През АВГУСТ моето коремче сладко ще сбъдне мечтата ми да сме мама и татко

  • 26 963
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 98
Добро утро,момичета.
Приемете виртуална почерпка от мен(не можах да кача снимка) smile3510  food010-моята принцеса днес става на 11 години!Много съм щастлива,от сутринта ми е едно превъзбудено,хем се радвам,че пораства,хем си викам-кога минаха единадесет години.
Диди24,аз съм така повече от две седмици.Питах лекаря,каза,че тая тежест идва от това,че бебето е ниско долу,което е по-лошия вариант,но каза,че за вторите бременности е нормално,и трябва по-голямо пазене и почивка.
~Галка~ ,много се радвам за теб,прекрасно е,че вече няма кисти,дано и при мен да се разминат нещата,ще видим в петък.И аз като теб не бях очарована от ФМ-очаквах повече.Сега ще чакам 29 седмица за последната,дано там се види повече.
Лек и слънчев ден от мен!  bouquet

# 46
  • Мнения: 16
Здравейте,

Ето ме и мен. Вчера бях на ФМ, всичко с бебето е наред. Ще си имаме момченце.

# 47
  • Мнения: 2 052
ИВКА_777 да ти е жива и здрава рожденничката и много да те радва.
mishi17 честити сини гащи Simple Smile
Утре съм на консултация и се надявам и аз да разбера цвета на гащите, нямам търпение да разбера дали всичко с бебо е наред, а само преди 2 седмици ме гледаха и имам чувството, че е минала цяла вечност. Имам нужда всяка седмица от ехограф  Joy
Снощи сънувах, че бебо не пожела да покаже момченце или момиченце е, дано съня не се сбъдне  Stop

# 48
  • Варна
  • Мнения: 25 311
Запис и от мен Hug
Диди,
и аз от време на време имам усещания, подобни на твоите и като чета колко от нас ги имат явно са нещо нормално.
ИВКА_777,
честита ти рожденичка, да е жива из драва  bouquet newsm59
Dafi,
и на мен ми трябва подвижен ехограф ooooh! От 2-3 дни съм яко на черешата, вчера се чух с моя док, успокоих се за момент, днес пак се вкарах в едни филми и пак му звънях, но тъкмо влизаше в операция и обеща да ми се обади след това. В последните дни само сънувам кошмари, ужас Crazy

# 49
  • Мнения: 27 524
Диди, и аз към отбора на тези усещания, още преди няколко теми, т.е. месеца, бях споделила за същото и имаше и други момичета. Рядко е, но е същото, което описваш. Не го мисли, не е притеснително  Hug

Галка, и аз имам същите опасения да не се получи и при мен подобно нещо с феталната. Съжалявам, че така е станало при теб, ама и честно казано не се изненадвам  Confused
Радвам се, че си добре вече  Hug

Миши, честити сини гащи  Hug

Ивка, честит празник на теб и малката ти принцеса, щастливо детство й желая   bouquet

# 50
  • Мнения: 844
Честита нова тема! Блонди , много е хубаво заглавието отово !   bouquet

# 51
  • Мнения: 6
zdraveite i ot men!Strahotna tema Blondy  :bouquet:ZAPIS!!!!

# 52
  • София
  • Мнения: 29
Ивка, честито ти рожденничка, да ти е жива и здрава, много да те радва и да ти помага   bouquet
KameliaIaneva, добре дошла, успешна бременност и дано всичко до края ти е наред Hug
Миши, честито за пола Flutter
Наситина все по-малко имена остават без щъркел.., дано в тази тема вече и аз си имам Confused
Диди и останалите момичета със същите проблеми, не се притеснявайте, аз зная, че тази тежина се получава или от ниска плацента или ако бебнцето е разположено и го носите по-ниско. Наблюдава се сравнително по-често с майките, които чакат момиченца, защото било характерно за тях да са разположени по-ниско, а момченцата са по-високо (не че сигурно няма изключения). Също така, това усещане е характерно вече за края на бременността, през 9-я месец, когато бебето слиза по-надолу и казват, че тогава е нормално да загубим и около 1 кг. от текущото си тегло Simple Smile
~Галка~, съжелявам, че така е протекъл прегледа, толкова я чакаме тази ФМ, а подобно държание и претупване...много разочарова Twisted Evil Дано и с моята на 09.04. не се получи така Crossing Arms Хубавото е, че поне си се успокоила и новините за кистичките са добри, за аортата - не се притеснявай, и тя ще се регулира от само себе си.
Темата е страхотна, както винаги  bouquet

# 53
  • Мнения: X
Ивка - да ти е жива и здрава рожденничката.. Боже, наистина годините си минават много бързо, а животът е толкова прекрасен, въпреки целодневните ни борби за преживяване  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 6
Запис и от мен.
Страхотна нова тема.

# 55
  • Мнения: 71
И аз да се включа в темата. Страхотна както винаги с много хубави снимки.

Ивка честита ти рожденичка. Да ти е жива и здрава и много да те радва.

Аз още нямам час за ФМ, ама сигурно ще е другата седмица.

# 56
  • Мнения: 393
Здравейте мамчета Simple Smile

Ивка_777, да ти е жива и здрава Мартина, да е много щастлива!   bouquet

Добре дошли на новозаписаните   bouquet

Бюти, много се зарадвах за вас, когато прочетох за решението ви!!! Hug  

Галка, чудесно е това, че кистичките са се резорбирали, ама ти си го знаеш де Simple Smile

Блонди, отново благодаря!  Hug

При нас нищо интересно. Хемоглобина ми е в норма, леко съм настинала, а от там и левкоцитите са ми малко завишени. Ема е с конюктивит от ДГ и така.

Хубав ден от мен  Hug

# 57
  • Враца
  • Мнения: 800
Бюти, браво  newsm44, дано да можеш да огрееш навсякъде, аз много обичам положителните емоции и изобщо подобен вид събития, сигурно бих се постарала да съм навсякъде  Mr. Green
Ивка_777, да ти е жива и здрава младата дама и да ви радва много занапред.   bouquet

Аз да ви се похваля, снощи бяхме на юбилей на една близка и беше много забавно, друснахме с бебето 5-6 хорца (имаше и от по сложните) и се чувствам много добре. Пийнах и една чашка бяло вино.  Wink

# 58
  • Мнения: X
Дбс  Hug Hug
Феери, май ще огрея навсякъде - на 5 май кумуваме (преди това моминското на булката), на 12 май е абсолвентската, на 13 май ще ми е моминското парти, а на 20 май сватбата  Mr. Green
Май месец ще се разорим тотално  Mr. Green, но пък ще се заредим и с много емоции и спомени.. парите идват и си отиват, здраве да е  само Hug Hug
Браво на теб за хорцето, чак на мен ми се доигра  Mr. Green

# 59
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Явно не съм единствена с тези усещания. Но при мен плацентата е възможно най-високо, най-отгоре на матката (те лекарите го наричат дъно, де). Бебето явно го нося ниско, въпреки ,че лекарите не са ми казвали такова нещо. Сутринта като си лежах го усещах да ме рита почти до пъпа, веднага като станах и го усещах ниско долу  Crazy. А последно беше застаналао с главата надолу, ама то си се върти още постоянно. Аз си мислех, че е от това, че ми е второ и вече мускулатурата вътре е по-отпусната, а мама и на мен ми беше казала още в началото, че момичетата се носят по-ниско. Мерси за споделеното, успокоих се, че не съм единствена!  Hug
Ивка, честита ти рожденичка!!! Да ти е жива и здрава!
Камелия, добре дошла и от мен!
Миши, честити сини гащи!
Галка, браво за хубавите новини за мозъчето. Ама какви подробности ви казват само, аортата на матката...на мен чак такива неща не са ми казвали, дали ги гледат?  Thinking
 Аз понеже от сина ми имам много запазени дрешки, но естествено само розови нямам и сега съм се впуснала в едни розови поръчки-роклички, чорапогащници, чорапки с панделки, одеалца  Crazy И снощи докато спях, като ми се е втълпило в главата, ами ако пак ми кажат момче, какво ще ги правя толкоз розови нещица  Mr. Green Та, дргугия път ще искам и да ми кажат на колко процента е момиче и ако може да видя пола на 3-4 Д с очите си.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт