Чакаме вече ритничета, от нашите СЕПТЕМВРИЙСКИ мъничета!

  • 22 683
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 135
Здравейте мамчета в този дъждовен ден ,така ми се спи .... че направо.Но поне е петък и работната седмица приключва  HugДа ви питам пиете ли кафета аз да и с първата бременност и сега. Бебето изобщо не го усещам, а навсякъде пише че с втора бременност би трябвало .Притеснявам се .Лек и много успешен ден на всички ви  Simple Smile

# 676
  • Мнения: 510
Здравейте мамчета в този дъждовен ден ,така ми се спи .... че направо.Но поне е петък и работната седмица приключва  HugДа ви питам пиете ли кафета аз да и с първата бременност и сега. Бебето изобщо не го усещам, а навсякъде пише че с втора бременност би трябвало .Притеснявам се .Лек и много успешен ден на всички ви  Simple Smile
Никита и аз като теб... Кафе пия, но май не всеки ден, а през ден-2. Предимно нес. Вчера бях с приятелка на кефе и пих еспресо, та после ми беше дискомфортно на корема нещо.
Бебето и аз не го усещам, мнооого много рядко да се сети да шавне. Надявам се просто да е по- мързеливичко.
На мен с предната бременност киселините ми започнаха на доста по- късен етап, когато вече имах доста голям корем. Но бяха ужасни, нощем съм се събуждала и ставала заради тях. За бадемите не го знаех, ще се запася Simple Smile

# 677
  • Мнения: 369
Софийски мами ето линк къмСОФИЙСКАТА  ни тема за срещи!  Flutter

# 678
  • Варна
  • Мнения: 773
sky* еднто ми ухо се отпуши /поне за сега  Mr. Green/.Вчера между другото си купих от този почистващия спрей и сложих само на това ухо, дали е от него не се знае. Лошото, е че пак почнах да чувам идиотите от горе Crazy Пуснах изследвания от носа и гърлото за кашлицата, във вторник ще са готови  Peace
За килограмите-много е относително. На едни кокалите им тежат повече от на други  Mr. Green
Аз преди 10 г. при височина 165 или 7 незнам, бях 46 кг. Ами какво да ви кажа, изобщо не се харесвах. Най-добре изглеждам около 55 кг. За съжаление вече не съм толкова  Crossing Arms

# 679
  • Мнения: 39
Към Бургаските мами.Милички,я ми кажете къде тук правите БХС и ФМ.Кой лекар е добър и си разбира от работата.На мен преди малко ми се обадиха от София да ми отложат часа и май няма да мога да ида точно тогава,когато се правят.Дали този път да не се доверя на тукашните лекари  newsm78.Много ми е притеснително,направо не мога да си намеря място  newsm45

# 680
  • Мнения: 24
Мама зайка добра идея е да има отделна тема за тази срещичка ,че тук трудно наваксваме с четенето,а и ето че още днес ни чака нова тема Simple Smile)).Така така,няма място за мълчание.
Барбера-честито за ухото-то и времето не позволява много ,но е време да ти минава вече.От доста време ги имаш тези оплаквания.
Аз да се оплача също-много често  ме  боли глава и носа ми все едно е обитаван от много ходещи малки човечета,което естествено се съпровожда с нечовешкото кихане.Наподобява моята пролетна алергия ама пък за нея ми се струва раничко.Кой знае..
Днес съм на преглед:).Ще видим бебчето и ако е благосклонно и пола му.Стискайте палци.
Преди ви се оплаквах за работодателите ми и как принудително ми се наложи да изляза в болнични-е същите те ми звъннаха вчера да ме подсетят ,че ми изтичал болничния.Каква наглост само!
Гледам от известно време покупките -Анхела мисля че количката е много красива.Дано се и пере лесно ,че с този цвят ще се наложи по-честичко май.
Аз с покупките все още изчаквам сякаш е много далечно бъдеще ,но разбера ли пола със сигурност се почва голямото обикаляне.
Хайде хубав ден от мен,след прегледа ще пиша да ви кажа как е минало:) Hug

# 681
  • Варна
  • Мнения: 773
danaya80 защо трябва да ходиш чак до София за БХС и фетална ? В Бургас имате със сигурност, а и Варна ви е много по-на близо .
Milena_87 от една седмица се влача вече  Tired Стискаме палци за прегледа да видите младеж ли е или девойка  Heart Eyes
А за покупките смятам , че ми е мноооого рано. Ще ги накупя пак като миналия път - 8 ми месец. Дано до тогава всичко да е наред.

# 682
  • Мнения: 39
Barbera ,защото бях доволона от прегледите,но като стана така с часовете и се замислих,че и тук мога да го направя това.Приемам всякакви съвети за Бургас и Варна  Hug

# 683
  • Варна
  • Мнения: 773
danaya80 за Бургас ще попитам познати. За Варна- Давидков, който е добър, но много арогантен и дразнещ. Цената му също не е малка -160 лв. , Балев, при който е невъзможно да си вредиш час , а и няма смисъл,  аз ходих при дъщеря му - Балева и съм много доволна и д-р Яков - Майчин дом Варна, много добър Peace
Сега питах за Бургас - Калчева и в Дева Мария. И от двете места е доволна  Simple Smile

# 684
  • Мнения: 39
Barbera,много ти благодаря миличка. Hug.Сега ще им изнамеря телефоните и ще видя дали ще могат да ме приемат.

# 685
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Danaya,аз днес ще ходя на ФМ при Ризова в Дева Мария.Ще ти кажа после как е протекло.Защо не си запазиш час при някой от докторите в Дева Мария?Теб,по-принцип кой те следи в Бургас?Защо не се обърнеш към него?

# 686
  • Мнения: 39
Следи ме д-р Ганчев.Но до сега не е споменавал за такива прегледи.Явно за него щом една бременност протича нормално не е необходимо да се прави кой знае.
Така ,пак да питам ако на 17 април си направя БХС ,тогава ще съм в началото на 19 г.с късно ли е?

# 687
  • Варна
  • Мнения: 773
Danaya по приннцип си изпуснала първия БХС, но мисля, че не е прблем да си направиш сега. В Дева Мария позната ми е ходила при Калчев, но той и следи бременността.

# 688
  • Мнения: 39
Първия го правихме в СОфия,бях мисля в 12 г.с.Всичко ни беше наред ,но пак ми се иска да ида да го видим дребното.
Говорих с познати и вече от 3 места чувам за доста добри отзиви за Калчева.Но на 9.04 ще записват час за 17.04.Ако не е късно ще се запиша за тогава.

# 689
  • Варна
  • Мнения: 64
Девойките от Варна, утре ще ходим ли някъде? Аз като агитатор, точно за утре ми излязоха някои ангажименти, но ако кажете отиваме. Тема: Грижа за здравето на бременната – как да се справиш с неразположенията. То нашата работа с неразположенията вече отмина ама нищо  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт