Отговори
# 30
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Tursia analog na Bulgarski Kashkaval Vitosha,zashtoto jiveia v Solun,i taka i ne popadnax na niakoi koito pone malko suvpada s nashenskia molia vi ako niakoi ima nabl udenia v tazi oblast.A moje bi niakoi e chuval da se prodavat Bg.xranitelni produk ti v Solun?

Тук попитай  Wink -->   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=623000.270

# 31
  • Мнения: 1 243
момичета и момче, как приготвяте супа от прясна коприва? накисвате ли я преди това? а застройка?
Simple Smile

# 32
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Аз я измивам хубаво с гореща вода, и понеже децата ядат само спанак, а коприва не, я нарязвам и им казвам, че е спанак  Mr. Green. Слагам във вряща вода малко лук ( по-добре пресен), салца(домат от консерва) и копривата. Да поврят около 10 мин, след което слагам 1 чашка ориз. След 20 мин е готово и застройвам с яйце и кисело мляко или лимонов сок от 1 лимон. А понякога с ориза правя и студена запръжка и после пак застройвам   chef Mr. Green

# 33
  • Мнения: 309
Искам да приготвя киш!
Моля за изпитана рецепта!

# 34
  • Мнения: 9 123
Пеп-4о, Спаначените кюфтенца станаха чудни Heart Eyes Обаче нещо не се справих с пърженето. Пробвах с няколко и всичките се пръснаха в мазнината.... що така не мога да си обясня. Сместа ми беше достатъчно плътна за да ги оформям с ръце, дори. И ги изпекох на фурна.... хем по-полезно от пърженето.

не знам защо така. Може би щото престоява повече време ли  newsm78 и аз задуших лапад, но утре сутрин ще ги изпържа, ще видя как е с престояването. До сега не са ми се пръскали

Чарита, направих сместа снощи, сутринта прибавих само белтъците, кис.мляко и галетата. Изпържих с лъжицата, макар и гъста сместа, но за по-бързо. Нормални са си, леееееко рошаво, ама кой ти гледа. Довечера като се прибера ще ги отчета. Не знам защо така. Може би Т* на олиото ?  newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 10 932
Искам да приготвя киш!
Моля за изпитана рецепта!

Тази рецепта е много добра и много лесна:

http://www.sliven-bg.com/retsepti/kish-s-brokoli-iastiia-bez-mes … iia-bez-meso.html

# 36
  • Мнения: 9 123
Искам да приготвя киш!
Моля за изпитана рецепта!

Тази рецепта е много добра и много лесна:

http://www.sliven-bg.com/retsepti/kish-s-brokoli-iastiia-bez-mes … iia-bez-meso.html

на рецепта за киш, до която се мъдрят 2 банана със сладолед не бих се доверила, да не казвам, че не бих и прочела  Peace  Не се знае къде какво са копирали

# 37
# 38
# 39
  • Мнения: 4 864
Скоро нищо не съм готвила, поради ред причини, но очаквайте включване скоро с питания   bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 10 932
Искам да приготвя киш!
Моля за изпитана рецепта!

Тази рецепта е много добра и много лесна:

http://www.sliven-bg.com/retsepti/kish-s-brokoli-iastiia-bez-mes … iia-bez-meso.html

на рецепта за киш, до която се мъдрят 2 банана със сладолед не бих се доверила, да не казвам, че не бих и прочела  Peace  Не се знае къде какво са копирали
Това, че снимката е объркана не означава, че на рецептата и има нещо! Явно наистина не си я прочела!

# 41
  • Мнения: 9 123
но дефакто съм. И тъй като много обичам разни източници с крадени рецепти и снимки не им се доверявам.  а в този основно са такива явно. Иначе в рецепта за Пържоли с две вина... не би стояла  снимка на карамелизиран обърнат сладкиш... и все такива
Момичетата обикновено питат за изпробвани рецепти, а не от нет-а  Peace

# 42
  • Мнения: 22 867
но дефакто съм. И тъй като много обичам разни източници с крадени рецепти и снимки не им се доверявам.

пеп-4о, харесала им е снимката, като гледам и при репичките са я сложили, и на всички рецепти в началото. Несериозно и непрофесионално е това!

# 43
  • Мнения: 3 743
Какво да приготвя с натрошени точени кори Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 22 867
Какво да приготвя с натрошени точени кори Rolling Eyes

Баница! Правиш сместа за плънката, объркваш в нея корите и печеш. Така правя, когато нямам време да чакам да се размразяват, защото в близките магазинчета са все от фризерите. Разбира се можеш и млечна баница да направиш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт