БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 95

  • 89 094
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 136
Ауу,че бързо шиете,И все красиви неща,И аз да се запиша в новата тема с един банален за някой гоблен,но сега си го рамкирах ,Лек и спорен ден ви желая,  bouquet

# 16
  • Мнения: 581
Тарзанка, аз бялата панама я разчертавам с най-обикновен химикал марка "Шнайдер". Пере се няма проблем. Ето за какво става на въпрос.
http://www.google.bg/imgres?um=1&hl=bg&client=firefox-a& … p;tx=65&ty=38
Еминав, на колко каунта го шиеш и бяла ли е основата?

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 11:41 от olenka63

# 17
  • sf
  • Мнения: 10 213
Да не ви изпусна  Hug
нямам нищичко за показване,но пък днес имам рожден ден,така че се почерпете  Mr. Green

# 18
  • Враца
  • Мнения: 871
donsita..Да ти честитя първа..  Peace Нека от здраве и късмет да не се отървеш.Това ми е любимото пожелание.но имаш ли това,друго не ти трябва!  Hug Весело изкарване на празника.. Peace

# 19
  • Мнения: 434
Аз вече не рискувам да разчертавам с какво да е. Преди разчертавах с черен обикновен молив. Винаги се изпираше. Е, на един гоблен не се изпра. Аз съм го казвала много пъти това - киснах, търках, прах няколко пъти с какво ли не.Накрая и в пералнята го пуснах, защото го бях прежалила. Ами не се изпра. Сега си седи рамкиран и закачен, защото си го харесвам, но с разчертан молив.

 Ясно се вижда и не е красиво.

# 20
  • София
  • Мнения: 27
на 18 ivory, и точно там е проблема-често се сменят цветовете, а е много ситно и много често го оставям настрани защото ме изморява.Обаче само да мина половината и ще го избоцкам бързо. Тези храсти и цветя са ужасни, но пък става хубав. Иначе отмарям с това https://plus.google.com/u/0/photos/113177665410059650737/albums/ … 25639888957238129 , ама и той не ми върви нещо.
Честит рожден ден на donsita и на margi_vr на патерици! Пожелавам Ви много здраве, успехи и свободно време за хобито.
tarzanka аз разчертавам с фулмастерите на кариока, винаги ми се изпират и проблеми няма.

# 21
  • Мнения: 265
donsita  Hug бъди здрава и щастлива   bouquet
nadeto_sp двата варианта на пумата, за които говорим е, че единия се получава със сивкаво-сребърна луна, а другия - със зеленикава. Разликата е в ключа. Повечето момичета предпочитат сивата луна , включително и аз, и затова се търсеше пумата със сивата, а не със зелената луна. Но ако ти си го поръчала готова комплектовка - по оригинал луната е сиво-сребриста Peace
Албенка и ти шиеш много бързо - много да симпатични тези пеперудки Heart Eyes
sissak на това, че ти се вижда разчертаното .... аз гледам на него като на ефект, а не като дефект Peace Не стои грозно Thinking , никак даже Peace
Аз никога не разчертавам. На няколко пъти още на първите 2-3 гоблена с неразграфена панама правих тропоска на квадратчетата.....сега вече ме мързи ooooh! освен това и бързам да започна гоблена - като е нов и ми е мерак Grinning

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 12:23 от didida

# 22
# 23
  • Мнения: 0
Някой може ли да ми помогне със схема за часовник? Но да е нещо по-лесно....????
Неможах да открия назад в темите!
Благодаря предварително!

# 24
  • Мнения: 482
Честито на рождениците, бъдете здрави и усмихнати, Донсита и Марги!
Аз също завърших нещо от томболата - лично мой книгоразделител Simple Smile Сега май ще започна едни пеперудки /пак от томболата/.

# 25
  • Мнения: 0
Някой може ли да ми помогне със схема за часовник? Но да е нещо по-лесно....????
Неможах да открия назад в темите!
Благодаря предварително!
Какъв часовник?Детски или друг тип? Тук има много http://club.osinka.ru/search.php?forum=57&q=%F7%E0%F1  #Milti

# 26
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
donsita честит рожден ден и от мен! Бъди жива и здрава, много обичана и желана!  Hug

Аз снимах най-накрая моите великденски яйца.


Албенче, и аз ги имам тези пеперуди. Уших ги доста бързо, но конурния бод ме изнервя винаги и сега чакат да го завърша. Много са красиви!

# 27
  • Мнения: 24
Да ни е честита новата темичка!

# 28
  • Мнения: 1 646
donsita, да си жива и здрава и много щастлива  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 607
 Честит рожден ден  donsita    bouquet  bouquet  bouquet
Моного здраве , късмет и любов   newsm59

Общи условия

Активация на акаунт