Помощ за съфорумка!

  • 42 281
  • 261
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 60
Христос Воскресе! Желая на всички ви много здраве и щастие и приятно изкарване на празника!:)

# 166
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Момичета, имам имената на последните дарители. Ако някой иска справка, да  Whistling

Имам снимки на фактурите за лекарствата които не бяха включени в първоначалната сметка но снимка.бг  не иска да ги качи  Simple Smile. Ще пробвам по-късно пак.

http://elidechkin.snimka.bg/other/epikrizi.662820.26932749

Последна редакция: вт, 17 апр 2012, 22:03 от Ели_дечкин

# 167
  • София
  • Мнения: 11 754
Сега прочетох за Деси.Утре ще преведа пари колкото ми е възможно.Желая от сърце успех!

# 168
  • София
  • Мнения: 11 754
Преведох парички но през Pro Credit Bank, не са много но в момента толкова имам.Точно съм написала сметката и името на Десислава.Утре ще бъде направен превода.За съжаление трябваше да напиша името си, за което се извинявам, но анономно не се приема превод.Силно желая успех и здраве!!

# 169
  • София
  • Мнения: 11 754
Ако е необходимо, мога да представя платежно нареждане,не зная как мога да го "хакна" на компютъра.

# 170
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Не е нужно. В онлайн банкирането на Деси ще излезе твоето име. Ако искаш потвърждение ще ти дам на лични след като Деси ми обнови списъка. Твоята анонимност се запазва. Аз получавам само имена без ник така че не мога да знам кой колко е превел, пък не ми и трябва.
Важното е че си помогнала независимо с колко и ти благодаря  Hug

# 171
  • София
  • Мнения: 11 754
Не ми е нужна благодарност.Не ми е необходимо да зная какво става по нататък.Не ми е нужна повече информация за преводите.Когато мога ще помагам.Надявам се , че все още сме ХОРА нормални в тая скапана страна!!

# 172
  • Плевен
  • Мнения: 974
И от мен има малко помощ.
Успех с операцията  Praynig.

# 173
  • Мнения: 60
Благодаря ви Майчета за подкрепата!  bouquetВчера, Рали ме зарадва, че докуметите ми към НОИ за пенсията от ТЕЛК са пристигнали и започват да ги обработват. Относно асистента - нямам нужда от такъв тъй като ТЕЛК ми е за 80% инвалидност. За програмата за рехабилитация се надявам да ме осведоми доктор Тивчев, като отида на контрола в края на месеца. Тогава ще ви дам информация.  До момента в сметката ми са събрани 336,79лв. капка по капка вир става, са казали хората и вярвам, че и тук така ще се получи. Благодаря ви отново на всички, които ми подадохте ръка. Сигурна съм, че съвсем скоро ще тичам по сина си, благодарение на вас!   newsm51 smile3525 newsm51

# 174
  • София
  • Мнения: 11 754
Деси,мила, недей да ни благодариш, а камо ли да ни изпращат отговор.Приеми го като наше желание.Нека да има повече такива хора и да си помага ме.Зная, че ще дойдат и добри дни за теб и твоето съкровище.Добротата е толкова рядко срещана в наши дни,затова трябва да я пазим и съхраним.От сърце желая успех!

# 175
  • София
  • Мнения: 614
  До момента в сметката ми са събрани 336,79лв.

 И това за един месец?... Confused Съжалявам, че чак сега попадам на темата, ще помогна със скромна сума.
Пожелавам ти бързо да се събере нужната сума и всичко лошо да остане зад гърба ти! Hug

# 176
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Цецето, не е за 1 месец. Събрахме половината пари и Деси беше оперирана преди две седмици.
Тези 336 лв. са събрани след първата операция като към тях прибавим и 260 лв., които Деси изтегли за да може да си купи лекарствата, които не бяха калкулирани в цената.

# 177
  • София
  • Мнения: 614
О, Ели, чудесно е това! Извинявам се, не изчетох цялата тема  Hug Сега ще се върна назад. Надявам се на добри новини, дано момичето скоро си стъпи здраво на краката и в буквален, и в преносен смисъл!  bouquet

# 178
  • Мнения: 60
Е, Майчета нека се похваля, наистина новината е чудесна. СЪБРАХМЕ ПАРИТЕ И ЗА НОВАТА СТАВА УРАААААААА!!!!!! Яви се крупен дарител и покри цялата сума за ставата, за което много му БЛАГОДАРЯ!!!! БЛАГОДАРЯ също на всеки от вас, който отдели време, дрешки, внимание, храна дори за мен и моето семейство! Благодаря на всеки, който ми протегна ръка в този тежък за мен момент! Щастлива съм с приятели като вас! От тук нататък животът ми ще се върне отново в релси и ще заживея здрава и силна благодарение на вас! Ще разказвам на всеки мой познат, кой и как ми помогна. Нека знаят, че има добри хора с още по-добри сърца. Нека всички знаят за Майчетата от БГ Мама и тяхната голяма сила! Обичам ви и ви БЛАГОДАРЯ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ!!!!!
 newsm20 newsm20 newsm20 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 179
  • София
  • Мнения: 11 754
Здравей Деси!Чудесна новина!Има дни , които те карат да знаеш, че не си забравен, че има все още прекрасни хора,които са съпричастни и добронамерени.Нека на този крупен дарител му изкажем нашето огромно БЛАГОДАРИМ ЧЕ ТЕ ИМА!!Често се сещах за теб, без лично да те познавам и мислех по какъв начин да помагам.Ако е необходимо,пак ни пиши.Колкото мога, ще продължа да помагам, когато ми е възможно.Знаеш, че е трудно на всеки един от нас в тези времена, но добротата трябва да е между нас.Това е една малка помощ, но е изключително важна за теб в тези тежки дни.Зная, че е имало дни и на отчаяние но нека те да са минало.От сърце желая успех.Нека да се върне твоята усмивка!Поздрав!

Общи условия

Активация на акаунт