Споделете 171

  • 40 428
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 462
споделям, че голямото дете ни в клин, ни в ръкав стигна до следното прозрение: тази малка количка, дето ми беше в коледното чорапче, отзад  й пише made in China, значи не е от дядо Коледа????
уф  Thinking
Не , просто е китайския Дядо Мраз . Mr. Green
Не лъжи детето , кажи му истината. Wink

# 706
  • Мнения: 9 912
да му кажа, но той ще изпорти на средния, точно сега е голям авторитет в неговите очи.
може да му кажа - ако искаш подаръци за Коледа, пропусни това с Чайна-та и keep believing   Mr. Green

# 707
  • Мнения: 7 006
На мен на 5 години едни китайци, гости на дядо ми, ми донесоха ръчно рисуван комплект от малки дядоколедовци  Laughing Но аз упорито вярвах поне до към 8 години. И сега, от инат.  Joy

А иначе за сутрешно събуждане един Хюндай Туксон ни блъсна трамвая. Чак пък трамвай да не забележиш  Thinking

# 708
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Имало едно време един клиент, на който ТуиГ му беше изначално сърдит. Като почнем от там, че си правеше гонки и запушваше булеварди из града заради това, минем през пренебрежителното му отношение към органите на реда, разпиляването на наследство за милиони, изпродаването на все какво имаше като недвижими имоти, хилядите неприятности, които създаде на жена си /вече бивша/ и двете им деца и стигаме до там, че спирачка за нито едно от изброените, нямаше.

Нещо в мен винаги е говорело, че този човек няма за остарее. Оказах се болезнено права за съжаление и не знам защо, но ми е зверски криво. Може би заради бившото му семейство и последиците за тях.

# 709
  • Мнения: 4 892
А и защото понякога "лошите момчта"  са ни симпатични. Когато не са ни в къщи, разбира се и са по-далечни, някак нерални,  на мен ми се е случвало.
Жалко.

# 710
  • Мнения: 8 859
защото рушат скучните табута, развалят нечие еснафско доволство и правят близката околност по-шарена. когато не са ни в къщата.... Laughing

# 711
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Той просто беше от типа бенгалски огън - всичко сега, веднага, и по много. Но наистина ми е страшно криво за семейството му и това какво им остави след себе си.

Твърде съм земна и отговорна, за да допусна подобен тип хора до мен освен служебно. Яд ме е, бясна съм ..... и ми е тъжно ....

# 712
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз имам един подобен приятел... Не точно такъв, но ако не го познаваш и го гледаш отстрани, той е най неприятния човек на света, пие, взимал е наркотици, хапчета, търгувал е с тях... Бил е в затвора. До голяма степен се радвам, че живее на другия край на света, но всъщност е толкова мил и добър, когато го опознаеш... Живота му е такъв... Грижи се за майка си от 13 годишен, тя е с тежка деменция и му прави живота черен, а той не иска да я остави в дом или нещо такова, жена му го е напуснала и е отнесла дъщеря му в Тайланд... Скоро беше в болница след жестоко натравяне с алкохол и хапчета... И един негов приятел умря от свръхдоза, сега е решил да става скучен и примерен, да видим докога. А е толкова интелигентен, знае толкова много неща, мога само да седя и да го слушам с дни, винаги има нещо за разказване. Но неговия живот е отвъд всякакви филми просто. И той си казва, че няма да остарее, и всеки път като изчезне за два дни и стомаха ми се свива да го мисля в болница ли е, в затвор ли е, жив ли е изобщо...

# 713
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Споделям нещо като завръщане във форума. Имах много тежка седмица с напрежения, чак нямах сили да пиша и дори да помоля за стиснати палци и рамо да изплача притесненията си. Слава Богу всичко приключи добре и дъщеря ми си е отново в къщи. Герой ми е детето, планирахме една операция в пролука между изпитите, така че хем да решим проблема, хем да не пропуска сесия, пък и се кани отново да работи лятото в миналогодишния хотел в баварските Алпи. След 2 дни махат конците, а в неделя е на изпит. Програмата продължава по каналния ред. Много ми олекна да знаете, всичко друго е суета на този объркан свят.  Thinking

# 714
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Прегръщам те, Дид. Леко и успешно да е всичко!

# 715
  • Мнения: 8 859
Поздрави на дъщеря ти,Did!  bouquetБраво на нея, явно е боец Hug
Споделям, че мъжът ми спечели играта на winner.bg за този месец. Печалбата е 100 лв, смята да я инвестира в забавления на морето, където аз няма да бъда... Tired Както и да е, за втори път побеждава в тези игри, преди няколко години беше и годишен победител и с половината от наградата тогава от 200лв си купих любим парфюм. Сега няма....ще трябва и аз да спечеля някъде, ако искам награда.... newsm78 стига да мога.... Whistling

# 716
  • Мнения: 1 217
Все да ти е здрава и борбена, Did, добре, че всичко е вече зад гърба ви. Hug Нека мечтите и постиженията и са по-високи от които и да е Алпи.   bouquet
МГМ, дано се пребори със зависимостите си приятелят ти, жалко е сам да унищожаваш живота си.
Сънувах хубав сън, дано е на хубаво.
Вчера ходихме на басейн и всичко би било прекрасно ако нямаше едни екземпляри, трапаньосани не къде да е, а в детския басейн, на които преди затварянето на комплекса вече нищо не им се разбираше какво говорят. Mr. Green Разбирам, да се напиеш, но да пиеш за да виеш, по-точно за да събереш сили да подвикваш на всички около себе си не разбирам. Следващият път - друга дестинация, дано и там не изскочат пелтечейки изневиделица. hahaha

# 717
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Аз току що се връщам от инквизиция. От месец се влача по УНГ-та, джи пи-та, сега и до зъбар допрях и май той ще се окаже спасителната лодка на цената на един утрепан зъб ... неговата кожица  #Cussing out. /на зъба де/

Нямам сили просто - ужасно ме боли един нерв, и сега съм в процес на убийството му. После като стана една спокойна .... мани, мани. В момента съм на шепа обезболяващи и планирам до вечерта да се дрогирам окончателно. Ако пиша нечленоразделно, не ми забелязвайте.

Скрит текст:
ПП - всъщност установих, че Беналгин, Солпадеин и лимонена бира са пИрфектно добра комбинация против болка.

# 718
  • Мнения: 7 006
Един приятел ме помоли да му направя лого за сайта.
Щял да ми плати в ракия.
Дали дизайнерката, която ще ми прави роклите, ще иска да и платя и аз с тая ракия  Mr. Green

# 719
  • Мнения: 4 586
Курсът на ракията е добър. Сезонно покачване, черешовата още не е тръгнала. Освен това в световен мащаб курсът и расте. Не се разваля, напротив. Става по-хубава с времето. Приеми.

Общи условия

Активация на акаунт