работа Praynig Тя винаги е била прилежна ученичка и съм убедена, че ще се справи -  Peaceтоку виж и аз покрай нея налея малко знания Grinning
Относно, Дакелина. Би било добре да прочетеш написаното до тук в темичката преди да пишеш. И за едно си права не всеки има добър живот. Не знам за твоят, но моят вече е добър, защото имам най-добрите приятели на света. Тези, които ми помагат и подкрепят. БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА  bouquet  bouquet  bouquet Hug Heart Eyes Hug

Деси, разпитайте за повече информация. Ако това е курс към "Подпомагане на предприемчивите българи", обучение в сътрудник малък и среден бизнес или бизнес услуги, то курсът е около два месеца и половина. НО АКО ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ СИ НАМЕРИШ РАБОТА и преустановиш посещението му ТРЯБВА ДА ВЪЗСТАНОВИШ СУМАТА ПО ВАУЧЕРА, тоест около 600лв.!
Това е момент, който никой не ти  казва, докато не се явиш на самия курс.
А в повечето случаи занятаията са дневни и не се сещам за работодател, който би се съгласил на такива отсътсвия, освен ако не е на сменен режим. Плаща се стипендия 8 лв на посещение.
Успех в набирането на средствата и скорошно възстановяване ти желая!

# 115
  • Мнения: 60
Майчета, вече събрахме парите за първата става:))))))))))  newsm44
В Понеделник съм на операция при доктор Тивчев.
Мами, толкова съм ви признателна за усилията, за подкрепата, за съпричастността! Вие е сте моите герои и ви БЛАГОДАРЯ от цялото си сърце и душа!!!!!!!!:))))))))) Хиляди благодарности от майка ми и сестра ми! Много целувки от Императорът:))))))))) newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 116
# 117
  • Мнения: 5 609
Деси,успешна операция,бързо възстановяване. Бог с теб   bouquet

# 118
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Деси, успешна операция и бързо възстанововяване.  Hug Много, много се радвам за теб! Ще чакаме още добри новини   bouquet

# 119
  • София
  • Мнения: 1 341




Урааааааааа! Искренно се радвам! От все сърце ти желая успешна операжия и лесно и бързо възстановяване!  Ние сме с теб! Стискаме палци !

Общи условия

Активация на акаунт