БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 95

  • 89 112
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19
Честит рожден ден Донси  Hug жива и здрава, много обичана и щастлива! Много приятни мигове с любимите хора и с любимото хоби естествено! Tada

Дуданка яйчицата ти са страхотни!   bouquet

# 31
  • Мнения: 1
Аз като нямам нищо за показване (а поскоро ми мързи да чака в радикал моите яйца) поговоря за други неща

Наде, по принцип няма 2 варианта на Пума, оригинални 2 няма. Единият е оригинал и направен пренабор с оригинал, а вторият е личната идея и изменения на цветове на едно момче - аз предната тема показвала блог или форум откъде тя дошла, но сега го загубила Embarassed

Флумастер - и аз имам флумастери, но мога и разчертавам с детските флумастери Крайола - на водната основа - на опаковка нарисувана капка - те точно за това предназначени - ако децата омацкат се - да изпереш им дрехите лесно hahaha
А като аз голям мързил - аз правя друга комбинация - не обичам гледам-броя-шия, аз очертават (оцветявам) по-големо място от гоблен, кое шиет се с един цвят - и вървя по оцветеното Joy Joy Joy
За тази цел детските флумастери на водната основа са идеални Peace

# 32
  • Мнения: 22
Честит рожден ден Донсита   bouquet. Да си здрава, обичана и усмихната  Hug.
Аха Вишенка каква е хитранка   bouquet

# 33
  • Мнения: 265
Вишенка директно върху панамата ли чертаеш   Laughing "пътя" на иглата с конеца?
Много хитро Peace

# 34
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Честит рожден ден на Донсита! Бъди жива и здрава много щастие и късмет!

Аз днес сутринта си купих черна панама на метър с идеята /подчертавам с идеята/  да шия Пумата. Като почна да я шия  ooooh! ще питам кой ключ съм намерила - със сивата или жълтата луна!

Аз никога не разчертавам, дори вече като шия на разграфена панама не си номерирам квадратчетата.  Когато шия на неразграфена панама почвам от средата и „въртя“ накъдето ми падне.

# 35
  • Мнения: 0
tomitooo,  благодаря имам да разглеждам часовници ехе...........

# 36
  • Brussels
  • Мнения: 160
Честит рожден ден, Донсита! Желая ти много здраве, щастие и любов!  bouquet

Дидида, Вишенка, благодаря! Имам оригинална комплектовка на пумата и част от луната е в светло зелен цвят.  Значи би трябвало сивата луна да е неофициалната версия  newsm78

# 37
  • Мнения: 643
На сайта на Аксиома също ми зеленее

http://www.axioma.3clab.com/gobleni/riolis/100-010.jpg

Ето тук ушита оригинал  и по схема , по-хубави снимки  не мога да намеря

http://www.stitch.su/riolis/100-010&gallery

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 14:48 от ina.

# 38
  • Мнения: 1
Вишенка директно върху панамата ли чертаеш   Laughing "пътя" на иглата с конеца?
Много хитро Peace
диретно на панама оцветявам нужният брой квадратчета - тука на снимка виждат се - на ръка на пепеляшка (в поголеми гоблени това по-голем участък) - кога има няколко цвята с таива участви просто чертая в различни флумастери и боцка си боцкам hahaha


Както казва моята майка - "лень двигатель прогресса" (мързил мотор на прогреса - малко куц превод)

# 39
  • Brussels
  • Мнения: 160
Зелено е, ето снимка на конците

# 40
  • Мнения: 643
Е как може за пет чиленца да искат толкова пари  за тоя  гоблен
Аз понеже нямам схема и не знам , че толкова конци влизат .

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 15:04 от ina.

# 41
  • Мнения: 1
Защото там скъпа панама - струва 7 лева това парче, и конци металик (ламе) - а по принцип в Украйна и Русия той не е толково скъп - нали знаете, че Асиома слага 120% надцента на гоблени Риолис върху продажната!!!! (не цена на едро) цена в Украйна (Русия)

# 42
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Сис, много хубаво коте-ангел си направила.   bouquet

donsita, честит рожден ден!   bouquet

Вишенка, то твоето не е мързел, а си е направо за двойна надница (двоен труд) - един път да го нарисуваш на панамата с флумастер, а после да го избродираш с конеца.  Wink Mr. Green

# 43
  • Мнения: 643
Донс , честит празник   bouquet

# 44
  • Brussels
  • Мнения: 160
И мен ме заболя сърцето като видях, че съм дала 50 евро за 5 чиленца и парче панама. А в английските сайтове е още по-зле, там е по 70-80 паунда.   Shocked

Общи условия

Активация на акаунт