ПревAля вече месец март, крайно време е за принцопад! :) - Клюки 34

  • 23 820
  • 781
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 884
гери  Hug Hug Hug
Мерси за пожеланията  Heart Eyes
Пак не съм разбрала че онзи те е разкарал,  Embarassed не го мисли.Ще има и за нас  Laughing

Гледам аз че нещо съдбите ни се дублират, Биби, ама айде дано вече хубавите работи да са ни двойни Simple Smile))

Морги, аз съм сама утре с малката, искаш ли да ходим до Южния парк, ще ги забавлявам децата (мойто и твойто), и без това искам да правя нещо коренно различно от последните седмици...

Иначе и аз не обичам напоследък толкова парковете, защото нямам компания, а там хората все са на групи, на семейства... Все търся някъде по-отдалечена пейка, сядам и пускам децата да щъкнат настрани, което не е най-добрият вариант. Но кво да правя, като все ми се реве, като чуя "Ела, маминото, тати ще те качи на камилата!" или "Ехооо, къде е мама, татиното?"

# 16
  • София
  • Мнения: 6 477
Биби, късметлийка си. Пред нас от едната страна е булеварда и некак не може да играе. Отзад също не може - има пак улица....Досега не съм я пускала никога сама да играе понеже не мога да я виждам къде е - детската площадка е скрита пред няколко блока. Винаги съм завиждала на майки, които пускат децата пред блока и нямат грижа. Аз първо пред минута ще зяпам през балкона, после ще я викам ако не я виждам..абе, не е истина Joy Joy Joy Joy Лятото командировам майка ми да седи при другите баби на детската и така...Ама още е хладно и бабите не са се разпълзели  Joy Joy Joy

Гери, ако ходите до Южния - по кое време го планирате горе-долу? Аз от години нямам проблеми с това, че в парка имало и татковци...Ми да има, ама не знаеш и на тях как и какво им е вкъщи....А на мен ми е спокойно  Laughing Laughing Laughing
За мен е тегаво, че няма какво да правя дребната - в смисъл да играе с някой и все мен ме хваща за канарче. Ако има още едно дете - супер, ще се заиграят и така.

# 17
  • Мнения: 1 663
Гери знам какво чувстваш  Hug
Аз съм оптимист  Grinning да видим.
Одеве му звъннах на оня глупак, защото не ми се стои в това хубаво време сама, ее за 3 мин, разговор така се омота в лъжи  #Cussing out
Пари за излизане нямал, но можел да мине да ме види  Joy hahaha показах му онва на Фионата.После пък имал много работа  newsm78  каква ли  Joy
Ай да си гледа кефа.Няма нужда от толкова лъжи.
Морги моя красавец вече не иска паркове.Тъпо му било  Wink

# 18
  • Мнения: 1 213
Фифи, я кажи тогава едно забавление, което да е различно от - 1. ходене на кино (щото фискалния резерв се е изчерпал)..това означава, че и обикаляне на МОЛ отпада или 2. ходене на театър щото вече миналата седмица дребната ходи....Щото хич не се сещам. newsm78 newsm78
Абсолютно си е така, за малки деца не виждам какво повече има в София. Детски клубове примерно, по каквито аз така или иначе не си водя детето, освен ако не сме на рожден ден. Остава Южния парк, където хорим често, да, ама е фул с народ и освен да ма'аш гащи по алеите (или да кешираш по 2 лв за въртележка), няма какво да се прави.
Гери, лесно ти е на теб с каката, която гледа дребното. Като си с едно дете, е доста по-сложно да му намираш забавления.
Морги, и аз съм кандидат за Южния утре с моя дребен. Хайде, а ако се съберем трите, децата поне ще са повече и ще ни оставят нас да си клюкарим на воля на някоя пейка, докато те търчат.  Mr. Green

Биби, ще имаш нови комшии и ще се запознаеш с цяла нова среда приятели на новото място, сигурна съм.  Hug  Особено ако е ново строителство, ще са млади хора и от тях поне половината сигурно ще стават.  Peace

Гери, ама къде и кога успя да намериш и нов принц, бееее?!  Shocked  newsm20

# 19
  • Мнения: 884
Морги, мисля най-късно 11,30 да съм там и да изкараме колкото може повече време, ако е топличко като днес. Не е задължително и вие да сте по това време, ако ви е рано. Искаш ли си разменим тел. на ЛС, да се чуем?

