ЗАНИМАНИЯ С 10-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 18 246
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 10 704
Магнет, точно както описваш Жожо е и Коко. И рита, нали?? Като нарита едно хубавко баща му две нощи, нарева се и къде ли не се въртя, баща му се отказа и пак си спи в хола.
И рита разбира се Mr. Green и днес е особено крив..ако не го водя да ходи Tired

Девил мерси за снимковия   bouquet a, това ли е храната? Странна опаковка и количество Grinning

Да се оплача-и аз не спах,но не заради малчо...а с бесни кръвоизливи съм,2 пъти взимах душ и се преобличах през нощта Tired драмата продължава и  пазя къщата днес...не излизаме Tired

Ох с това ядене,не знам какво става..изяде пюретата на обяд но много бавно за сметка на както обикновено. Дадох малко спанак-не му хареса.

Последна редакция: чт, 29 мар 2012, 15:13 от magnet_for_happiness

# 76
  • Мнения: 343
Пупи, тихоооо, че на обед като заспа, се събудил и се заиграл в леглото, изобщо не е плакал. Излязохме малко на разходка, прибрахме се и досега сам си играе. Шшшшт, да не те чуе мрънкалото Simple Smile
Пуци, тежко е, права си. Кицка беше от послушните бебочки, дано да е някакво изключение и бързо да минава  Hug
Мама на Ани, вкусен стана!!!!
Мятам ви на всички по едно парче чийзкейк със сладко от малини. Малко не ми стигна сладкото и останаха няколко бели места, ама да не ви пука Simple Smile))

# 77
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Ох с това не/ядене  Crazy Ако иска да яде,но се ядосвам,че само правя и хвърлям,като не е на кеф,днес пак муцуни правеше и със супер сериозен тон го питам:"Ще ядеш или няма да ядеш?" ,той ме погледна,опита се да ме подкупи с усмивка,но този път не поддадох и като се разрева,пусна едни сълзи  ooooh! Големи са актьори тези деца бе  Mr. Green Laughing
Мели,все се каня да те питам,колко тежи Митака ?  Simple Smile
Моя синковец е кюфтето на темата-10 кила  Laughing
Пупи,какво имаше предвид,дали си правя сама фрапето?  newsm78 С една машинка го правя  Simple Smile
И тук времето е хахо  Crazy Вали,спира,вали,спира  Laughing

# 78
  • Русе
  • Мнения: 5 356
Оф  и аз съм един дегустатор  ooooh! , супата се оказа пилешка, но имаше доста едри парчета в нея и мина през пасатора и после 1/2 сухар и сложих, че иначе само му течеше на Диди по брадата. Основното грах с още нещо, май  с домати - то си беше пасирано Ок. Десерта си бяха сливи-нишесте май, аз такова чудо като нишестето не съм яла и не знам как изглежда  Embarassed
От цялата работа Дидко изяде 2/3 от супата и 2/3 от основното, накрая 1/2 от десерта.
От супата и граха не съм запазвала, метнах го в мивката, за десерта се почудих, ама накрая не го дадох сега като яде преди малко - дадох му каша да си хапне.
Не знам как да разпределям храната, то е видно, че десерта е най много - мисля да давам супата и пюрето за обяд, десерта за следобед. Не съм много сигурна 1-те две неща колко са като количество и дали ще се наяжда с тях.
Все пак днес 1-ви ден мина сравнително добре. Утре трябва да загледам какво пише в менюто и има ли указан грамаж. Като за 1.05лв. на ден е ок.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 149
Издуха ни  ooooh! Завряхме се по магазините, та понапазарувах. ПиснА ми тоя вятър!
Пупи, от какво се оплакваш, нали е поспалива  Grinning Може заради зъбите да няма апетит. А как върви с миенето на Митковите зъби - миииии....  bite bite bite devil Ей така върви  Laughing Последния път така ми загриза пръста, че буквално ми призля от болка. Та от тогава ме дострашава, съвсем сериозно, и пропускам доста често...  Whistling А бая зъби му пораснаха, трябва да съм по-редовна.
Мама на Ани, аз пак изпуснах да видя Анито на снимка. Все така става  Crossing Arms
Магнет, ти като урочасана `начи, то не бяха неприятности при теб, сега пък кръвоизлив... Дано да му се вижда края на черната ти серия.
Мая, е `де го чийзкейка?  Grinning Нещо до мен не стигна...  Wink
Дарка, тежи си моят свинчо, тежи... На последното мерене на 1г 1м беше 12кг200гр. Сега сигурно е около 13 кг Грух-грух! Така че скрий се с твоето маломерно кюфтенце!  Joy
Пуци, проветрихте ли си ушите  Laughing

# 80
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 178
Мел,мий ги с четка,хем да свиква.Колкото,толкова.  Simple Smile И мен ме издуха вятъра-напълни ми очите с прахоляци.. ooooh!
Девил,добре звучи и още как.За 1лв. си заслужава отвсякъде.Много хубаво разпределение си направила.И аз бих постъпила така.Доста е хапнал,не е никак малко. Peace
Магнет,и при нас спанака е аут. Laughing
Дарка,да,точно това имах предвид.Дали ти сама с машинката си го направи. Grinning Аз не обичам нес по принцип,но фрапе пия.Ако може да е бяло. Simple Smile
Майче,какво стана с чийзкейка?
Ние излязохме но за съвсем малко.Много вятър имаше и съответно прахоляци навсякъде.Сега ще я мъчим с каша.Дано да я яде. Praynig

# 81
  • Мнения: 3 736
Проветрихме се, гледаха се със съседския момък, после ми направи истерия като ѝ се приспа, аз излудях, избягах, след 5 минути беше заспала. Но не може да не си направи истерията. Сега пак почна да мрънляви, та седи в мен и ми пречи да пиша, разбира се.

При нас засега само грахът е изцяло манджа нон грата. Mr. Green Току-що ме ухапа през ръкава. Катерица.

А, забравих - преследва ни краката. Ако искам да я върна от паркета на килима, просто заставам на него и започвам да шавам с палци - понася се скорострелно към тях и като ги докопа, цвърчи от кеф. hahaha

# 82
  • Мнения: 343
Пуцка, преследват краката. Сетих се обаче за любимия специалитет на Коко - едни гумени чехли, с които ходя в Скопие - не да ги обожава, ами не знам... Крия ги непрекъснато и почнах да ходя боса, защото това е някакъв невероятен специалитет - първо се заиграва с цветенцето на тях (на едната отдавна го изяде), после почва целите да ги ръфа. Колкото и да играе по земята, с чехлите стъпвам и в банята все пак и полудяваааам..
Мели, Митачето е друга категория, все пак е 4-5 месеца по-голям от нашите. Чийзкейкът стана. И то много хубав стана, като изключим, че малиновото сладко е разхвърляно спорадично върху него. Взе, че някак не стигна. Но пък и с, и без него е супер вкусен. Половината го изядохме с мъжа ми, другата половина я споделям с теб специално, щом от предните парчета не е стигнало нищо Simple Smile)
Пупче, като тебе и аз не харесвам нес кафе, но бяло фрапе обожавам. А мъжо какъв спец е станал - с машинкат, а после им слаг течен шоколад по чашката, а отгоре сметана на пяна, ммммм
Дарка, Коко май от поне два месеца насам не държи първенството по най-дебело бебе. Преди си ги мерехме и сравнявахме килограмите, но помня, че още като отидох в София за сесията, Янис ни беше изпреварил Simple Smile) Живи и здрави да са, това е най-важното!
Към 16.20 малчо заспа, докъм 17ч. Понеже днес легна по-рано и както предполагах, не можа да издържи до вечерта. Та може би днес и малко по-късничко ще заспи. Ама ми е все тая като и без друго се буди милиарди пъти нощем. Потренирах преди малко и изкъпах Коко. Сега си играем. Днес ми направи впечатление, че е станал една идейка по-стабилен като ходи. И е станал много интересен, всичко разбира вече, гушка, целува, но по някакъв по-истински начин, не като преди. Говори, радва се, просто си стана едно малко човече вече. Като се сетя какво никакво беше като се роди, чудех се ще стане ли от него човек... Толкова го обичам, че понякога ми иде да заплача от щастие...
Вчера бях на ортодент, че не бях сменяла телчетата 2 месеца, докато си бях в София. Тя искаше да ми сложи брекети и долу, но аз отказах и малко й се накриви шапката. Загуби 300 евро все пак..

