Scrapbooking & Cardmaking - 16

  • 53 390
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14
Аз с малко закъснение ще се включа по въпроса с настройките за коментарите. Мисля, че всеки който има желание с лекота ща се ориентира кое как, но често момичетата просто не знаят какво да търсят.
В настройки/публикации и коментари има въпрос "кой може да коментира?" и ако избереш опции "всички" тогава буквално всеки може да коментира, независимо има ли регистрация в блогър или не. Пак в тези настройки е и "показване на дума за проверка".
Много е важно след като се избере желаната конфигурация  да се натисне  бутона, за да се запазят настройките.

# 61
  • Мнения: 529
Момичета ще ме насочите ли от къде мога да си сваля картинка или печат на тема rock & roll ?
Иска да до окрася една картичка ,но нямам такъв печат..
Дани аз не съм срещала такъв печат, но пък точно досега разглеждах прекрасни картинки и си  мислех за теб. Много ми харесва темата на предивикателството ти, дано да успея да измисля с какво да се включа.
Аз пък днес получих доста подранил подарък за рождения ми ден, който е в края на месеца. Моя мъж ми подари едно скромно томче хартии - the best of K&K - "само 360 листа прекрасни върховни хартии от над 120 дизайна. Направо не мога да спра да ги разлиствам и да им се радвам, като малко дете получило близалка съм.  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 344
Първо да честитя празника на всички празнуващи днес, с пожелания за много усмивки и прекрасни моменти! Бъдете щастливи  bouquet

И да продължа с деловата част  Crazy
Момичета, реших да си продам маркерите Копик - очевидно няма да ги използвам, и колкото и да не ми се иска да се разделя с тях, наистина се надявам да попаднат в добри ръце и да служат за това, за което са предназначени. Аз очевидно няма да се пречупя и да започна да работя с печати, да не говорим за оцветяване.

Маркерите са Ciao - 45 на брой. Използвани не повече от два-три пъти.
Цената е 150 лева в комплект. Не ги продавам отделно.
Ако някой проявява интерес, бих могла да посоча и конкретните номера на всеки маркер. Като цяло има всички цветове и са идеални за оцветяване и картички.
Ако няколко човека проявят интерес, предимство ще има писалият ми първи.

# 63
  • Мнения: 12
Още малко великденски картички(
http://marianascards.blogspot.com/

# 64
  • Мнения: 3 215
Ааа, Тони, аз съм първа в списъка..помниш ли, че тогава не ти даде сърце да се разделиш с тях  Laughing Ако искаш, пусни ми на лични списъка с номерата, макар че се опасявам, че вече имам доста и е възможно цветовете да се дублират. Разбира се, ако някой ме изпревари, той печели. Не претендирам за специално отношение  Naughty

# 65
  • Мнения: 1
Първа публикация в новата тема Simple Smile
Ето и последната картичка, която направих и за която ме вдъхновиха приятелите ми с прекраните си пожелания по случай именния ми ден -->
Всичко ми е някакси цветно и слънчево Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 215
Тече, мисля, че обяснението ти е съвсем точно - въпрос на настройки е, няма нужда човек да има кой знае какви познания, но пък давайки възможност на всеки да публикува, само може да спечели от това  Peace
Какичка, много полезен и вдъхновяващ подарък! Дай Боже всекиму  Mr. Green
Nice^day, харесва ми как си отпечатала картинката с разноцветни мастила  Peace

Ето нещо ново и от мен:

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 344
Здравейте момичета  Hug

Днес във видео уроче ще ви покажа как сами да си направите папка за релеф и релеф върху вашите картички. Ето и картичката и линк към видеото.


# 68
  • Мнения: 12
Едва днес ми остана малко повечко време, за да прочета внимателно новата темичка. Всичко, което се сътворили, момичета, е прекрасно. Винаги с удоволствие разглеждам творбите ви. Изглежда съм изпуснала момента да си дам блога и да бъде публикуван. Ако все пак има такава възможност - http://marianascards.blogspot.com/. А ако не следващия път. В последно време съм много натоварена в работата и минавам темата стенографски. Лека вечер пожелавам на всички прекрасни момичета!!!

# 69
  • Мнения: 2 343
За първи път направих картичка-изонит  много ми хареса тази техника.
Като разгледах картичките на mariqnka66 чак ме е срам да покажа, но за мен е малко постижение=

# 70
  • Мнения: 12
Мира, пробвах да пиша в блога ти, но нещо не успях. Много е хубава картичката ти и няма повод да се срамуваш. Получило се е много добре с тези "подръчни" материали. Радвам се, че има и други, които се опитват да правят картички с изонит,
А сега една картичка от мен, този път изонита отсъства.
http://marianascards.blogspot.com/2012/04/blog-post_09.html#comment-form
Направих я за предизвикателството на Дани, за което й благодаря!!! Стилът ми е любим.

# 71
  • Мнения: 1
Хоп троп нещо и от мен

повече тук:
http://goldie-goldieshandmade.blogspot.com/
Пак много красотички сте показали. Hug

# 72
  • Мнения: 7
Пак много красоти сте сътворили!
kleo_bulgaria - и второто ти уроче е много полезно. Радвам се, че си се захванала с тази нелека задачка.
Ето и нещичко от мен (от снощи:)

# 73
  • Мнения: 4 369
И аз да покажа каква картичка съм приготвила за предизвикателството на Дани.
За повече подробности кликнете върху картинката


# 74
  • Мнения: 63
Поздравления за красотите който пак сте сътворили!
Аз като сврака трупам шарени материали и експериментирам,надявам се скоро да покажа нещо.От няколко дена имам и Big shot  и ще моля опитните за малко съвети!
Нормално ли е така да пращи при рязане и да наранява плоскостта.А тази прозрачна подложка ,която слагам отгоре леко се изви и това също ме притеснява.Имам едно шаблонче на кексче ,което при другите е с релефни чертички ,а при мен този ефект не се получава,защо ли  newsm78 
Извинявам се ако вече сте го коментирали

Общи условия

Активация на акаунт