ЩО Е ТОВА РЕЙНБОУ И ИМА ЛИ ПОЧВА У НАС?

  • 50 046
  • 217
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19 485
Митьо, аз не се сдържах и ще се намеся. Тук се спомена, че има в пъти по-добри уреди /професионални/, които струват една четвърт от цената на пълния комплект Рейнбоу. Но да предположим, че наистина Рейнбоу чисти по-добре....как точно смятате, че ще отпадне от женските плещи задължението по сглобяване, разглобяване и почистване след всяко чистене на тоя "танк", наречен Рейнбоу? Или задължението всяка година да се носи на платена профилактика машинката? Ми то все едно, че аз я обслужвам нея, не тя мен. Логиката ми е следната - купувам добра прахосмукачка от световно известна марка и производител, експлоатирам на макс при минимум затруднения и нула поправки ако може и след това - хвърлям, купувам следващо поколение машинки и така. А относно киселото грозде....казвам ви най-отговорно, че 6000 лв не бих дала за прахосмукачка, на която аз ще слугувам. Затова си купих Скуба и Румба, поне да зная, че наистина ме отменят в нещо. А и не на последно място смятам, че ако този уред беше в търговската мрежа, редом с другите, а не се продаваше по МЛМ системата, ценичката му друга щеше да бъде и може би повече хора биха посегнали към покупка. Приятен ден.

# 31
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
Или задължението всяка година да се носи на платена профилактика машинката? Ми то все едно, че аз я обслужвам нея, не тя мен.
Тук сте много точни...Тази година ще нося моята на втора профилактика и такъв скандал ще им дръпна за това , че никой не ми е казал, че се заплаща...И колко ли???

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Последно 55-60 лв някъде струваше профилактиката.

# 33
  • Мнения: 0
Профилактиката наистина е около 50-60 лева, но не е задължителна! На моята и са правени 2-3 профилактики.

Ей, Недосетливке! Накарай съпруга да чисти! Измисли си начин!

Предимството на системата е в метода на отделяне на болкуците от въздуха. До сега не дъм срещал по-добре измислена технология! Много важно условие, в проца са на чистене, е и какво излиза след уреда. Не само какво влиза.

# 34
  • Мнения: 1 520
Новото име на финансовите пирамиди е "мрежов маркетинг". Може и да предлагат добри продукти, но начинът на предлагането им е за да се избегне закона и да се укрият доходи от държавата. В интернет страниците си слагат огромни статии които обикновено започват със - "защо ние не сме финансова пирамида".

За мен е подозрително когато някой толкова упорито ти предлага да закупиш нещо, и въпреки нееднократния ти отказ, продължава да настоява.
Нещо, което някой се опитва да ти наложи насила като Рейнбоу, винаги поражда мноooго подозрения.

Публична тайна е, че първо самите продавачи, т.е. дистрибутори се набутват с покупка и трябва да я изплатят по някакъв начин. Т.е. за да започнеш да работиш за МЛМ компания трябва да купиш ти самия продукти/прахусмукачка. И като осъзнаеш, че няма как да я платиш, започваш да издевателстваш над хората около теб, да купят и те.

Всеизвестно е, и че участието в такива пирамиди е като игра на борсата - вероятността да загубиш е наполовина. Значи рискуваш съзнателно. Та чие грозде е кисело не разбрах.

# 35
  • Мнения: 824
Бях чувала за системата,намерих дистрибутор ,представи ми я и я купих! Купих я, за да я ползвам ,а не да продавам или правя пари от нея.Как реши,че който я има се чувства "набутан" Simple Smile
Това е невероятна машина и за миг не съм съжалила ,че я имам Simple Smile.

# 36
  • Мнения: 1 842
Аз да ви обясня защо са им скъпи прахосмукачките. Зарибиха жена ми да бъде демонстрант. Заплащането е по 200 лв за 15 демонстрации месечно на двама човека, като продажбата не е задължителна. Ако има продажба обещават 1000 /хиляда/ евро разделени не по-равно от двамата демонстранти. Единия е водещия и взима повече. Е как да не искат 2500 евра за една прахосмукачка? Дотук добре. Но да обещаеш не е като да дадеш, нали? Мина един месец ходене по адреси със личния автомобил, разходи, и т.н. но от великата фирма Рейнбоу не искат да плащат обещаното. Ясно е за какво иде реч. Тарикатите ще ги има, докато има балъци. Отгоре на всичкото имат хитра система, да хващат рибки. Дават ти прахосмукачка на изплащане и я изплащаш чрез ходене на демонстрации ... със собствената си прахосмукачка. Страшна пирамида с две думи. Бягайте от тези мошеници!
Не знам каква е пирамидата, само знам че моя позната преди години си беше купила и беше доволна-имаха проблеми с алергии. А какво е качеството сега нямам идея.  Peace

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бях чувала за системата,намерих дистрибутор ,представи ми я и я купих! Купих я, за да я ползвам ,а не да продавам или правя пари от нея.Как реши,че който я има се чувства "набутан" Simple Smile
Това е невероятна машина и за миг не съм съжалила ,че я имам Simple Smile.
Именно Grinning Аман от повторения за дистрибутори и прочее. Ако не искате, не я купувате. Ако искате, теглете кредит и си я вземете, никой не кара никого насила да става дистрибутор. Ако имате кеш, вземете си я веднага, без дистрибуция. Ако нямате кеш и не искате да теглите кредит, вземете си я втора ръка, тогава пък хептен никой няма да ви търси за дистрибуция.
Начини има много и няма никаква нужда да се повтаря едно и също нон-стоп. Да, мрежовия маркетинг работи и да, адски досаден е, но не, далеч не всички, купили и ползващи тази прахосмукачка, имат каквото и да е общо с него - всъщност болшинството са просто крайни потребители, които пет пари не дават нито за дистрибуцията, нито за дистрибуторите.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 3 056
Здравейте, никой ли не предлага системата под наем за Варна? Rolling EyesИнтересувам се, моля пишете ми на ЛС, благодаря.

# 39
  • Мнения: 14
Здравейте!Искам да попиатам,ако съм забравила контейнера в прахосмукачката за около час ще й стане ли нещо?Докато чистех изкочи нещо и в бързината изключих?

# 40
  • Мнения: 14
И други,което ме накара да напиша втори пост е това как може хора които нямат интерес към машината и не я харесват да влизат специално в тази тема и да пишат!Еми на които не му харесва да не я купува!Вижте аз,щом съм видяла какво прави тази система и щом съм я купила значи съм доволна!Не ме дразни това,че се пише колко е глупово да се дават толкова пари,а това че хора които я нямат или пък са доволни от друга машина и влизат и плюят по Рейнбоу.Единствено се възмущавам на това,че има толкова свободни хора които си губят времето в това!Аз бих предпочела да грабна парцала и да позабърша малко прах!

# 41
  • Мнения: 37
Имам Рейнбоу от около 15 години .Мъжът ми е технически грамотен човек и прецени,че си заслужава да се закупи системата. Тогава цената беше в $.Изплащахме я 6 месеца по курса на долара, който тогава беше над 2 лева. Не са ни задължавали да ставаме дистрибутури.Трябваше да дадем имена и адреси на мисля 10 човека в които да се направи демонстрация, това го изпълнихме и получих приставката за миене на прозорци.Тъй като никой от нашите познати не си закупи системата, аз останах без малка тупалка и перящо устройство.И без тях се справям, бях се навила да ги купя, но няма.Тези хора те оставят с чувството,че си се прецакал макар да си доволен от продукта им.Защо ще ми изчисляват сега стойността в евро на продукта си, нали е американски или не ги устройва курса на далара.
И преди 15 години и сега съм на мнение, че това е една безумна скъпа покупка с изкуствено надута цена, която не е по джоба на средно статистическият българин.

# 42
  • София
  • Мнения: 62
Здравейте!Искам да попиатам,ако съм забравила контейнера в прахосмукачката за около час ще й стане ли нещо?Докато чистех изкочи нещо и в бързината изключих?
Нищо и няма!Не бой се!
Моите хлапета са я зарязвали за доста повече,докато я видя и си е ок!Махни контейнера,подсуши машината ако има някакъв кондез .Аз не държа контейнера на нея когато не я ползвам.Слагам го ,само когато я ползвам.
 vilka 43 , не съжалявай за малката тупалка ,аз не съм доволна.Работата с перящото е доста трудоемка-не съм очарована!

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 440
Cayman малката тупалка е удобна там където не може да се ползва голямата-страничните части на диваните,облегалката на стола и т.н Аз пък съм се питала ,какво бих правила без  нея?Досега съм  прала само веднъж за  една година,но не ми се видя толкова трудно.Много е удобно ,защото свърших цялата работа  без дори  да  поместя килима от пода.Желателно е да се изпира когато е топло ,защото въпреки сушенето остава малко влага ,но не е проблем тъй като при хубаво време до вечерта е изсъхнал нацяло.Ако пък не ви се стъпва на влажно ме посъветваха да постеля временно някакъв чаршаф.

# 44
  • Мнения: 14
Здравейте!Искам да попиатам,ако съм забравила контейнера в прахосмукачката за около час ще й стане ли нещо?Докато чистех изкочи нещо и в бързината изключих?
Нищо и няма!Не бой се!
Моите хлапета са я зарязвали за доста повече,докато я видя и си е ок!Махни контейнера,подсуши машината ако има някакъв кондез .Аз не държа контейнера на нея когато не я ползвам.Слагам го ,само когато я ползвам.
 vilka 43 , не съжалявай за малката тупалка ,аз не съм доволна.Работата с перящото е доста трудоемка-не съм очарована!
Благодаря за отговора!
А преди малко като почиствах и след като отворих машината да изхвърля водата и отгоре от някъде където е сепаратора и изтекоха няколко капки,това случвало ли ви се е?Да не би да не съм направила нещо както трябва когато го свалях за почистване или просто там се е събрало малко вода?И вие на колко време миете сепаратора?Мен малко ме скущава това,че не мога да прецеля точно колко да затягам болта.
Иначе да споделя мнение,когато за пръв път изчистих дома,знаех че ще е мръсно но не чак толкова!На стая по два пъти сменях водата,понеже беше ужасно мръсна!Чак не ми сев ярваше,а не чистех основно,а ей така набързо матраците и пода!Много съм доволна и не съжалявам за покупката,а за това че наскоро научихме за нея!

Общи условия

Активация на акаунт