# 83
  • UK
  • Мнения: 2 866
 Мели утре ще я снимама как се е заклещила на друго място и ше я кача.  Вятър,вятър аз два пъти излизах днес, то ми писна да съм само вътре. От утре пак дъжд и студ.
 И аз обичам бяло фрапе.
 Днес нещо и разбутах режима на Ани и не се наяде като хората. Даже вечерта не изяде кашата, незнам дали не беше гладна или не я хареса, защото извадих половин бурканче плодове, останали от обяд и като ги смесих всичко изяде. Явно и омръзнаха малко тези каши.
 Майче ,човеци са си вече.

# 84
  • Мнения: 380
Момичета Владис има 5-то зъбче  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44  3-то отгоре  Laughing Laughing Laughing

# 85
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Честито зъбче на Владис  Simple Smile
Ако сте и почитатели на бейлис ,то пробвайте бейлис фрапе  Party
Майче,права си-да са живи и здрави-това наистина е най-важното  Peace
Трябва да къпя Янис,а се оказа,че няма топла вода,но то и днес нямаше никакво слънце,Янис не се трае как ще изтърпи още малко-не знам  Crazy

# 86
  • Мнения: 343
Честито зъбче на Владис! Пу-пу толкова е хубаво, че излизат така лесно.
Аз само да кажа, че сег видях, в системата е качена оценката от последния ми изпит, този от петък. имам 6 и съм безкрайно щастлива Simple Smile))))))
Режимът не се обърка все пак. Към 19.30 почнахме да се приспиваме, в 21.40 заспа. Бях на ръба да заспя преди него...

# 87
  • Мнения: 1 523
Добро утро!
Честито зъбче на Владис!При нас няма още нито един.Май сме последни.
Снощи беше някакъв кошмар Габи.Заспа в 21,30 и се събуди в 24 часа.И почна нещо да си бърборка. ooooh!Напълни и памперса и с таткото го сменяхме.Цяла вечер нещо проплакваше на сън. Cry
Тази сутрин закуси в 7,10 часа и сега спи. Crazy
Да Ви питам какво АМ давате,тези които са на АМ?
Утре връщам модема и изчезвам от интернет пространството.Да не се чудите,защо ме е хванала липсата. Hug

# 88
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 178

Хайде по едно фрапе,нали се заговорихме вчера. Heart Eyes
Съжалявам за кофти нощите.Честито на Янис за зъбчето.    bouquet
Ние спахме добре.Легна в 19:30ч.,стана в 23:30ч. за мляко и после откърти до 6.Пи мляко и спа до 8ч. Напоследък си лягам много рано и се наспивам отлично.Снощи яде кашата като да не повярваш.
Баба й/свекърва ми/ й подари една книжка с животинки.Естествено не я използва по предназначение,а я слага в устата. Wink В момента гризе стационарния телефон.Изключила съм го,за да не набере някой случайно. Laughing
Времето днес е кофти и май няма да се излиза. Sad Отивам да си допия кафето. Hug

# 89
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Добро утро,а колко е добро не знам  Sad
Янис е болен,след малко тръгваме на лекар,сополи има и цяла нощ не спахме  Sad
Пупи,къде тези зъби на Янис,бе  Mr. Green Laughing Мерси за фрапето  Hug
Тони,живот и здраве ще се видим в Пловдив Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт