Октомврийските слънца очакват с нетърпение пролетта!

  • 25 497
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Здравейте HugСъни, супер е темичката!
За слънцезащитната козметика- вчера взех на Себамед, щото в аптеката до парка само такава имаше, а беше спешно, но мисля да взема на Веледа, ако не ми хареса тази.

Smehoranka, аз също мислех, че ще се притеснявам да кърмя навън, но днес 2 пъти го накърмих на една полянка в южния парк, а хора имаше много. Ревна детето, а неговия комфорт се оказа по- важен от моята притеснителност. Веднъж като се пречупиш, ще стане Hug

# 16
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Хайде да се разпиша и аз като бял човек Simple Smile От сега предупреждавам , че поста ще е дълъг ( от 3 дни ви чета и записвам на едно листче, че не остана време да пиша  Mr. Green ) Та ако на някой не му се чете да скролва смело  Peace
От постовете ви и от моите размисли и страсти реших, че започвам с наклона на 45 градуса  Peace И без това от 3-4 дни сме със стола за кола, който е всичко друго, но не и в легнало положение. Малката се изнервя легнала, любопитна е  Heart Eyes
Моята майка днес си замина, но ми се струва , че ще я привиквам по веднъж на месец. Жената не се спря. Хем работа си имаше във Варна, хем ми изчисти къщата... абе ще пропусна пролетното почистване, тя вече го свърши  Wink Пък и излизането в петък ми се отрази прекрасно, не бях излизала така спокойно от мнооого време. Беше чудесно първо ходих на една изложба на мои приятели , а след това на весела кръчмичка. Абе медец  Party  
Купих чаша на Нук със силиконов накрайник и Ая проявява интерес Simple Smile Харесва й и дори изпи ЦЕЛИ 10мл вода  baby_neutral Няма да я насилвам, но поне не хвърля шишето както прави с обикновените такива  Peace
Да се похваля днес успях да си вляза в дънки от преди бременността, е помъчих се малко, но ги закопчах и останах много доволна  Mr. Green
Ая вчера пропусна акането (случва й се за първи път да направи ден пауза), а днес напълни 2 пелени с разтройство, надявам се утре да й е минало, но се чудя от какво може да съм й го причинила  newsm78
Относно съня ми и кръчмарската ни среща много бих се радвала да стане реалност някой ден  Mr. Green
Знам , че се е споменавало, но аз да помоля някой така отзивчив да ми повтори от къде трябва да получа ПИК код и как по-точно?  Blush

Слънцезащитен крем мисля да взема на А-дерма, защото единствената козметика, която използвам е лосион А-дерма, отразява се добре на кожата на Ая и май няма да експериментирам, ще изчакам да видя на какво сте се спрели, но тия дни ще има покупка и нашите бузки ги жарна слънцето днес   Nature Sun With Face Попаднах и на бебешки слънчеви очила. Някой мисли ли да купува подобно нещо?

Лусин  Hug Желая ви скорошно прибиране у дома  Hug
Ахилеа, честито столче, Хриско наистина изглежда щастлив в него  Heart Eyes
Узунова, никаква ме няма с домакинството. Единственото нещо, което не пропускам е да изпера, всичко друго търпи отлагане  Peace
Цеца, честита количка, дано останете доволни
Мела и аз се бях зарибила с Конкистадор и сега като ми доскучее влизам, но е голяма краста, после не мога да изляза  Mr. Green
Силви, дано хремата на Крис скоро отмине, а относно повишаването на тон, всеки има някакъв предел на нервите, сигурно не е лесно да се сдържаш, но съм сигурна, че можеш да се научиш, ако имаш желание , не се самообвинявай  Peace
Наденце, браво за хубавата оценка. Реши ли нещо за магистратурата?
Деси, аз днес пооблякох Ая като за по-студено, но мисля да вляза бързо в час. Поне махнах космонавта, но утре мисля да не я навличам много. Все пак бях по тениска, а тя с 2 блузки и яке. Мисля, че я претоплих лекинко  Blush
Смехоранка, много е неприятно, че изпитваш това неудобство от хората. И аз никога не съм предполагала , че ще се разгърдя сред тълпата, ама понякога нямам избор. Днес намерих една единствена пейка на главната алея , седнах и нахраних Ая, защото друг избор просто нямах. Според мен след първото кърмене навън сред хора, притесненията отминават. Моето мнение е, че няма нищо по-естествено от кърменето и затова не се притеснявам да го правя на обществени места  Peace
Анбибиан, докато не гласуваш няма да видиш резултати  Peace Дано не е нищо сериозно с апарата, аз също съм фенка на Канон  Peace
Съниии, благодарско за прекрасно пролетната темичка  Hug

Варненски мами, да посрещнем подобаващо пролетта с една разходка във вторник?  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 3 638
misha_1 Веледа имат ли бебешки слънцезащитен  newsm78 Аз питах вчера в една аптека и ми казаха, че няма. На А-дерма го гледах ама той е с 10 лв. по-скъп от Биодерма да речем, 38 лв. по спомен - много ми се виждат  Tired
marsssika не мисля, че бебешките слънчеви очила ще вършат работата, ако въобще успееш да ги сложих, сигурно бързо ще си ги махне сама и ще ги пробва на вкус  Mr. Green Вчера си бях оставила чантата на леглото на известно разстояние от Яна. Малкото диване се мести с ритане и се докопало до чантата, влизам и гледам сладко сладко гризка свръх-мръсните й дръжки  Mr. Green


# 18
  • Мнения: 0
Да драсна и аз два реда преди да съм легнала, че едвам гледам вече и краката ме болят ужасно.И ние днес направихме голяма разходка от 11 до 17 часа.Ядохме пюре навън и наакан памперс сменяхме Laughing А също бях по къс ръкав днес и Симеон не съм го навличала - беше по боди с дълъг ръкав и блузка отгоре, а надолу с чорпогащник и джинси.Мятах му едно тънко одеалце като заспеше.

За слънцезащитната козметика - не съм взела още такава, но трябва да взема тия дни обезателно.Бузките на Сами са доста червени.И чадърче за количката трябва да си взема, че в комплекта нямаше.Петкова вие откъде си взехте чадърче?

Днес за пръв път излязохме с летния кош  и нямахме проблеми на малчо много му хареса да вижда всичко около себе си.

Марси, за магистратурата нищо не съм решила още, а и трябва да изчакам да си видя оценката от  писмения държ. изпит.Аз си мисля, че трядва да е към 5-ца, ама де да ги знам тия чалнатите професори на какво мнение са Joy И браво на твоята мама и аз смятам да поканя моята за едно пролетно почестване Laughing А за ПИК ТРЯБВА ДА ОТИДЕШ ЛИЧНО В нои в 4 стая Naughty
[b
  Съни[/b], темата е прекрасна както винаги  bouquet

# 19
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Анбибиан, аз не мисля да купувам, но ми беше интересно мнението ви . ММ не ми дава ленти да слагам на Ая камо ли очила  Joy Относно А-дерма сега прочетох,че крема е подходящ за деца над 3 години и чуденката ми продължава  newsm78
http://apteka.framar.bg/30012055/%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BC … 100-%D0%BC%D0%BB-
Наде, благодаря за отговора.

# 20
  • Мнения: 1 262
Смехоранке, добре че сподели за крема да не се набутвам да го купувам. Имам тук някакви мострички - първо ще пробвам тях и после ще реша.  Rolling Eyes
Не се самонавивай и спичай - случва се понякога да не се справим както се очаква- човешко е. Другия път ще си по-подготвена и ще се справиш по-добре.  newsm10 А моя Християн изобщо не мога да го накарам да яде навън, но така е - като не го извеждах до скоро, човека не ще навън нито да яде, нито да спи.  Whistling

anssi, ти си научила твоята да заспива на гръд, а аз моя на метъл и направо не знам как ще го приспиват като тръгне на детска градина. Сега като отидем на гости не може да заспи. Чака си метъла човека.  Whistling

Аз обаче ще приключвам (не съм изчела всичко), че малкия заспа на фона на Сепултура и ще последвам примера му и аз.
До утре.  smile3524

# 21
  • Мнения: 15
Ооооооооооооххххххххххх, днешия ден беше ужасен за мен Cry Малко съм негативна на фона на това прекрасно време, но мен не ме радва:(

Днес излязохме 2 пъти с Кристиян. Първия път рева 25 мин и после спа 45 мин, после пак рев, защото беше гладен. Смехоранка - не се притеснявай, не си единствената. Аз бях много силна-вилна да кърмя навън, но нали понякога се дохранваме с изцедена кърма и не знам кога ще ми стигне и кога не, а и не смея. Прибрахме се, нахранихме се и пак навън, но този път беше ужасно:(Sad Детето не спря да реве и след около 30 мин, ако не и повече се прибрахме. Очичките му бяха зачервени и беше кривичко цял ден, не му видях усмивчицата. От всичко нагоре и кашля много и вече не съм сигурна, че е от носа. Утре сме на лекар. Моята хрема не минава, защото през деня не посмях да продължа с лук. И сега съм по-зле. Ако можете да ми предложите някакъв лек, ще съм благодарна. Аз днес бях много обнадеждена и реших да не обръщам внимание на коментари, а такива не отсъстваха. Ето и да се посмеете малко: "Дай му малко водичка на това дете и ще спре да плаче", " Седни на някоя пейка и го нахрани". Утре съм решила да излезем в морската градина, с количка, кенгуру и слинг - където му хареса на детето - там ще бъде, ако ще да лазя от болки в кръста и рамото, не мога повече да причинявам това на Крис. Милото ми дете, какво нещастно беше днес, а аз желязна. Много съм тъпа. Няма да си го простя. Направо ме боли сърцето сега и не мога спра да плача. Та няма да продължавам да драматизирам, просто се разстроих сега, а и малко ми се струпа:
 - трябваше да ми дойде, все още не е
 - хремава съм
 - Крис е болничък
 - не му се стои в количка и 5 мин
 - днес само плака и беше тъжен
 - укорителни погледи на околните
 - съжаление от страна на познати
 - постоянни препоръки, кое е правилно и кое не от близки
 Аз не им оставам длъжна, а те ми казват, че съм ужасна. Майната им на всички! Утре ще направя всичко възможно детенцето ми да е щастливо. Много се радвам, че ви има че мога да споделя. Не искам да ме съжалявате, а само да се оплача и ми пада камък.

За анкетата - взех Мустела в бързината. Не ми се даваха 29 лв., но Крис е много беличък и ме достраша да не го намажа и днес, а друго нямаха. За Адерма ми казаха, че има за деца от 3 г. нагоре.

Съни - темата е много хубава, макар и за нас да не е актуална:)Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile, надявам се, докато я изпишем да можем да се похвалим, ако не - здраве да е, ще търся начини да се справя.

Дано не съм ви натоварила излишно! Лека вечер на всички и дано утрешния ден е по-позитивен за нас:)

# 22
  • Мнения: 3 638
Ние имаме само 1 лента за коса, обаче Яна не ми дава да й я слагам.
Ох, а явно нещо съм била в умопомрачение като съм си правила последната поръчка от Некст, че съм купила 4 шапки, а вече имам една нова у нас - стават 5 и съм ги купила всичките с размер 6-12 месеца, а те са й много големи. 3 от шапките са зимни, а 2 от тях пролетно-летни и за тези пролетните най се ядосвам, че не съм взела по-малък размер, защото тях сега искам да й ги слагам, а са й огромни  Sad

# 23
  • Мнения: 15
Simple Smileanbibian - тъкмо ще останат за следващото бебче:), само го планувайте, за да са му точни.
Не се ядосвай, няма ли някой шивач около теб да им дръпне по един тигел и да ги понамали малко?

# 24
  • Мнения: 3 638
Simple Smileanbibian - тъкмо ще останат за следващото бебче:), само го планувайте, за да са му точни.
Не се ядосвай, няма ли някой шивач около теб да им дръпне по един тигел и да ги понамали малко?
ММ ме бъзика, че аз можело да си ги нося назима  hahaha
Аз се разрових за кремчетата и попаднах на този
http://apteka.framar.bg/30018319/%D1%81%D0%B5%D0%B1%D0%B0-%D0%BC … 0%B5%D0%BC-spf-50
Не съм сигурна днес него ли гледах в Аптеката, но поне пише, че е за бебета. Ако не си харесам нищо от новата серия на Юриаж, може него да взема.
Аз съм алергична към слънцето и като цяло мога да кажа, че съм доволна от слънцезащитните продукти на Юриаж и Виши. На Виши миналата година купих една туба 400 мл., с която още се цапотя  Party

# 25
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Съни мерси за темата  Hug

За анкетата Ако веледа имат детски ще сме с него иначе вероятно ще взема детския на лореал.

# 26
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Анбибиан, ако не ви станат на зима, все ще се намери на кой да ги подариш или ще ги запазиш за следващия мъник Simple Smile Тази зима подариха на Ая яке, което ще й стане в края на другата зима в комплект с шапка, която стана на баща й ... думи нямам просто  Joy
Четох за сусамовото масло , че смесено със здравец имало слънцезащитни функции. Но с фактор около 15 някой ползвал ли е подобно нещо?
Силви  Hug Сигурна съм , че скоро Крис ще открие хубавото в разходките и ще ви е по-спокойно,. Утре ако видя майче омотано със слинг, бутащо количка и кенгуру в ръка ще знам , че си ти Wink

# 27
  • Мнения: 11
Хайде и аз в новата тема   Simple Smile
Sunny_Girl - темата е страхотна както винаги, благодаря ти   bouquet
A_H_I_L_E_A, nnnnn и аз съм фен на Мустела, всичката ни козметика до сега е на Мустела и като бях бременна нея ползвах, но за слънце защитен крем ще си помисля дали ще е на Мустела след думите на Smehoranka, може би ще пробвам с крема, който някой беше похвалил на Себамед (стига да не е прекалено скъп)
BLackKisSs™ браво за опаричването, крайно време си беше   thumbsup
Smehoranka кофти ситуация, но не се обвинявай, аз съм си малко притеснителна и също не бих кърмела на вън (ние сме изцяло на АМ вече) и сигурно бих постъпила като теб. Може би се свиква след първото, второто кърмене както казват кърмещите мами  Hug
anbibian много лошо за техниката, така като тръгнат да се развалят нещата едно след друго и е ужас просто  Twisted Evil дано нямаш вече никакви такива повреди по техниката
marsssika и аз не мисля да взимам такива очила, а даже не знаех че имало бебешки такива  newsm08
silvi-85 добре си решила да направиш, важното е на бебчо да му е добре, а й все ще свикне с излизанията може би просто му трябва повече време. М/у другото и ние (по-скоро бабите) научиха малката на ръце да е все у нас, даже на активната гиманстика не стои повече от 10 минути и започва да мрънка, но на вън като излизаме, обикновено бързо заспива в количката, а като се събуди и тя също си поплаква и ако не иска да спре и ние се прибираме.

Хайде лека нощ от мен  Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.

# 28
  • Мнения: 3 638
Попаднах сега на сайта на Себамед и на този комплект с козметика и подарък към него - рамка за снимка с отпечатък и безплатна доставка
http://sebamed.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0% … D1%80%D1%8A%D0%BA  Peace

# 29
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Комплекта на Себа мед е на височка цена в сайта им. В аптеката под блока същия струваше 32 лева  Peace
Ако някой използва Себа мед да ми драсне някой ред на лични, защото мен ме заредиха с тази козметика, а сега не я използвам и се чудя на кой да я дам . Отстъпвам я безвъзмездно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт