Мъжът Риби

  • 9 047
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 146
Не ги владея! Но, се чувствам супер изтормозена и психически зле, имам чувството, че този човек го познавам от 40 години, а не 4 месеца. Ами преди да стане това с тъпия фб и аз въобще не трябваше да му казвам като знам какъв филмар е беше добре. Но, сега като се видяхме така извъртя нещата, че аз да се извиня. И наистина нз какво да правя, ако ме потърси какво да кажа, всмисъл на мен ми се иска да си е както преди, но не знам как да го постигна, той е филм. Аз дори не знам дали ме харесва и какво иска от мен?! Супер детски е. По принцип искам да ме потърси, но не знам аз какво да направя, да се дръпна ли, да бъда мила ли....Направп луда ме направи този. Сигурно съм мазохистка щом го чакам да звънне

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
Зара ти е писала в другата тема същото като мен.
Възползвай се от ситуацията и го преодолей, защото това ще те чака -днес съм добър, утре съм лош.Трудно е откачането, защото са като наркотик - дават ти илюзията ,че имаш това, което най-много искаш и после като осъзнаеш, че всичко е само илюзия, особено ако си някоя земна зодия и ти е трудно да боравиш с фантазии, много боли.Живял си с идеята, че имаш нещо, а се оказва, не само че нямаш нищо, ами си и ограбен.
Такива са в лошата си светлина и колкото и благи и добри да изглеждат, не винаги е така.За тяхно оправдание мога да кажа, че в повечето случаи не ги осъзнават нещата и не го правят нарочно, но хубаво е човек да е предупреден  Wink и ако направи избора да остане, да е наясно как  може да се чувства след време.

# 32
  • Мнения: 146
Да, така е! Но, аз съм борбен човек, и в момента искам да бъда с този човек, и тъй като нямам обективно мнение как да постъпя затова и писах и поставих въпроса...Може би, защото е едно голямо предизвикателство, точно затова ме привлича толкова...Просто не знам ако ми пише или звънне аз какво да направя, да отговоря ли или да не отговоря?! Аз няма да го потърся, но тъй като другата седмица ще имам празник смятам, че ще ми пише или звънне и аз се чудя дали да отговоря изобщо, да се стресне, тъй като мн ме обиди репликата, че съм му като прочетена книга!

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
Аз те разбирам много добре, и аз съм в тази игра така да се каже.Няма значение дали ще отговориш или не, важна е нагласата ти към този човек.Докато го искаш, а той по някаква причина/ дори и ей така да се тренира на теб/  също иска да те задържи около себе си, бъди сигурна че ще се възползва от шанса.

# 34
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
......... защото това ще те чака -днес съм добър, утре съм лош.Трудно е откачането, защото са като наркотик - дават ти илюзията ,че имаш това, което най-много искаш и после като осъзнаеш, че всичко е само илюзия, особено ако си някоя земна зодия и ти е трудно да боравиш с фантазии, много боли.Живял си с идеята, че имаш нещо, а се оказва, не само че нямаш нищо, ами си и ограбен.
Такива са в лошата си светлина и колкото и благи и добри да изглеждат, не винаги е така.

Имам чувството, че пишеш за моя вече "бивш" риба...Отначало перфектен, със страшна интуиция какво ми трябва, убеждава и те кара и ти да си го мислиш, че само той може да го даде, кара те да мислиш, че само той помага, че само неговите решения са правилни. Без да осъзнаваш му се доверяваш напълно и тогава започва да се държи студено и да използва, и да те напада за слабостите ти, който е виждал или си споделяла с него. Точно като наркотик - знаеш, че е лошо за теб, но го търсиш...Като поутрезнееш си даваш сметка, че реално нищо не ти е дал, а те е изкарвал от състояния, в който той сам те е вкарал, без да се усетиш... Наказва, лошо при това, карайки те да мислиш, че наистина си виновна (при мен просто защото не съм на същото мнение или му се противопоставям). А ти липсва....ей това е смахнатото, липсва ти онзи милия човек от началото на връзката, който толкова ти помагаше....и си мислиш, че вината е в теб, че ти го провокираш да се държи студено и лошо...и търпиш...и се примиряваш....
Аз я прекратявах тази връзка на няколко пъти...и на няколко пъти прощавах....и чаках онзи милия и нежния....след поредното, последно самоубеждение, че самата аз губя личността си и себеуважението си, я прекъснах тази връзка...Липсва ми, но по-добре така..
Зодия лъв съм, за протокола...

# 35
  • Мнения: 146
Така е. Преди Коледа се видяхме, бяхме на дискотека, пак се държа добре, дори имахме интимности, показа ревност, макар и леко налудничава, но въпреки това...след това му изпратих за Коледа супер сантиментален подарък, който получи на Бъдни вечер и ми писа, че нямало нужда, но щял да го отвори по-късно...вечерта ми писа, че нямал търпение да види подаръка, но щял да издържи до Коледа. На следващия ден два пъти в два различни часа получавах честитки и пожелания за Коледа, но нищо за подаръка, накрая на третия ден реших да му пиша, че не мога да повярвам, че ме е накарал да се чудя дали му е харесал подаръка и че това малко ме е обидило, а той ми писа, че много му харесал, но тъй като бил някакви рождени дни и се прибрал сутринта и днес цял ден дремал не ми писал...Просто останах с отворена уста, но не отговорих, след което след 2 часа получих виц, но и на него нищо не отговорих. Точно преди нова година го изревнувах и му писах един смс, а той ми се обясни и накрая каза, какво ли пък се обеснявам и стигнахме пак до там аз да се извинявам, а на нова година 12 часа му изпратих най-красивото любовно обяснение, след което той ми честити новата година и ми писа, че доста дълго било, ноо мн мило...и така повече не ме е потърсил, не мисля, че ще ме и потърси, но мн зле се почувствах..

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
Прочети в тези сайтове, помисли над нещата. Мъжете губят интерес ако им се предлагаш на тепсия, а някои от Рибите са много склонни да злоупотребяват и да се възползват от слабостта на другите.Това е едно от силните им качества, винаги усещат, но някои нямат чувство за доблест и злоупотребяват.

1


2

# 37
  • Мнения: 146
Благодаря! Но, аз не мисля, че съм го притискала, дори напротив пренебрегнах себе си и всичко, само и само на него да му е добре, станах мъжа, а от него исках малко честност относно отношенията ни...Но, сигурно съм сбъркала някъде, а и едва ли ще ме потърси повече, а и като знам колко обича да бъде център на внимание и да получава такова сигурно вече има някоя друга...

# 38
  • Мнения: 2 157
Продължавам да виждам бившото си гадже в голяма степен от разказаното - не беше Риба.
Та в тази връзка - зависи от човека. Сегашният ми рибок не прави такива номера. Като има проблем сядаме и се разбираме. Ама това не е от зодията, а от човека.  Rolling Eyes
И хич не съм съгласна, че като се предлагаш на някого, ще си му скучен. Дай да си бягаме во веки веков, че да сме си интересни. Мхм... много пълноценна връзка. Един човек или иска, или не иска. Или стават нещата, или просто не се получават. Всякакви други драми са излишни. Казвам го от личен опит.  Wink

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
Благодаря! Но, аз не мисля, че съм го притискала, дори напротив пренебрегнах себе си и всичко, само и само на него да му е добре, станах мъжа, а от него исках малко честност относно отношенията ни...Но, сигурно съм сбъркала някъде, а и едва ли ще ме потърси повече, а и като знам колко обича да бъде център на внимание и да получава такова сигурно вече има някоя друга...

Момиче, прочети хубаво всички статии-не се предлагай-означава не бъди готова да се жертваш за да му е на някого добре.Това е също вид притискане, защото после очакваш той да направи същото за теб, а това плаши хората, не само мъжете.Проблема е в теб дотолкова, доколкото не цениш себе си и поставяш него на по-важно място от теб.Забрави за честност и открити отношения, с такъв човек /би могъл да е и от друга зодия/ не можеш да бъдеш открит,защото той се възползва точно от това.Прочети частта -как да си върнем любимия и съветите там.Отдръпни се.Ако този човек има чувства ще се върне, ако не през времето далеч от него ще можеш да се излекуваш.Повярвай ми, много добре разбирам мъглата, в която си и искам да ти помогна, но истината е, че силата е в теб Hug

# 40
  • Мнения: 146
Много благодаря, има доста вярни неща!!! Наистина е така, сложих него пред себе си и наистина очаквах някои неща, които са си в моята глава, благодаря, малко по малко май ще излезна от тази мъгла, отново благодаря! :*

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
Продължавам да виждам бившото си гадже в голяма степен от разказаното - не беше Риба.
Та в тази връзка - зависи от човека. Сегашният ми рибок не прави такива номера. Като има проблем сядаме и се разбираме. Ама това не е от зодията, а от човека.  Rolling Eyes
И хич не съм съгласна, че като се предлагаш на някого, ще си му скучен. Дай да си бягаме во веки веков, че да сме си интересни. Мхм... много пълноценна връзка. Един човек или иска, или не иска. Или стават нещата, или просто не се получават. Всякакви други драми са излишни. Казвам го от личен опит.  Wink

Така е, с точния човек нещата стават лесно, но правилото за предлагането е 100 % вярно.Важи и като цяло, но най-вече ако искаш да имаш добри отношения с другия пол.Мъжете губят интерес, особено ако ги поставиш в центъра на живота си и си им постоянно на разположение.Не става въпрос да бягаш, а да запазиш идентичността  си и да не го поставяш него на по-високо място от теб.Ние жените сме много склонни да го правим това, такава ни е природата, но времената сега са други, ценностите са различни.

# 42
  • Мнения: 146
Да, вярно е! Аз го поставих в центъра на света, бях съгласна с всичко, с всяка ситуация! И накрая си признах какво изпитвам и след това признание сега нито мога да звънна, нито да пиша, защото просто така писах, че след това признание няма да го потърся, а като гледам и той не ме търси, и едва ли ще го направи. Просто, когато искаш някой много силно, забравяш какво е търпение!!! А и като цяло ние девите сме доста обсебващи и контролиращи. Девизът ни е може би искам го и то на момента! За жалост мисля, че заради глупостта си загубих много верен приятел и страхотен мъж!

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
А, така!Поеми сега цялата вина, той невинната Риба е жертва на твоето нетърпение  Mr. Green

Така както описа постъпките му аз не виждам нито страхотен мъж, нито верен приятел.Ти рано или късно ще разбереш, че не можеш да загубиш нещо, което нямаш, но явно ще е по трудния начин.

Опитай все пак тактиката на дамите от сайтовете, може пък да подейства Peace Наистина не знам какви други съвети да ти дам.

# 44
  • Мнения: 146
По принцип съм много силен характер, не знам как така ми се пречупи и ми се развали комфорта. Да, постоянно го оправдавам и намирам отговор за всичко, което прави. Но истината е, че може да е много добър човек, но аз така и не се почувствах по-далече от психолог с него, не се чувствах жена и въпреки всичко ....Гадното е, че започна да ми харесва снимки в инстаграма и аз го приемам като надежда, много съм проста Simple Smile направо все едно не съм аз....Много благодаря за съветите, надявам се да се осъзная скоро...

Общи условия

Активация на акаунт