Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 4

  • 124 231
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 328
stellina, много благодаря  Hug ще го потърся.

# 31
  • Мнения: 2 652
Моля, препоръчайте пак препарат за ПВЦ дограма. Знам, че сте го писали много пъти, но не го намирам точно сега.

Аз хладилник отвътре (стените) мия само с магическата гъба и никакъв препарат, стъклените рафтове и пластмасовите кутии - с веро на мивката.

# 32
  • Мнения: 19 485
Аз пък тая гъба нещо не я обичам. Ако въобще изчисти нещо, остават малки парченца като от гума, които след това също трябва да се събират и чистят. Предпочитам микръфибъра за целите, за които се използва гъбата. За дограма аз ползвам успешно обезмаслител Медикс, обаче моята е алуминиева. Може би трябва да се пробва на някое малко място дали няма да увреди ПВЦ-то. Мисля си, че ако след това се избърше с мокър парцал няма да е проблем.

# 33
  • Мнения: 176
Аз пък тая гъба нещо не я обичам. Ако въобще изчисти нещо, остават малки парченца като от гума, които след това също трябва да се събират и чистят. Предпочитам микръфибъра за целите, за които се използва гъбата. За дограма аз ползвам успешно обезмаслител Медикс, обаче моята е алуминиева. Може би трябва да се пробва на някое малко място дали няма да увреди ПВЦ-то. Мисля си, че ако след това се избърше с мокър парцал няма да е проблем.

за гъбата съм съгласна. Знам че не се препоръчва  изобщо за кухни, котлони, печки, хладилници, микровълнови и т.н. защото остава по повърхността. Дори много повече са невидимите остатъци и за хладилник е още по- опасно.

# 34
  • Мнения: 19 485
Хладилника отвътре също го пръскам с обезмаслител Медикс и след това забърсвам с чиста вода. Всъщност цялата храна в него ми е опакована, защото е от типа no frost и ми изсъхват продуктите, затова не съм се замисляла дали не е вреден този препарат. Всъщност аз го и изплаквам де...

# 35
  • Мнения: 206
за   вътрешната   част на   хладилника  ползавам   Спрей  на  Д-р Бекман  с  био алкохол ,  След като почистите  хладилника веднага   слагате  храната , дори да е  леко  влажен -  напълно  безвреден   препарат.

И   към  спецовете    като  Дедо  един  въпрос -  що за  марка  са Collo/ collo.de/
доколкото  знам  ги няма   в Бг .  Подариха  ми един препарат  за  почистване на   перални ,който  е   напълно   био.  Сега   ги  разглеждам   в  интернет , дали  са професионални или  стават и  за домашна  употреба?

# 36
  • Мнения: 803
...

И   към  спецовете    като  Дедо  един  въпрос -  що за  марка  са Collo/ collo.de/
доколкото  знам  ги няма   в Бг .  Подариха  ми един препарат  за  почистване на   перални ,който  е   напълно   био.  Сега   ги  разглеждам   в  интернет , дали  са професионални или  стават и  за домашна  употреба?

Спец, а Laughing Направо шперц Joy
Амейзинг, момиче,  и ти ме поднасяш, ама ей сега ще ти го върна! Като ме обявяваш за такъв, защо не си ми чела мемоарите? Битте   Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=288941.msg11801302#msg11801302

# 37
  • Мнения: 206
...

И   към  спецовете    като  Дедо  един  въпрос -  що за  марка  са Collo/ collo.de/
доколкото  знам  ги няма   в Бг .  Подариха  ми един препарат  за  почистване на   перални ,който  е   напълно   био.  Сега   ги  разглеждам   в  интернет , дали  са професионални или  стават и  за домашна  употреба?

Спец, а Laughing Направо шперц Joy
Амейзинг, момиче,  и ти ме поднасяш, ама ей сега ще ти го върна! Като ме обявяваш за такъв, защо не си ми чела мемоарите? Битте   Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=288941.msg11801302#msg11801302

Дедо имай   милост  към  бедната  блондинка  newsm20 не  може   да изчете всичко  Wink
Това  с  КОлло  как съм  го пропуснала.  пак съм  спала, пардон   прала  Mr. Green
мерси  все  пак   за  разяснението.

# 38
  • Мнения: 8 952
Бихте ли ми помогнали със съвет?
Забелязах, че от дезодоранта под мишниците на някои дрехи, ризи, са се получили много неприятни мазни петна.  Sick Не изчезват и след изпиране. Има ли някакъв начин да ги отстраня? Касае се именно за мазни петна, а не за петна от талк.

# 39
  • Мнения: 3 211
Интересна тема.
Останах приятно изненадана от Астониш-а за баня. Не мирише както другите против-котлен камък-препарати, а почиства добре. Само не ми хареса накрайника на спре-не се разпръска добре.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 328
Бихте ли ми помогнали със съвет?
Забелязах, че от дезодоранта под мишниците на някои дрехи, ризи, са се получили много неприятни мазни петна.  Sick Не изчезват и след изпиране. Има ли някакъв начин да ги отстраня? Касае се именно за мазни петна, а не за петна от талк.
Виж тук - http://www.prikachi.com/images/331/4425331a.jpg

# 41
  • Мнения: 2 652
Аз пък тая гъба нещо не я обичам. Ако въобще изчисти нещо, остават малки парченца като от гума, които след това също трябва да се събират и чистят. Предпочитам микръфибъра за целите, за които се използва гъбата. За дограма аз ползвам успешно обезмаслител Медикс, обаче моята е алуминиева. Може би трябва да се пробва на някое малко място дали няма да увреди ПВЦ-то. Мисля си, че ако след това се избърше с мокър парцал няма да е проблем.

за гъбата съм съгласна. Знам че не се препоръчва  изобщо за кухни, котлони, печки, хладилници, микровълнови и т.н. защото остава по повърхността. Дори много повече са невидимите остатъци и за хладилник е още по- опасно.

Мокрите ли я гъбата? Ако на сухо търкате - да, остава един прах. Но ако е намокрена не ми остават частиците.

# 42
  • Мнения: 8 952
Karimma, благодаря!   bouquet

# 43
  • Мнения: 2
Здравейте!
Не знам дали това е подходящата тема,но искам да ви попитам за начин за премахване на петна от яке,шушлякова материя..Днес го носих на химическо чистене,но там ми казаха,че се е боядисало и няма голям шанс да се премахне петното Sad ще съм ви много благодарна,ако ми помогнете.

# 44
  • Мнения: 2 652
От какво са петната?

Общи условия

Активация на акаунт