В едно легло с бебето

  • 7 113
  • 136
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 936
Писах същото вече днес на подобен въпрос:
Световната здравна организация препоръчва бебето през цялата първа годинка да спи в стаята на родителите, но в собствено легло като една от най-важните предпазни мерки против синдрома на внезапната детска смърт.
Peace аз съм на същото мнение,беше ме много страх ако я сложа при нас да не я затиснем...и така тя се научи да спи в нейното легло

# 136
  • Мнения: 4 392
И моята Анди спи при нас на спалнята, въпреки, че аз я местя в леглото й, но като се усети, писва и няма спасение, докато не я взема.
Но знаете ли какво ни се случи вчера?! Анди падна от леглото и ужасът беше голям, тя така пищеше, доста дълго време не можах да я успокоя. Определно си беше ударила главичката, защото я намерих по гръб. Малко по-късно заспа, но не спа спокойно. През деня беше плакала в продължение на 30 минути без да можем да я успокоим и така стигнахме до Пирогов. Няма да ви обяснявам ужасът и тревогата, които се бяха настанили в нас. Наложи се да й направят ретген на главичката. Слава богу оказа се, че няма нищо счупено, и всичко е наред засега. Въпреки това ще трябва да й следим поведението (но мисля, че беше в рамките на 24 часа, ако няма признаци, всичко е ок). Аз се зарекох да я отуча от този навик, като не прекратявам кърменето. Тази нощ, се събуди около 5, накърмих я, и познайте дали можах да я сложа да си спи в леглото?! В 7 часа вече бяхме грохнали и двете. През това време се опитвах да я нося, да й пея, да легна в нейното легло (така почти заспа, но ни беше тясничко и сигурно затова не се отпусна докрай). Накрая естествено си легнахме на спалнята и така.
Моля ви за съвети, какво да правя? Искам да си спи в креватчето! Благодаря ви предварително!  bouquet

При нас е абсолютно същата история ooooh!
По никакъв начин не мога да я излъжа да спи в нейното легло.Това е от януари месец. Rolling Eyes
Естествено постоянно съм недоспала,стресът е прекалено голям ,защото мъжът ми спи като заклан и много се върти насън.познай какъв сън имам,щом десетки пъти вече съм я спасявала от удар с лакът по главата.Просто се стряскам секунди ,преди татето да си протегне ръката и така я предпазвам от удара.Сякаш спя с отворени очи Rolling EyesУжасно е !
Аз съм ЗА това детето да си спи в креватчето ,така е най-добре за всички,но това ме сполетя!
Единственото,което можеш да направиш  е да я учиш да слиза сама от леглото.Аз така правя,защото и на нея й се случи да падне от спалнята ooooh!
Слава Богу,не беше се ударила сериозно,само се изплаши.

Общи условия

Активация на акаунт