Анатомията на Грей - Тема №15

  • 36 609
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 144
Еее, Бум, ква си лоша ся - тръгна си, щото Кали не я иска Mr. Green

Ааааа не тъй Гея...
Тръгна си щото в проучванията на аудиторията не я намериха за достатъчно секси за Кали.
И затова я смениха за по-лъскава версия, като се сетя в началото на Джесика колко и се дразнех заради товаааааааа, но сега ми е в топ 3.  Hug
Така че всяко зло, за добро  Whistling

# 706
  • Мнения: 2 908
На мен пък отново нищо не ми става ясно от промотата-напротив, вижда се само доста оцъклената Лекси, ама не мога да повярвам,че ще ни я покажат на промо от рано сега...Сега четох и спойлер, в който се хвърля пясък в очите,че може да е дори някой непознат, (ама от самолета, не от болницата) не от нашите 6-ма, а това, дето се казва: "Шестима паднаха, един ще умре", можело да не значи непременно,че единия е от нашите шестима... Shocked Започнах да мъдрувам пък сега кой ще да е той-значи седми някой. Ох, не мога да чакам до петък, ще гръмна. Confused

# 707
  • UK
  • Мнения: 4 311
Имаше нещо заради Изи, Ерика се разфуча, като разбра, че Изи е срязала жиците на Дени и "откраднала" сърцето и под носа, искаше май да я докладва някъде, Кали тръгна да я защитава, двете се скараха...

# 708
  • Мнения: 9 144
Имаше нещо заради Изи, Ерика се разфуча, като разбра, че Изи е срязала жиците на Дени и "откраднала" сърцето и под носа, искаше май да я докладва някъде, Кали тръгна да я защитава, двете се скараха...
Хан се скара с Уебър и му каза, че е безпринципен, защото защитава Изи или нещо там от сорта.
Чак след това си взе сбогом с Кали на паркинга и повече не я видяхме.

# 709
  • Мнения: 0
Изи  Heart Eyes  като се замисля,Ерика ме кефи повече от Аризона,някак си ми е много пооо "жива",така да кажа  Rolling Eyes Аризона ми е много заспала и  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 2 908
Мен пък Аризона ме кефи повече от Ерика, онази ми беше много...мъжкарана. То така правеха двойката-мъж-жена с Кали по-истинска де  Mr. Green-ама много беше студена и някак противна. Махането на Бърк ме подразни повече от това на Ерика. Нея дори не я забелязах кога отлетя. Laughing Добре,че смениха Престън с мачото Оуен, че едва го преживях.

# 711
  • Мнения: 389
Ако правилно си спомням, актьорът, който играеше Престън Бърк пък беше сменен заради скандал с гей-обиди срещу T. Р. Найт (Джордж)  Thinking

Кога излиза новия епизод?

# 712
  • Мнения: 2 908
То пък и Кристина как смени чернокож с рижав не е истина. Joy

# 713
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
Мда, заради това го махнаха Бърк.
Аз не съжалявам заради Ерика, някак епизодична ми беше и не ми хареса толкова, виж Аризона е друга бира Mr. Green Но не ми се иска никой да махат, а за Теди ще ми е особено мъчно Cry

# 714
  • Мнения: 3 248
На мен пък отново нищо не ми става ясно от промотата-напротив, вижда се само доста оцъклената Лекси, ама не мога да повярвам,че ще ни я покажат на промо от рано сега...Сега четох и спойлер, в който се хвърля пясък в очите,че може да е дори някой непознат, (ама от самолета, не от болницата) не от нашите 6-ма, а това, дето се казва: "Шестима паднаха, един ще умре", можело да не значи непременно,че единия е от нашите шестима... Shocked Започнах да мъдрувам пък сега кой ще да е той-значи седми някой. Ох, не мога да чакам до петък, ще гръмна. Confused

Шонда каза, че умрелият ще е основен и любим герой, а не някой непознат. Но аз ще ти кажа кой е седмият на самолета - ПИЛОТЪТ!  Wink

# 715
  • Мнения: 5 478
На скритите снимки на Boomer не ви ли се струва, че затиснатата ръка е с тъмно синя престилка? А с тъмно сини са само завеждащите. Другите са със светло сини. Или може и заради сянката от самолета така да ми се вижда  Thinking

# 716
  • Мнения: 9 144
Арабеск грешиш,
Скрит текст:
Аризона е в отпред сама с пилота, останалите са с частта от опашката като затиснатата си е Лекси.
Дерек според мен ще липсва до края на серията.
Пилотът си е жив и се вижда как си движи ръката, вероятно е заклещен, но Аризона не може да му помогне.

# 717
  • Мнения: 0
И аз не искам Теди да си тръгва.Радвам се,че махнаха оня черния,едвам го траех...

# 718
  • Мнения: 5 478
Добре, успокоих се, че Аризона може би ще живее Laughing Някъде назад някой писал, че трябва накрая да направят едно състезание за най-точни догадки  Crazy

# 719
  • Мнения: 3 248
Бумър, аз не коментирах дали пиилотът е жив или мъртъв, просто на мишка върху книжка ѝ беше чудно кой ли може да седми човек в самолета, реших да дам малко светлина.  Wink

Да идва петък вече! Няма ли да пуснат малко сник пиици...!

Общи условия

Активация на акаунт