Сърчицата им мънички вече туптят и Септемврийските коремчета започват да личат!

  • 23 428
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 802
Чудесни снимчици си имаме на едни бъдещи мамчета  Hug
Трябва по-нататък да качваме вече с коремчетата  Heart Eyes Моето вече дооооста си личи  Blush

Аз след малко изчезвам на фризьор ... мъжо сутринта ме гледа, гледа ... айде вика да те запомня, че довечера може и да не те позная  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 224
Фейт , страхотна темичка, направо ме зареди с пролетни емоции. Прекрасна си, добре, че ти се занимава с такива неща  Hug  bouquet
Аз от днес не пия Дуфастон и се надявам да нямам проблеми  Grinning Но забелязвам, че страшно много съм се окосмила и то по корема. Винаги съм имала малко косми, дори и по краката, а сега имам по корема и гърдите.... Не знам това от Дуфастона ли е или просто от бременността...  Rolling Eyes Някоя от вас милички има ли го този проблем?
П.С. Честита пролет на всички маминки. ПОжелавам ви много слънчево настроение и само хубави новини   bouquet  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 369
Stasy87 При мен е точно обратното, сега растежа на космите е дооста забавен, като си лъсна краката седят така близо 3 седмици!  Party
Но виж, както и предната бременност броят на бенките ми нарастна  ooooh!

# 19
  • Мнения: 2 802
Някоя от вас милички има ли го този проблем?

На мен ми излязоха на коремчето ... но го отдавам на хормоните  Heart Eyes А и епилатора върши чудесна работа  Mr. Green

мама зайка_ Блазе ти  Crazy

# 20
  • Мнения: 24
И при мен са по коремчето!

# 21
  • Мнения: 224
Мама зайка , наистина мога само да ти завидя добронамерено, разбира се  Laughing Аз се плаша, а моя приятел само ме кара да ги махам, но не мога, защото ме е страх да не станат по-големи, пък имам някаква надежда, че може и след бременността да се оправят  Grinning

# 22
  • Мнения: 369
Хихи, е да, ама вече прилимам на карта на северното небе  Crazy Ужасно много са ми бенките, но явно мъжо свикна че ще живее с далматинец...

# 23
  • Мнения: 224
Бенки и на мен ми излизат много, но от тези на петната дето са, а не релефните... Но те като че ли не ме притесняват, колкото космите  Crazy

# 24
  • Мнения: 2 802
Бенки и на мен ми излизат много, но от тези на петната дето са, а не релефните... Но те като че ли не ме притесняват, колкото космите  Crazy

Това може и да са лунички ... на мен лятото редовно си ми излизат  Mr. Green

Stasy87 Защо не ги махаш с епилатор, кола маска или пинсета ... защото моите определено не се скриха след раждането  Whistling

# 25
  • Мнения: 224
Фейт , успокои ме направо  Laughing  Laughing Но вече споделих, че прага ми на болка е много нисък и само при мисълта изпитвам болка  Laughing  Joy Но ще се наложи явно, че моя приятел много мрази косми и той самия си ги маха навсякъде, не върви аз да се отпусна  Whistling

# 26
  • Мнения: 369
Stasy87 Мале мале  Hug Моите бенки са си тлъстите...

# 27
  • Мнения: 478
Fate много хубава темичка браво   bouquet
Stasy87 не се тревожи от хормоните е Simple Smile на мен и сега и с предната бременност още в началото почнаха да ми се появяват косми по корема ама те са тънички и светли не са някакви засукани черни косми и не съм ги махала защото смятам че ако ги махна те ще си останат и след това...предния път си ги оставих и малко след раждането вече нямаше и помен от тях и всичко си беше нормално, а на мен и на краката и ръцете космите ми стават по дълги ама тях си ги махам де Simple Smile Мисля че трябва да обясниш на мъжа ти че си бременна и това е нещо нормално и ако не иска цял живот да ти останат тея косъмчета по добре да ги преглътне за още няколко месеца те сами ще си паднат като ти се нормализират хормоните...пък и като не търпиш на болка не е много удачно да си скубеш точно корема докато си бременна...знам че е много неприятно да ги гледаш тея косъмчета ама като ти порасне повечко корема толкова няма да ти пука, а и няма да се личат толкова като се разтегне и разпъне кожата...Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4
върнах се от разходка, влязох за пръв път в един луксозен детски магазин да разгледам  newsm07 толкова хубави креватчета видях - но 300 евро едното - дървено, луксозно, с дупки във формата на сърчица, а какви завивки само  Heart Eyes - всичко е толкова скъпо  Shocked

после си купих от една бабка на пазара лапад и домати - и да не повярваш имат вкус на истински домат  Peace

хубав ден момичета, приятен фризьор - аз отивам да уча стихотворение  smile3529

# 29

Общи условия

Активация на акаунт