София МЛАДОСТ (18)

  • 80 305
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • София-Младост
  • Мнения: 23 397
Ала-Бала ,и 5-те ккьошета ме устройват.

Още нещо ,някъде назад в темата ,някой беше дал кординатите на техник на перални ,но нещо не мога да намеря тези постове.Ако може да ми дадете някаква препоръка ,че на свеки пералнята пак нещо се е скапала.
http://www.beautyface-bg.com/contacts.htm
Ходила съм, но преди години, бяха пуснали ваучери...много доволна!
И да си знаеш...мъж прави педикюра!

# 676
  • Мнения: 478
Тайра аз водя сина ми при Азади,но тя излиза отпуск от 1 август до 17 септември,май няма да ти свърши работа като ти гледам лентичката.До нейния кабинет е д-р Китова,много добри отзиви чувам от мои приятелки( 3 етаж е това-коридора вдясно от асансьора).
За частна ясла -градина Аника-имат страница във фейсбук,няколко дечица на познати я посещаваха докато не ги приеха в държавни градини,в Младост 4 се намира.

# 677
  • София
  • Мнения: 35
unforgiven а в коя полоклиника е това?Наистина не ме устройва твоят доки  Cry

# 678
  • Мнения: 478
упс-за 25 Дкц говоря,сори ако не съм те разбрала.Ти в коя търсиш?

# 679
  • София
  • Мнения: 35
Ами и 25та ме устройва.Иначе аз съм тука до метростанция Младост и ако не намеря някой по-близо ще ида да видя д-р Китова  Simple Smile

# 680
  • София-Младост
  • Мнения: 23 397
Ами и 25та ме устройва.Иначе аз съм тука до метростанция Младост и ако не намеря някой по-близо ще ида да видя д-р Китова  Simple Smile
Мариана Иванова, Ячева, Янкова...пак 25-та

# 681
  • Мнения: 478
Успех дано намериш педиатър,напоследък чувам доста че не записват поради големия си брой пациенти,но при нас да ти кажа как процедираме.Джипито на сина ми е Тодоров-но при него ходя в краен случай когато я няма педиатърката,иначе само при нея за преглед,тя е човека който дойде вкъщи след изписването,после си избрах личен лекар,така че ако прецениш,избери си някои вземи му координатите и му се обади в деня на изписването-ще дойде още на следващия ден.После може да си избереш джипи на детето.Добър педиатър също-Цаловска-25 Дкц.

# 682
  • Мнения: 98
tayra в поликлиника Младост в мл1 мога да ти кажа страхотен лекар,казва се Димитров,много добър диагностик е,но за съжаление неможах да запиша малката при него защото не го знаех когато се роди и беше бебе.
Иначе за 25 ДКЦ мога да препоръчам сегашната ни педиатърка,Соколова,много добре се разбира с децата,предразполага ги да се чувстват добре изчаква и т.н от към отношение е страхотна!Относно лекуване не изписа АБ с лека ръка,слава Богу не ни се е налагало да ни лекува нещо по сериозно(дано не ни се и налага)това ни е 3-тата педиатърка за тези 2г и 5 мес.1-во бяхме при Вашева,после при Катя Иванова...аз лично не останах доволна,но всеки има мнение разбира се.
За Китова и Мариана Иванова също чувам позитивни мнения...както и за Ячева.

# 683
  • София
  • Мнения: 1 193
Ала-Бала ,благодаря за препоръката ,ако не намеря нещо по-на близо ,там отивам.Изобщо не ме притеснява ,че е мъж.

tayra ,ние сме при Димитров и съм повече от доволна!

# 684
  • София
  • Мнения: 35
А поликлиника Младост кое се води?Този медицински център в бл.54 или това,което съм чувала че е близо до бл.37?

# 685
  • Мнения: 7 263
Надявам се, че това няма да се смята за реклама. Името на салона е Атина Стил, във високия дълъг блок, намира се между ключаря и хранителните стоки. Аз започнах да го посещавам след положителните отзиви на една съфорумка, и въпреки че нямам опит с други салони, се радвам, че се доверих на мнението й.

Момичета, кой точно блок е това?  Embarassed

# 686
  • София
  • Мнения: 3 127
Бл. 342, точно на спирката на автобус 305 посока Младост 4, срещу фитнес Кондор. Има клон на Банка ДСК. Peace

# 687
  • Мнения: 7 263
Бл. 342, точно на спирката на автобус 305 посока Младост 4, срещу фитнес Кондор. Има клон на Банка ДСК. Peace

Много благодаря, а телефонче някакво за часове? Може и на ЛС  Wink

# 688
  • Мнения: 10 547
А поликлиника Младост кое се води?Този медицински център в бл.54 или това,което съм чувала че е близо до бл.37?

До бл. 37, но Ивайло Димитров не взема нови пациенти. Същото е и с другите педиатри в ДКЦ-то, но това не ти пречи да пробваш на място. Не очаквай нещо особено като внимание и отношение. Претрупани са с пациенти.
Смените на Димитров са- четна сутрин, нечетна- следобед.

П.П. В кой блок си? Пусни на лични, ако искаш.  Simple Smile

# 689
  • София
  • Мнения: 35
Касита в бл.65 съм.Тя съседката ми е при д-р Димитров и утре все пак ще му звънна,но не съм с големи надежди...Иска ми се да е близо до нас педиатъра,че нямам книжка,а зимно време с малко бебе по градския много много не ми се обикаля...

Общи условия

Активация на акаунт