Чакаме вече ритничета, от нашите СЕПТЕМВРИЙСКИ мъничета!

  • 22 676
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7
добър ден,мами Hug навън е мрачно и дъждовно Sad вече чака слънчице,накупих дрешки за бременни Embarassed
аз да ви се оплача Sad за първи път ми излезе херпес на устата ,даже не знаех дали е херпес Sad
вредно ли е за бебчо Sad

# 706
  • Мнения: 39
millenitta,дали наистина да го направя  newsm78.Сега успях да се свържа с доки,където правих Фм предния път.Каза,че най-добре е да се направи м-у 19 и 23 г.с.
Ще се посъветвам довечера с мъжо и сигурно ще те послушам  Hug

# 707
  • Мнения: 1 779
Здравейте момичета, да ви се оплача, аз откакто съм на магнерот, ме хвана рядкото щастие и най-лошото е, че докторът каза, че няма как с магнезия било така. Има ли и други от вас, които са на магнезий да са постоянно така. Вече незнам, нито със запек е добре, нито с разстройство  Cry Дозата ми е 2 по 1 на ден.

# 708
  • Мнения: 224
Даная , моят доктор също ме посъветва 20-21 г.с. да си направя Ф.М., защото тогава всичко му се е развило вече на бебето и може да се огледа за проблеми. Дори той ми каза на първата да не ходя, защото само бих си дала парите излишно, а той е голям спестовник  Mr. Green И сам ми направи преглед наподобяващ Ф.М., таксувам като обикновен ехограф Simple Smile И когато звънях за час при д-р Марков мипрепоръчаха същите седмици  Hug

# 709
  • Мнения: 4
На мен също ми казаха 20г.с. - най-добре, за да се види сърцето  Hug

и аз имах херпес, вече мина, по принцип ги лекувам с мазила от аптеката, но този път го оставих и за 1 седмица изчезна  Party

# 710
  • София
  • Мнения: 104
Изглежда наистина това са най-подходящите седмици за фетална морфология. И моята лекарка ми каза, че сега като се видим в 16г.с. ще ме насочи за тези седмици.

# 711
  • Мнения: 39
Момичета,промених си часа за 23 -ти  Mr. Green,Добре,че хората са много любезни,иначе такива като мен щяха да ги пратят по дяволите  Laughing

# 712
  • Варна
  • Мнения: 773

Lucky* и двамата са добри. Аз ходя на консултация при Борис Яков, той обяснява повече  Peace

# 713
  • Мнения: 478
silvi_7878 и аз имам същия проблем, на единия ми магнезий пише, че може да се получи така когато дозата ти е много висока ама твоята не ми звучи такава, може просто да не ти понася на стомаха...моя стомах вече не знае къде се намира от толкова хапчета дето пия от самото начало..струва ми се че докато стане време да раждам няма да ми останат бактерии в храносмилателната система Simple Smile
За килограмите аз преди да забременея бях 52кг (останали от предната бременност, която започнах с 48кг) сега съм станала 49 и от време на време 50, а с предната бременност по това време бях качила поне 2 килограма...много взех да се озадачавам ама пък бебчо си е добре и расте даже върви малко напред Simple Smile

# 714
  • Мнения: 175
future-maman може ли да ми покажеш коя количка си си поръчала от Мадаркеар, може да си споменавала но явно съм пропуснала  Embarassed
nikita_gd аз си пия мляко с кафе всеки божи ден, но се ограничавам само с едно. Simple Smile Не се тревожи ако още не усещаш бебо, до колкото знам много зависи и от плацентата и нейното разположение...не си спомням при теб какво е разположението.
За килограмите аз съм +2  Simple Smile преди 3-4 години бях 48кг. висока 166  Rolling Eyes тогава много си се харесвах, но сега като гледам снимки май доста слабичка съм била  Crazy майка като се приберях в БГ и като ме видеше се плашеше  Crazy Качих килограми след спирането на цигарите и в комбинация с малко хормонални проблеми...стартирах бременността с 60кг. Не се чувствам дебела  Simple Smile Тук съм размер 10 което си е много добре  Simple Smile Sunglasses
 За покупките мисля сега  след  прегледа на 17 април като чуя, че всичко е наред да си направя кефа и да купя нещо на бебчето  Heart Eyes Вчера влезнах в Next има много хубави и качествени дрешки  Heart Eyes В Mothercare също  Heart Eyes Има и много други магазини с качествени и хубави дрешки...не мисля да робувам на марката  Simple Smile Предполагам като почнат намаленията тук ще купя повечето неща  Party Списък още не съм направила.
 За раждането не си мисля въобще...на мен ми се струва далече...какво да го мисля само да се панирам  Grinning
Записах си час за обиколка в болницата на 16 Юни и се записах за курсове за родители който почват от 27 Юни и мисля да ходим двамата с мъжо  Simple Smile
П.П. beefeater и ние много искаме да те видим  Simple Smile няма да е много честно само ти да ни гледаш и четеш пък ние да не те знаем  и да не те виждаме.  Защо не се включиш при нас  Simple Smile тук е весело  Party

Последна редакция: пт, 06 апр 2012, 14:02 от eva_82

# 715
  • Мнения: 468
Каква е разликата между люлка и шезлонг? Шезлонга не е ли също и люлка или бъркам? Виждам, че има и 2 в 1. Не мога да се ориентирам кое би било полезно и кое излишно  newsm78 Може ли мамите с опит да споделят разликата?  Simple Smile

# 716
  • Мнения: 39
Аз нямам опит,но мисля че в  шезлонга бебока само стои ,докато в люлката-шезлонг може да се лщля бебочето.Аз съм навита само за люлка.
Фейййтчеее,тук ли си мила?Да не подготвяш новата темичка   newsm53

# 717
  • Мнения: 76
Мами, кога най-рано и къде (на какъв уред) може да се види полът на бебето без грешки? Лекарката ми каза 5-ти - 6-ти месец, но някои мами знаят и от по-рано...
 
От къде купувате дрехи за бременни? В повечето магазини са много бабешки модели и съвсем се отчаях, та ме интересува някое проверено място, на което сте били. В Амазон гледам има доста симпатични неща... Доставката обаче излиза доста солено, а и не ми се рискува да поръчвам без да съм пробвала...

П.С. Аз кафе никога не съм пиела, а и преди имах високо кръвно, което ми се нормализира последните години. Обаче преди около седмица зверски ми се пиеше нескафе една лъжичка с много сметана. Измерих си кръвното - оказа се ниско и организмът си го е искал. Питах лекарката, каза да си слушам организма, такова малко количество изобщо не било проблем.

# 718
  • Мнения: 2 096
За лекцията във Варна аз съм пас. Събота не ми е най-удобния ден за такива мероприятия.  Вчера ми се искаше да отида на тази за ваксините, но беше в неудобен час и имах ангажимент.
NaLu полът на бебето без грешка може да се види при раждането или при амниоцинтеза. Всички други методи са с вероятност. По принцип и най-обикновен ехограф може да свърши работа ако бебето е добре разположено, но гаранция Франция. Защо бързаш толкова? Вярно е че в 5-6м плодът е достатъчно добре оформен и не толкова голям за да може с голяма вероятност да се определи пола

# 719
  • Мнения: 2 802
Фейййтчеее,тук ли си мила?Да не подготвяш новата темичка   newsm53

Тя е готова .. чака да изпишете тази  newsm08

silvi_7878  ... ако наистина не ти понася, се консултирай с док да ти намали дозата. Иначе ако почнеш да пиеш скоро желязо /само ако ти е нисък хемоглобина разбира се/ - нещата ще се нормализират, защото то пък води до другия зор  Mr. Green тоест запича  Whistling

NaLu Много е относително мила - както винаги сме казвали, зависи от лекаря и от апаратурата му. На мен например ощ в 11 седмица ми загатнаха пола ... после в 15 потвърдиха и сега чакам да затвърдим  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт