София МЛАДОСТ (18)

  • 80 171
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 193
Прекрасна нова тема   bouquet !

# 16
  • Мнения: 246
И аз да кажа благодаря за темата! Докато видя , че има нова тема, вече две страници се изписали? Laughing

# 17
# 18
  • Мнения: 7 263
Да запитам за хубав фитнес в Младост 4, по възможност да има и групови занимания ( йога, пилатес) - за жалост студио Лолита затвориха  Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 35 098
Да запитам за хубав фитнес в Младост 4, по възможност да има и групови занимания ( йога, пилатес) - за жалост студио Лолита затвориха  Sad
Ееее, аз точно се засилих там да почвам.... ooooh!
Лени, в Спорт Депо. Преди 2 години ходих на комбо- аеробно, пилатес, тай чи. Добре ми понасяше, но щом се позатопли залата се препълни и стана абсурд просто ooooh!
Мини и вземи програма, има всичко, различни инструктори- може да ти хареса нещо Peace
Някой беше пуснал линк за зала в новата сграда на Крит/ срещу Макдоналдс /, инструкторката също беше похвалена.

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Тини-мини, да е здрав и щастлив малкия Ники!   bouquet

Снощи видях, че са открили чистак нов лъскав фитнес точно зад пазарчето на Младост 3 /в един от новите блокове/.

# 22
  • Мнения: 7 263
Ms.Gorgeous аз ходих един месец в тази зала в Крит, но нещо не ми допадна. В смисъл залата е прекрасна, собственичката е любезна, мила,  но просто заниманията по пилатес не са моите - иначе нямам забележки. Пробвай ги, ако искаш.
И аз съжалявам за Лолита, защото инструкторката беше супер, залата беше много готина, но .... според мен малко недооцени тя кризата и леко по-височките цени я подведоха. Жалко наистина, ако не беше такава зловеща кризата, можеше и да оцелее...
За жалост аз съм с много ограничен избор - в смисъл мога да практикувам само йога, пилатес, и каланетика - аеробика и тае-бо няма как ... ще се разходя още в понеделник до Спорт Депото, а търся нещо около Бизнес парка, за да не губя излишно време.
Иначе за Тае-бо горещо бих ви препоръчала Вержи в тази зала в Крит - ето го сайта http://sportclub-iliana.com/sofia/
Ника, би ли дала малко по-точен ориентир - блок да речем  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 35 098
Лени, ако си фен, точно срещу входа на Бизнес Парк-а в новата кооперация има занимания с Power Plate. / втори етаж/ Заниманията са индивидуални, за по 20 мин., но ефекта от тоя уред е страхотен. Натоварване има сериозно, като за 20 мин все едно си направил два часа тае-бо, но е много щадящ за стави, кости и т.н. Една тренировка е 10лв, като има и пакетни цени.
Да препоръчам, че ходих на масаж там и съм много доволна.

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лени, ако дойдеш на фитнес в Спорт-Депо ще те придружа  Hug
Но се оказва, че само сутрин от 7ч. ще ми е удобно да ходя... Ма тъкмо няма да мирише на мускули.

Ms.Gorgeous, тоз пауър плейт звучи интересно... Thinking Thinking

Някой да подскаже детски магазин за официални момчешки костюми? В булчинския магазин в Мл.4 бях... Но нещо не ми харесаха цветовете. Пък аз искам и само сако...  Rolling Eyes

# 25
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Ms.Gorgeous аз ходих един месец в тази зала в Крит, но нещо не ми допадна. В смисъл залата е прекрасна, собственичката е любезна, мила,  но просто заниманията по пилатес не са моите - иначе нямам забележки. Пробвай ги, ако искаш.
И аз съжалявам за Лолита, защото инструкторката беше супер, залата беше много готина, но .... според мен малко недооцени тя кризата и леко по-височките цени я подведоха. Жалко наистина, ако не беше такава зловеща кризата, можеше и да оцелее...
За жалост аз съм с много ограничен избор - в смисъл мога да практикувам само йога, пилатес, и каланетика - аеробика и тае-бо няма как ... ще се разходя още в понеделник до Спорт Депото, а търся нещо около Бизнес парка, за да не губя излишно време.
Иначе за Тае-бо горещо бих ви препоръчала Вержи в тази зала в Крит - ето го сайта http://sportclub-iliana.com/sofia/
Ника, би ли дала малко по-точен ориентир - блок да речем  Peace
Новия фитнес е в един от тия новите блокчета (кафявите) точно зад Пазарчето в Младост 3 - до игрището и автомивката. Има голяма витрина и се вижда.

# 26
  • Мнения: 7 263
радос сетих  се къде е, ще го наобиколя.
Шани, то и на мен са ми много ограничени възможностите, сега ходех през деня в обедната почивка и беше супер, ще видя в Спорт депото, какви са шансовете.
Ms.Gorgeous знам ги - Институт Силует се казват - страхотни са наистина, не знам обаче дали ще се справя финансово да ходя на този Пауър Плейт - иначе ходих и аз на 2 процедури там и са страхотни сладури.
Шанова, имам едни черен костюм, ама май ще ви е малък  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 550
Записвам се в темата с най-услужливите съседки Simple Smile

За фитнес нямам опит, но мога да помогна ако някой иска да се занимава в домашни условия   bouquet (голям зор е докато се наканиш, но като се свикне е по-лесно).

# 28
  • София
  • Мнения: 6 011
Лени, в блок 385 е новият фитнес, сега го погледнах на картата, че не ги знам по номера.  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 265
Лени, в блок 385 е новият фитнес, сега го погледнах на картата, че не ги знам по номера.  Peace
Да, там е. Това са "нови' 4 блока до пазара и Дара.

Благодаря за новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт