Споделете 171

  • 40 411
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • UK
  • Мнения: 3 959
И от мен едно голямо нищо се получава. Завърших си четирите години университет, взех си повечето изпити, и сега си имам едни няколко изпита и няколко самостоятелни работи, които просто не знам какво да правя. Утре са ми първите два, нямам индивидуални протоколи, ще ходя на място и ще се опитам да говоря с преподавателите, да ми кажат какво да правя (повечето не са изпити, а по скоро предаване на някакви самостоятелни работи, освен самостоятелните работи, които са отделно)... Не знам какво ще правя, знам само че и аз и семейството ми сме вложили твърде много време, усилия и пари, за да не завърша. А и искам да си имам диплома, в която да пише, че съм копирайтър. Или нещо такова. Харесвам си специалността, много си я харесвам. Просто не обичам да уча. Обичам да знам разни неща, да научавам неща... Но не и да ги уча.

А, да, и дипломната работа.

Чувствам се адски тъпа по повода.

Да пусна ли нова тема, или някой друг ще я пусне? Simple Smile

# 736
  • Мнения: 8 827
И от мен едно голямо нищо се получава. Завърших си четирите години университет, взех си повечето изпити, и сега си имам едни няколко изпита и няколко самостоятелни работи, които просто не знам какво да правя. Утре са ми първите два, нямам индивидуални протоколи, ще ходя на място и ще се опитам да говоря с преподавателите, да ми кажат какво да правя (повечето не са изпити, а по скоро предаване на някакви самостоятелни работи, освен самостоятелните работи, които са отделно)... Не знам какво ще правя, знам само че и аз и семейството ми сме вложили твърде много време, усилия и пари, за да не завърша. А и искам да си имам диплома, в която да пише, че съм копирайтър. Или нещо такова. Харесвам си специалността, много си я харесвам. Просто не обичам да уча. Обичам да знам разни неща, да научавам неща... Но не и да ги уча.

А, да, и дипломната работа.

Чувствам се адски тъпа по повода.

Да пусна ли нова тема, или някой друг ще я пусне? Simple Smile

Мърморанче! Кой е тази университет, който издава диплома за копирайтър?  Shocked Shocked Аз работя като копирайтър без диплома, тоест изпратих дипломата си за филолог само за справка, за да решат да ми изпратят нещо за проба. Не са ми искали документ, а само умения. Не се чувствай тъпа обаче, ако си имала полза и си се научила. Grinning   bouquet Смяташ ли да работиш като копирайтър?

П.П. пусни нова тема, не виждам желаещ да се нагърби....

# 737
  • Мнения: 419
Unadaptable, не познавам работата на педагога, но си мисля, че и там не е малко предизвикателство. То с всяка работа, към която подходиш сериозно и имаш отношение сигурно е така. Ето, ти си учител, виждаш резултат от работата си, благодарение на нея децата се развиват и им помагаш един вид да се доближат до реализацията на това, което желаят. От това дали и как се справяш, може би в някаква степен зависи бъдещето на някое дете. Казваш, че в очите на детето си авторитет, предполагам добрият учител като част от средата на детето участва и във формирането на ценностната му система. Не е ли това хубава професия? Аз по едно време тайно си мечтаех някак по стечение на обстоятелствата да ми се падне да водя няколко часове по предмет, по който съм подготвена и от област, в която работя. Така понякога седя и си фантазирам как ще представя много интересно с провокации, интересни факти и по интересен начин някой урок по биология да речем и си мисля как ще поставя на място и заинтригувам някое по-буйно дете, което прави опити да разваля дисциплината. Аз знам, че едно са фантасмагориите, друго реалността, но педагогика ми се струва къде къде по-интересно от финанси, които доброволно, освен ако не ми обещаят да ми дадат стотици хиляди като завърша, няма да се съглася да уча такова нещо, а може и изобщо не бих се съгласила, никакви пари не могат да ми купят времето, което съм прекарала в не особено приятни за мен занимания. Така че напълно разбирам момичето.

# 738
  • UK
  • Мнения: 3 959
И от мен едно голямо нищо се получава. Завърших си четирите години университет, взех си повечето изпити, и сега си имам едни няколко изпита и няколко самостоятелни работи, които просто не знам какво да правя. Утре са ми първите два, нямам индивидуални протоколи, ще ходя на място и ще се опитам да говоря с преподавателите, да ми кажат какво да правя (повечето не са изпити, а по скоро предаване на някакви самостоятелни работи, освен самостоятелните работи, които са отделно)... Не знам какво ще правя, знам само че и аз и семейството ми сме вложили твърде много време, усилия и пари, за да не завърша. А и искам да си имам диплома, в която да пише, че съм копирайтър. Или нещо такова. Харесвам си специалността, много си я харесвам. Просто не обичам да уча. Обичам да знам разни неща, да научавам неща... Но не и да ги уча.

А, да, и дипломната работа.

Чувствам се адски тъпа по повода.

Да пусна ли нова тема, или някой друг ще я пусне? Simple Smile

Мърморанче! Кой е тази университет, който издава диплома за копирайтър?  Shocked Shocked Аз работя като копирайтър без диплома, тоест изпратих дипломата си за филолог само за справка, за да решат да ми изпратят нещо за проба. Не са ми искали документ, а само умения. Не се чувствай тъпа обаче, ако си имала полза и си се научила. Grinning   bouquet Смяташ ли да работиш като копирайтър?

П.П. пусни нова тема, не виждам желаещ да се нагърби....
То е малко абстрактно, де, в дипломата няма да пише, че съм копрайтър, ами Визуални Изкуства - Реклама. А за работата - нямам представа. Иначе си напълно права, че това или го можеш, или не, научила съм доста неща в университета (НБУ). но ако не ти идва отвътре, ако ще не знам колко изпита да вземеш, все тая... Само че трябва да си взема дипломата, все пак. Уф.

# 739
  • Мнения: 608
  Да пусна тема? Имам нужда от ново начало и нека почна със Споделете  Grinning
Новичка, чистичка тема

# 740
  • UK
  • Мнения: 3 959
Пускай Simple Smile

# 741
  • Мнения: 608
 Пуснах я, в горния пост Simple Smile

# 742
  • UK
  • Мнения: 3 959
А, да, явно си редактирала. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт