много ранни признаци на бременност ?!

  • 66 955
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 16 217
Vivaia, да не те плаша, обаче ако овулацията ти е била 19.03 - 21.03, то най-ранния срок, в който може да покаже кръвен тест е 03.04, т.е. втроник другата седмица, а за уринен тест - чак другия петък. Това го пиша, за да не направиш уринен тест днес и да излезе отрицателен и да се отчаяш, без да има защо...

# 31
  • Мнения: 26
Sharky, сори ама аз си мисля, щом овулацията е била на 20.03 значи кръвен тест на 29.03 би показал ако има бременност, а уринен - 3 дни след това  newsm78

аз си купих два теста и ша са тествам утре !!

и като не е станало ще ми стане мъчно Tired

# 32
  • София
  • Мнения: 16 217
Ако овулацията е била на 20, то имплантацията е на 26-27, та ЧХГто едва ли ще е пораснало достатъчно оттогава, че да го хване днес-утре кръвен тест. Аз съм с инвитро със същата дата на пункцията, та ако можех още утре да знам дали съм бременна, щях да тичам със 100 км/ч към лабораторията...На мен ми е 5 опит ...

# 33
  • Мнения: 17
Здравейте момичета. Цикълът ми е на 35-36 дни и не пропуска и месец. Последно беше на 22 февруари а началото на март с мъжа ми бебеправихме, но след това се наложи да замине и спряхме с опитите. Закъснява ми вече с два дни, а се чувствам малко странно (ако не си и втълпявам). Леко ме наболява главата от време на време, имам леко гадене, спи ми се постоянно, похапвам си и т.н. но гърдите този месец изобщо не ме болят (а не са пропускали и месец). Та искам да попитам възможно ли е да е имало овулация по рано и да съм забременяла? А защо гърдите не ме болят, това нормално ли е?
Благодаря предварително  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 615
 Tired където и да отворя все такива въпроси. Ти тест не си си направила искаш някой да гадае дали си бременна или не. Овулацията е по различно време всеки месец.

# 35
  • Мнения: 2 052
Възможно е овулацията да е била по-рано, може да се измества всеки месец. Тези симптомии, за които споменаваш може да означават бременност, а може и да си внушаваш (аз така си внушавах всеки месец като бебеправихме). За гърдите - да, може и да не те болят, по-късно да почнат, при всеки е различно. Вече имаш 2 дни закъснение, така че можеш да си направиш тест. Успех и дано да видиш резултата, който искаш  Peace

# 36
  • Мнения: 26


a моят тест днес ( и вчера си направих - не издържах) бе отрицателен

за сметка на това сега ми се яви някакво зацапване което или е подранил М. или начална бременност ..

имах такова нещо и при прървата си бременност. беше доста неприятно, беше една седмица след положителния ми тест, бях тръгнала на работа и изведнъж от не май къде - кръв. отидох на лекар, той каза че сигурно ще изгубя малката (тогава тя беше още с работното име "Симон"  Laughing)  .. размина се - след една седмица лежане и много много молитви  Blush

та сега ще видим утре как ще се развият събитията ..

най-весело ще е за моя шеф - ако съм бременна - след една седмица болнични заради вирус на дъщеря ми сега да му сервирам следващия "номер" --- не че не съм заменима, де  Peace

# 37
  • Мнения: 201
Привет и от мен, мили бъдещи мами!
И ни е сме в момент на упорито бебеправене и ще ни е първо бебенце, та имам един куп въпроси. И понеже сме още на съвсем началната права, съвсем нямам представа за какво да гледам като симптоматика в началото...  newsm78 а така ни се иска вече... голям мерак   Flutter
Имам един въпрос към по-вещите тук. По време на бременност може ли да се наблюдава повишена киселинност във влагалището?  newsm78

# 38
  • Мнения: X
Колкото по-малко се вторачваш във симптоматиката, толкова по-лесно стават нещата. Ако можеш да забравиш изобщо кога трябва да ти дойде, най-добре. Поне всички, които са забременели без кански мъки, винаги казват така: "Почти бях забравила кога трябваше да ми дойде цикъла."
А аз моя, пусто не мога да го забравя. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 286
...
 По време на бременност може ли да се наблюдава повишена киселинност във влагалището?  newsm78

До колкото знам от моята АГ става точно обратното - киселинността пада. Но може и да съм в грешка.

За симптоми - не се тормози, излишно е! Както много кратно съм писала - аз нямах никакви симптоми - нито ми се спеше, нито ми се гадеше, нито ми се прияждаше, нито болки и придърпвания, нито напрегнати гърди. Peace
Бях си объркала датата, на която трябва да ми дойде и си направих теста 2 дни след закъснението. Не можех да повярвам! Все едно някой ми отнесе главата! А 3-4 дни по-рано имах няколко капчици кръв, явно имплатационно кървене и казах на милото, че няма да е тоя месец бебока. И си останах с тия капчици. Не му казах нищо и когато си мислех, че трябва да ми дойде, а то не дойде - си направих тест. Симптомите ми на бременност и неразположенията започнаха в края на 3тия месец Crazy

# 40
  • Мнения: 249
Колкото по-малко се вторачваш във симптоматиката, толкова по-лесно стават нещата. Ако можеш да забравиш изобщо кога трябва да ти дойде, най-добре. Поне всички, които са забременели без кански мъки, винаги казват така: "Почти бях забравила кога трябваше да ми дойде цикъла."
А аз моя, пусто не мога да го забравя. Mr. Green
И аз не мога да забравя, почнах да си го следя с календара на зачатие. Ако не друго поне започна да ми идва редовно на точна дата според календара, което малко ме успокоява че организма ми започва сякаш да свиква и да е по-спокоен. Поне така си мисля. Предния месец имах киселини и се чувствах странно мислех си, че се е получило но след като ми дойде вече знаех че не е станало. Продължавам да вярвам и да не губя надежда, макар че понякога много се отчайвам.
Успех на всички  Peace  bouquet

# 41
  • Мнения: 106
Здравейте! С мъжа ми планираме второ дете ,хванахме дните около овулацията ,която беше на 5-ти!От 2 дни усещам болка долу ниско в коремната област ,която е досущ като ПМС-9-я и 10-я ден от евентуалното оплождане.Аз обаче спортувам интензивно,снощи правих коремни преси ,тичах..Принципно съм чела ,че в началните месеци това не вреди на бебето ,но болката е много концентрирана и ..как да ви кажа ,боли като при набито...Не знам какво да правя и дали съм навредила на бебето с упражненията..Да не говорим ,че за последните 4 дни съм изпила чаша и половина червено вино и половин чаша бира... Дайте съвет или поне споделете мнение ,ще ви бъда благодарна.. bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 16 217
Спокойно, ембрионът е още супер миниатюрен, никак не можеш да му навредиш...сега за него са по-опасни имунни реакции на твоето тяло, и други такива мистериозни щуротии, които няма ка да контролираш.

Последна редакция: сб, 16 юни 2012, 10:27 от Sharky*

# 43
  • Мнения: X
Ох, аз алкохолът може да се каже, че почти съм го отказала и то не толкова заради забременяването, ами защото мъжът ми не пие и ми е тъпо да пия без компания. Обаче с цигарките се оказа трудна работата...

# 44
  • София
  • Мнения: 16 217
Ох, аз алкохолът може да се каже, че почти съм го отказала и то не толкова заради забременяването, ами защото мъжът ми не пие и ми е тъпо да пия без компания. Обаче с цигарките се оказа трудна работата...
Разбира се, че можеш, трябва само да поискаш достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт