София МЛАДОСТ (18)

  • 80 297
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 695
Моята щерка я заведох на куклен театър малко преди да стане на 3 и много й хареса. Но трябва да се избере подходяща за възрастта постановка, примерно "Трите прасенца".  Laughing

# 76
  • Мнения: 82
tini-mini, Lennyh, Касита, много ви благодаря   bouquet

Касита, с 8,2 т. сме и за сега там и в 71 ОДЗ сме с най-обозрим шанс за прием. В ДЗ край нас сме в гранични групи и ще трябва да залагаме на късмет.

Още един път ви благодаря и успех в кампанията, на който има нужда от такъв!

# 77
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз водих Пепи на куклен театър няколко пъти. Нито веднъж не му беше интересно. Стоя си до края, но не му привлякоха вниманието и блееше през цялото време. После каза, че не му харесва. А постановките бяха съвсем подходящи за него. Но и на кино не му харесва да ходи. Явно си е до дете.
Но пък харесва театърчетата, които им изнасят в градината.

# 78
  • Мнения: 22
момичета знам че се коментираше темата но не мога да открия къде. Въпроса ми е къде в младост има народни танци за начинаещи?

# 79
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В 10СОУ има нар. танци, но дали са начинаещи?  newsm78
И в Читалището на Мл.1...


И Честит Великден  easter , момичета!

# 80
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
В 10СОУ има нар. танци, но дали са начинаещи?  newsm78
И в Читалището на Мл.1...


И Честит Великден  easter , момичета!

Предполагам, че става дума за това. Има групи за различни нива - от начинаещи, до такива, които ходят по турнета извън България.

# 81
  • Мнения: 943
Комшийки, дали има някоя сред вас, с впечатления от д-р Павлова (стоматолог в 25 ДКЦ) ?

  bouquet

# 82
  • Мнения: 3 248
Леле, колко много страници съм изтървала!  ooooh!

Ника, мерси за идеята за нов (за мен) маршрут до Хит-а. Видях го как е в Гугъл Мапс, става малко дългичко от там, където сме ние, затова ще пробвам по Бъднина и през същата пешеходна пътека на Москов, да видя така как ще е. Не знаех, че и от тази страна на магазина има вход. Ако проработи този маршрут, ще е супер, защото излиза, че е само километър.

За "паркинга" пред Крита и аз се сблъсках с това творение онзи ден, една кола беше спряла почти изцяло вържу тротоара. Не ги е срам, как може да не им пука, някои хора нямат грам мозък и/или култура.  #2gunfire

# 83
  • София, България
  • Мнения: 2 228
В 10СОУ има нар. танци, но дали са начинаещи?  newsm78
И в Читалището на Мл.1...


И Честит Великден  easter , момичета!

Предполагам, че става дума за това. Има групи за различни нива - от начинаещи, до такива, които ходят по турнета извън България.

Точно това е в 10-то училище. И в читалището срещу него е същата школа. Аз ходя там. В чужбина сме ходили веднъж, но тази година има планирани още две ходения. Иначе и в София се събираме и по България ходим  Wink Преподавателят ни е много добър. Има и начинаещи групи, но не знам дали в момента почва такава.

# 84
  • Мнения: 42
Здравейте на всички мами от Младост. Ние сме от скоро в квартала, но мога да кажа, че много ми харесва. Особенно велоалеята, защото от скоро караме без помощни колела и сега "разучаваме" квартала моторизирани...почти като в Германия /е щеше да е хубаво да няма спряли коли на алеята, но се надявам, че и това ще стане/. Суматохата по местенето отмина и е карайно време да си потърся фитнес. Утре мисля да посетя Флайс /най-ми е близо/. Залата съм я разглеждала, но не знам нищо за сауната там. Ако някой има инфо ще съм много благодарна. Хубава вечер и много пролетно настроение на всички. Simple Smile

# 85
  • Мнения: 2 905
Гледам, че сте писали за куклен театър. Къде водихте децата? Тук в квартала има ли някъде или направо в Кукления театър?  Simple Smile

# 86
  • София-Младост
  • Мнения: 23 393
Гледам, че сте писали за куклен театър. Къде водихте децата? Тук в квартала има ли някъде или направо в Кукления театър?  Simple Smile
Има всяка неделя в Палавници, от 12часа, ако не бъркам.

# 87
  • Мнения: 3 695
Аз я водя най-често в Кукления театър на Гурко или на Янко Сакъзов. После открихме театър Възраждане, той е пл. Славейков, там бяхме много впечатлени, и аз включително Simple Smile, не е куклен, а героите са самите актьори, залата е 2-3 реда и все едно си на сцената. Simple Smile Гледахме "Червената шапчица" и "Бабината питка" там.
В Младежкия театър сме гледали "Карлсон, който живее на покрива" - също страхотно.
В Младост знам, че има куклен театър в 145 СОУ, Мл. 1А - малък куклен театър "Слон", но не сме ходили там. Peace

# 88
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Народни танци за начинаещи

# 89
  • Мнения: 1 531
ние имаме театри в градината... водя я на балет, рисуване от "изкуство за малките" и разни други инициативи  Heart Eyes

тини-мини, там, във възраждане, ще е и моето представление... нали ходя на актьорска школа аз Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт