момчешко име: Лука(с) или Едуард?

  • 7 689
  • 114
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 615

Иначе що да е Дамян, а не направо пък Деймиън...ще е точно толкова международно Wink


Така си е. Затова използвах думата  "приемливо" Simple Smile

# 91
  • Мнения: 0
Ооо, Михаил. Какъв Лукас, какъв Едуард.
Дамян или Матей да е до Михаил  Simple Smile Като също съм по-склонна да е Дамян, за да не е със същата буква.

100%  yes

Мда! Wink

/аз не бях разбрала, че има и батко; инак отдавна да съм поставила въпроса за неговото име - обичам да има хармония на имената на децата в едно семейство/

 newsm10 лайк newsm10 Лайк newsm10 ЛАЙК ! ! !


Мерси много момичета!

И все пак Dia22 аз ще харесвам каквото ти избереш...все едно аз съм го избрал!

П.П. да взема все пак да разпечатам аз тази тема за доказателство, един ден че съм невинен  Laughing

# 92
  • Мнения: 399
Оооо,при щастливото наличие на горд батко Михаил съм категорично за бебе Дамян! Мисля,че страхотно си подхождат двете имена!  Peace И освен това Дамян е чудесно име!  Heart Eyes

# 93
  • София
  • Мнения: 1 193
След като узнах името и на баткото ,аз също си променям позицията на Дамян  Peace .Хубаво и звучно име.
Всъщност единствения Дамян ,който познавам е хърватец.

# 94
  • Мнения: 196
не ми допадат тези имена  Thinking

# 95
  • Мнения: 1 207
Мдам, при това положение и аз съм за Дамян. Освен него, до Михаил ми стоят имена като Борис, Симеон, Самуил, Теодор, Стефан, Никола и пр.

# 96
  • Мнения: 2 161
момчешко име: кои би го избрали? Лука(с) или Едуард? какви подигравки могат да изникват?
За куче ли избираме име?

# 97
  • Мнения: 0
...За куче ли избираме име?

"Coco"...Ти си поредното доказателство, защо такива големи форуми не са на 100% полезни.

Много "haters" се навъдиха в последно време на този свят!

Много е просто...Ако нямаш мнение по темата - не пишеш!

Най-жалкото е обаче че и след това ти пак няма да го разбереш. "Обичай" си френското...

Мисля че темата се изчерпи и може би е време Dia22 да я затвори...стига да има такива привилегии.

Благодаря на всички изказали мнението си!

Последна редакция: сб, 31 мар 2012, 09:28 от Hardeep

# 98
  • Мнения: 0
Питайте Михаил за името на малкото си братче   Grinning

# 99
  • Мнения: X
Не знам защо редовно се появяват притеснения от сорта на " как ще се произнася името в друга страна".
Да сте чули някой англичанин, французин, японец, китаец да се е запритеснявал как ще звучи името на детето му в Патагония примерно? Идва си англичанина в България и всеки си го нарича Джон, Майкъл, Джордж. Никой не му вика - Иване, Михаиле, Гошо... След като си е наш проблем как ще научим да произнасяме имената на чужденците правилно, съответно си е техен проблем как ще се научат да произнасят нашите имена.

# 100
  • Мнения: 19
Оооо,при щастливото наличие на горд батко Михаил съм категорично за бебе Дамян! Мисля,че страхотно си подхождат двете имена!  Peace И освен това Дамян е чудесно име!  Heart Eyes
Аз също съм за бебе Дамян  Embarassed

# 101
  • Мнения: 1 471
Никое не ме грабва, обаче до батко Михаил най-добре ми стои бебчо Дамян, само че галеното Даме не ми харесва хич. Дими примерно ми допада повече. Simple Smile

# 102
  • Мнения: 4 569
Дамян остава бебето, нали? Mr. Green

# 103
  • Мнения: 0
Бебе Дамян се роди преди повече от седмица!  ylinfant newsm44 newsm10 smile3501  bigdance2 Tada cheers 261uu

Името бе избрано от тати, а харесано от двамата, мама и тати.

Не мога да не отчета значението на форума и темата, които допринесоха към отпуснатата атмосфера при донасянето на решението между мама и тати за името.

Уважаеми Мамички - БЛАГОДАРЯ Ви за това!

 Wine Glass

 easter easter easter

# 104
  • София
  • Мнения: 291
Да е жив и здрав!
И много да ви радва!

Общи условия

Активация на акаунт