Чакаме вече ритничета, от нашите СЕПТЕМВРИЙСКИ мъничета!

  • 22 713
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 773
Stefanel аз пък имам позната в Бургас , която е много доволна от Дева Мария. Роди там съвсем нормално първото се дете, а сега и второ. Очарована е от отношение и всичко .

# 661
  • Мнения: 2 802
Здравейте и от мен бъдещи мамита,
И аз като вас очаквам моето съкровище през септември.

Добре дошла ... лека и безпроблемна до финала  Hug

# 662
  • shumen
  • Мнения: 18 205
Момичета как сте?Аз съм добре да Ви кажа.Само дето тази вечер ме боли коремчето нещо и пих Но-шпа,но ще видим.Иначе и аз си направих списък за покупките за бебо.

# 663
  • Варна
  • Мнения: 773
Аз пак да ви се оплача. Вече съвсем не чувам от тези капки  Sad Карам детето да вика като говори с мен. По улиците ми е едно тихооо. Кашлицата не спира, направо ми писна вече  Tired

# 664
  • Мнения: 7
прочетох едно мнение,че сме анрорексично слаби Cry не е така,спрямо височина разбира се аз съм напримен 168 и бях 43 кг,станах 45.500 сега съм 46.500:) смятам ,че са идеални пропорции Simple Smile не е хубаво да се качват много кила,първо за нас за кожата ни и здравето ни и след това,и после за бебчо...високото кръвно затваря много често едната артерия на пъпната връв Sad 
Аз мисля,че ако не е свързано със здравословни проблеми с ниското тегло се йивее по-сладко и лесно Hug Hug Hug
аз ще раждам в Тина Киркова Wink новото крило е супер,лежах там ,когато го откриха smile3521 smile3521 и специалистите са много добри,и само добри отзиви чувам Heart Eyes
а какво означава "отворени врати"

# 665
  • Мнения: 7
хихихи и аз да се похваля със качена снимчица newsm44 preggo newsm32 pacifier дано е розовооооо това тумбаче stork-girl stork-girl stork-girl

# 666
  • Мнения: 4
Здравейте мили мами Simple Smile

Относно количките, аз съм се спряла на тази: http://www.abc-design.de/bg/produkti/trikolki/cobra.html Има един лилаво-розово-кафяв десен, много е лека и маневрена, сгъва се много, което си е важно, като ходим на гости на бабите и дядовците Simple Smile) И е съвместима и с още 2 добри марки столчета за кола, което пак е много важно...

За венците, препоръчвам Елудрил, много силен и ефикасен, аз имам същия проблем Sad

Аз няма да бързам да купувам, само избирам засега и си попълвам собствен списък (то било много лесно и приятно, бре! Особено с помощни списъци като изложените тук, благодаря за което).

Една приятелка си взима вече мн неща от Mothercare и всичко почти е 2 пъти по-евтино от БГ магазина...

Някоя мама да живее в Сф, около Зоната? Може да се запознаем и после правим компания по време на голямото преселение всеки ден до парковете Simple SmileSimple Smile

Лека нощ от мен и мнооого успешен Петък утре, знам, че го чакате с нетърпение като мен хехе.

# 667
  • Мнения: 74
Здравейте!
Ох, не мога да спя Sad По цял ден тичам след малката, което вече приех за нормално, но сега и някакви киселини ми се появиха...цяла нощ май ще будувам #2gunfire
В сряда бях на преглед - според доктора е по-вероятно да е момче бебето, та ще помоля за синьо щъркелче. Май е рано, докторът беше много несигурен, но 2 пъти така каза, че си мисли newsm78 На 17ти съм на ФМ и ще е сигурно вече. Важното е, че след всичките ми боледувания, бебо е добре bowuu
Много хубави колички си избирате. Аз имам cangaroo exclusive. Много съм доволна - много стабилна и широка за бебето, много евтина, защото е стар модел. Само дето е като танк, но за сняг ми е идеална. Като се позатопли веднага си взех и лятна.
Хайде сега да разгледам снимките:)
Забравих да кажа за килограмите - не знам вие как се чувствате добре и здрави с тези килограми, но аз бях 58 преди да забременея на височина 160. Еми чувствах се чудесно, имах сили за всичко и грам не съм се мислила за дебела. Не се притеснявайте за качването по време на бременност! Хранете се здравословно. Сестра ми с втората бременност не можа да качи много килограми, защото ядеше предимно нездравословно. Детенцето беше много слабичко (да не ви плаша с гадните медицински термини, но същото се получава и при майки пушачки). Нямаше достатъчно подкожна мазнина. Сега пък е голям шишко вече Crazy Не знам доколко има връзка с качените килограми. По-скоро май е важно да има добро кръвоснабдяване към бебето, защото така то се храни.

Последна редакция: пт, 06 апр 2012, 02:31 от tiya_4

# 668
  • Мнения: 2 096
Совата на форума е тук.. пак будувам посред нощите аз.
Тия вярно е че е по важно кръвоснабдяването, а не качените кг. Аз качих 8 с предната бременност и родих 4кг бебе. Имам приятелка роди с 4кг по-малко от колкото забременя и бебето беше 3,600.
На някой му се повдигаше от пастата за зъби - споделям че ако се мие с наведена надолу глава, да изтича слюнката с пастата по време на миене, повдигането спира. Поне при мен.
Barbera явно имаш тапа в ухото. Боли ли те още? Промивките наистина са силно непрепоръчителни. Познавам бременна, която пострада от такава промивка. Но ако отидеш на УНГ може и с онова дългото металното да извади тапата. Другия вариант е да търпиш и да чакаш ухото да се само-почисти. В един момент определено ще се случи, защото това е естествената му функция. Но всичко това при условие, че нямаш болка. Ако се е образувала тапа пробвай и с фуниите , които ти препоръчаха, но ако има гъбичка е вероятно и да няма ефект. Но при всички положения не вреди. За кашлицата вече ще трябва да идеш на лекар.
За колички си говорите - аз само гледам още и не мисля да купувам предварително засега. Набелязала съм няколко модела със зимен кош, които и да не са триколки. Лятна най-вероятно ще купувам за второто лято чак.

# 669
  • Мнения: 42
Добро утро  Party
Много сте изписали  Crazy Аз само чета нали съм н отново на работа и нямам хич време дапиша, дори едва успявам да смогна с четенето  Laughing
Аз съм много навита за срещичка Hug Този уикенд би трябвало да имам гости, но не е сигурно още  newsm78 Ако решите нещо ще пробвам със сигурност да се добера  Peace
За килограмите аз ще съм по-скоро тип "и гръгът също е форма"  Laughing но не ме притеснява особено. Качила съм около 2 кг засега и сега съм 71  Embarassed
Целувки и хубав ден от мен  Hug

# 670
  • Мнения: 10
Добро утро ,момичета.
Как сте?
Аз от ранобудните Party
Вече изчистих с прахосмукачка и стирка....Абе както винаги от сутринта се метнах Laughing
Защо трябва да се чувстваме не здрави с килограмите си?Какво болнаво има в 45-46 килограма?
Аз се чувствам идеално,пълна с енергия!С желание за всичко.
Хубав ден на всички! Hug

# 671
  • Мнения: 184
Здравейте!
Ох, не мога да спя Sad По цял ден тичам след малката, което вече приех за нормално, но сега и някакви киселини ми се появиха...цяла нощ май ще будувам #2gunfire


Здравейте,
И аз имах киселини с предната бременост. Яж сурови(не изпечени) бадеми. По 3-4 като ти се появят киселините. На мен много ми помагаше, а и не вреди на нищо.
Относно килограмите,до сега съм качила само 1, но ако ви кача снимка, може да решите,че всеки момент ще раждам Grinning Имам огромен корем. Приятен и усмихнат ден ви желая  bouquet

# 672
  • Мнения: 2 802
а какво означава "отворени врати"

Ето  Hug  

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=showNews;id=5099

Момичета ... излизам за малко и се надявам докато се върна да не сте изписали света  ooooh!  Mr. Green
Няма да се бавя, а като се върна ще пусна новата тема  Hug

Последна редакция: пт, 06 апр 2012, 08:41 от F.a.t.e.

# 673
  • Мнения: 184
Здравейте,
И аз имах киселини с предната бременост. Яж сурови(не изпечени) бадеми. По 3-4 като ти се появят киселините. На мен много ми помагаше, а и не вреди на нищо.
Относно килограмите,до сега съм качила само 1, но ако ви кача снимка, може да решите,че всеки момент ще раждам  Имам огромен корем. Приятен и усмихнат ден ви желая
  bouquet

# 674
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Stefanel аз пък имам позната в Бургас , която е много доволна от Дева Мария. Роди там съвсем нормално първото се дете, а сега и второ. Очарована е от отношение и всичко .
Надявам се да е така,защото и аз смятам там да раждам.Понякога,обаче се вкарвам във филми  ooooh!
Момичета,аз май започнах да имам коремче  Heart Eyes Ще гледам скоро да кача снимки.

Общи условия

Активация на акаунт