Чакаме вече ритничета, от нашите СЕПТЕМВРИЙСКИ мъничета!

  • 22 641
  • 740
  •   1
Отговори

Анкета

Гласувайте за заглавие на следващата ни тема!

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 735
  • Варна
  • Мнения: 64
Ами Канела тогава може да оставим за друг ден просто да се съберем в някоя сладкарничка. Ама трябва да се организираме  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 10
 newsm10 newsm10 newsm10 много ,много ЗА  Joy Казвате кога и се организираме.Аз принципно съм си свободна

# 737
  • Мнения: 39
edna ot nas,миличка голяма помощ са твоите съвети.Ще взема и аз да си публикувам списъчето и ще се радвам ,ако и него коментираш. Hug

# 738
  • Мнения: 2 802
ФейтHug  Heart Eyes днес само ти ми говориш за дъщетичка, всички днес пак ми обясняват как ще е момче. Като лъч светлина си  Laughing   bouquet

Дано  Praynig Hug А и ми се римуваше  Mr. Green

NaLu Записвам те  Hug



Хайде дами, скачайте в НОВАТА НИ ТЕМА!!!

# 739
  • Мнения: 844
Аз пък да кажа по поста на една от нас , че според мен пък са нужни
- шишета 2бр - едно голямо и едно малко (поне за вода , глюкоза  ако се налага , за изцедена кърма при нужда...) Не са излишни , все ще се използват;
-съответно и четката за шишета и препарата за съдове и стерилизатор също!
- чай за кърмачки ;
- бебешки лосион (по принцип аз изпозлавах олио , не са се запушили порите на малкия , но беше зима и има разлика)
- бебешки сапун - аз мия дупенцето сутрин с него;
- за спално бельо аз препоръчвам 2 комплекта от долен чаршаф , торба за завивка и отделно олекотена завивка според сезона , която да се пъха в торбата - по лесно е да се пере комплекта ,отколкото всеки път олекотената завивка. Моят дрбосък не понасяше чувалчета ..така си стоят;
- за ваната и аз препоръчвам да не е анатомична ,защото в началото бебето се къпе държейки го над ваната , а вътре тези неравности пречат!
- НЕ бих заменила ел.помпа с нищо!!! Аз съм ЗА , и то още от родилното!!
-Кенгуру използвахме съвсем малко , то може да се вземе и по-нататъка..
- За бейбикук-а и аз съм за, но също ти трябва след 6тия месец (ако ще захранваш по новите препоръки)
- Протектор за матрак аз съм твърдо ЗА , тъй като се е случвало доста пъти памперса да пропусне. Има много хубави протектори , които не запарват. ( и сега понеже малкия вечер пие много вода , протектора много добре се отраява на матрака Simple Smile))) )


# 740

Общи условия

Активация на акаунт