Биби, и мен това ме дразни - лъжите. Казах МУ в прав текст, че ще го разбера, ако има да си прави нещо си негово, КАКВОТО и да е то, но да ми мрънка, че било заради работата, когато е ясно като бял ден за какво иде реч... Яд ме е само, че се държа наистина перфектно, и изс....а л...та когато не очаквах.
...
А твоя красавец не можеш ли да го бучнеш на едно колело и да го засилиш към някой парк, Биби? Simple Smile

Кам, сега видях, че и ти си писала!

Много ще се радвам ако има няколко деца, да си играе мойто чаве, защото вече на тия години не ставам за подскоци и подтичквания по алеите... Ще ви пратя на теб и Морги тел на ЛС Simple Smile
А за принца - не е нов, с него се "засякохме" още на предишното място един път, но ми се стори, че няма интерес към мен, пък той много кавалерски се отнася... Но засега не смея да градя нови планове.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 477
Гери, Кам, за Южния става - само да не е нечовешки рано  Wink Wink Wink Като са повече децата все ще се заиграят заедно и ще изразходят малко бяс  Joy
Ние с цялото натуткване и превоз към 11,30 можем де са занесем до парка най-рано...Пък може и следобедно?  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 213
Гери, Кам, за Южния става - само да не е нечовешки рано  Wink Wink Wink Като са повече децата все ще се заиграят заедно и ще изразходят малко бяс  Joy
Ние с цялото натуткване и превоз към 11,30 можем де са занесем до парка най-рано...Пък може и следобедно?  newsm78
Лошото на моя дребен е, че още спи следобед и към 2 трябва да сме се прибрали...
Та затуй и на мен 11:30 ми се види добре.

# 22
  • Мнения: 1 663
Айде уредихте се Софиянките  Wink
хепи къде си бре  Laughing  да ходим на кафенце.
Гери колелото на красавеца ми е при майка ми в друг град, та не става.
А и е при БНД-то та затва аз скучая  ooooh! ее много ми е тъпо  Sad

# 23
  • Мнения: 1 931
Здравейте. И нова тема сте започнали и тази с надеждата и очакванията за принцопад. А дано така да бъде.

# 24
  • Мнения: 1 384
Ех кога ще дойде тоя принцопад  Mr. Green Thinking

# 25
  • Мнения: 884
Айде уредихте се Софиянките  Wink
хепи къде си бре  Laughing  да ходим на кафенце.
Гери колелото на красавеца ми е при майка ми в друг град, та не става.
А и е при БНД-то та затва аз скучая  ooooh! ее много ми е тъпо  Sad

Момичета, наистина в моменти като този оценявам какъв дар Божи е този форум!
В моменти, когато сме сами, изненадващо сами - тогава е хубаво да има с кого да си направиш някакво малко хубаво преживяване "начисто"...
...
Биби, това е то - докато децата са наоколо, са ни толкова досадни, а като ги няма, сме като губени кукли без въздух Simple Smile
Нали? Simple Smile
...
 Hug на всички Simple Smile

# 26
  • Мнения: 884
Здравейте. И нова тема сте започнали и тази с надеждата и очакванията за принцопад. А дано така да бъде.

Ех кога ще дойде тоя принцопад  Mr. Green Thinking

Ми дано на всяка от нас да й паднат достатъчно принцове, но като живеем в такава "неаристократична" държава, шансът е доооста малък Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 663
Мери и ти ли си в криза душа  Hug
Гери ми то все боклуци миличка  Laughing
вече си мисля че повредата е в моя телевизор  Sad
Доктора -имала съм дете, иначе съм невероятен човек-хаха тЪпанар.
Един (завършил финанси) интелигентен - не искал сериозно.
другия лъже та пушек се дига  Mr. Green
Мъжеее  Whistling
наздраве взех си биричка.Май пак ще рева  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 384
Криза във всяко отношение  Sad

# 29
  • Мнения: 884
Ей, Биби, Бибче!  Hug Hug Hug
Нареви се, ако ти олеква от това!
Ама не се бях сетила да си взема биричка... то пък аз и без това постя...
...
Ама и на мен ОНЗИ принц ми казва, че всичко ми било наред, ама само дето съм имала 2 деца... много ми били ангажиментите с тях... Ми да си ходи при фригидната жена тогава и да прави и той деца, кво да кажа...

А на такива, дето били интелигентни, пък не искали сериозно - ей онова на Фионката да им го завра там, дето зъби не растат!!!

Пийни една и за мен и утре се излежавай и си прави разни разкрасяващи работи Simple Smile

Мери, и ти ако ти се намира биричка, обърни някоя за мен... щот аз сега не мога - като оня Мариян съм начи Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт