Чакаме вече ритничета, от нашите СЕПТЕМВРИЙСКИ мъничета!

  • 22 675
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 354
Сентекс къде е тази лекция?
Аз съм за  пък и при мен неразположенията не са преминали все още.

# 691
  • Варна
  • Мнения: 483
В колко часа е и къде?

# 692
  • Мнения: 4
Даная, и аз съм на БХС в 20г.с. - в четвъртък
аз също не спах цяла нощ, чистих до 1ч и после толкова ме боля кръста, явно ставам тромава вече  Mr. Green
аз все бели неща харесвам и ще пера количката, нали искам бяла Grinning
кафето го спрях още в началото на бременността  Hug

# 693
  • Варна
  • Мнения: 773
danaya виж моите седмици, лекаря каза, ако искам втори БХС да отида тази или най-късно другата седмица  Rolling Eyes
Сентекс във вторник е била същата лекция в Мол Варна, която съответно изпуснах. Аз няма да идвам да разпръсквам бацили  Wink

# 694
  • Варна
  • Мнения: 64
10 часа в Гранд Мол Варна етаж 1 до Mai cafe

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Здравейте бъдещи мамита!И аз съм такава и чакам моето мъниче през септември Simple Smile Предимно ви чета тук, но много искам да разгледам снимчици, та ще помоля и аз за парола F.a.t.e Praynig

Иначе моята бременност минава много леко засега/и дано да е така занапред/.Чакам с нетърпение 20 г.с , за да видим какво е бебчето на ФМ Thinking  Леко бременеене на всички.  bouquet

# 696
  • Мнения: 468
Даная, щом си правила раннен БХС и резултатите са добри, няма нужда от втори. Сега по-добре направи Фетална морфология. Лекарите препоръчват да се направи 20-21 седмица, когато сърцето на бебето е окончателно изградено, за да се види подробно и то, освен другите органи.  Simple Smile

# 697
  • Мнения: 354
Ще се уговаряме ли нещо?

П.П. Аз излизам на разходка в Морската като се върна ще видя за евентуална уговорка за утре.

# 698
  • София
  • Мнения: 104
На нас вчера ни казаха резултатите от БХС - били супер 1 от 3064 за Даун и 1 от 100000 за Едуардс и Патау.  Дано всичко на всички върви супер докрай:)

# 699
  • Мнения: 39
Ама съм шашардисано патенце  Laughing.То  за БХС е късно вече и да ,наистина като се замислих малко щом първия е добър няма нужда от втори..Благодарско millenitta ,че ми отвори очичките кьорави  Hug
Записах си час и аз при д-р Ризова  за 16 април.Тогава ще съм в 19 г.с ,а в Дева Мария видях,че именно тогава се прави  :  http://www.devamaria.com/cabinets/id/99
И май ,май клоня към нея болница за раждане ,но пък има още време .
Още веднъж Ви благодаря за бързите отговори.Направо сте слънчица   bouquet

# 700
  • Мнения: 78
Данайче,спокойно,мила!За ФМ отиди при Калчева-ето ти телефона-840808!Може и при Парушева-тя също работи на едно място с Калчева,но в друг кабинет.Аз ходя при първата и съм си доволна.Ще ги разпиташ подробно за БХС,не се тревожи толкова много!Наистина ако първия БХС е добър,няма нужда от втори.За Варна знам за Балев,че е светилото,но нямам телефон,и за Яков казват,че е добър-давам ти мобилния му-0887735268,а ето ти и телефона на Майчин дом-Варна-052/332000.На Дева Мария също ти пиша телефона-896262.

# 701
  • Мнения: 510
Като казвате Яков, Максим Яков ли имате предвид или по- младия?

# 702
  • Мнения: 15
flowerofpeace: аз живея в зона Б-18, близо до пазара Димитър Петков и другата седмица съм отпуска - можем да направим една разходка в парка на Света Троица...
Иначе за кафето аз пия ту безкофеиново, ту нормално, ту, нес 3 в 1, но не всеки ден, от време на време. Лекарите винаги са ми казвали, че по 1 на ден е ОК.

# 703
# 704
  • Мнения: 468
Даная,  Hug ако ми позволиш едно предложение - защо не опиташ да си смениш записания час с една седмица по-късно, за да може да видите и сърцето и да изключите сърдечните малформации, за да си напълно спокойна  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт